"После победы". Резников пообещал провести расследование, кто разминировал Чонгар


Виновные будут наказаны

"После победы". Резников пообещал провести расследование, кто разминировал Чонгар

Фото: Міністерство оборони України / Автор невідомий


Министр обороны Алексей Резников считает, что подрыв моста возле Чонгара на административной границе Украины с оккупированным Крымским полуостровом не остановил бы наступление россиян, потому что из Крыма есть ряд сухопутных путей. Об этом он рассказал интервью "Украинской правде".

"Могу сказать только одну вещь, я этот аргумент применил, защищая наших военных во время заседания этого парламентского комитета: все, кто кричит "Все пропало, мост не взорвали!", послушайте в первую очередь военных! И они вам скажут, что там еще 10 проходов есть из Крыма по суше, а не по мостам! И потому подрыв моста не повлиял бы никак на возможность россиян продвинуться в этом направлении".

"Вопрос Чонгара и разминирования моста будет расследоваться после победы. Этот вопрос обсуждался на заседании профильного парламентского комитета. Я был на нем вместе с генералом Залужным, нашим главнокомандующим, и начальником Генерального штаба генералом Шапталой. Нашими военными было дано следующее объяснение, что после победы будет проведено соответствующее расследование. И в случае установления фактов, что кем-то из военных или представителей других сил сектора безопасности и обороны было совершено преступление, они точно будут привлечены к ответственности. Военные сами заинтересованы в проведении такого расследования".

Читайте такжеСейм Латвии признал россию государством – спонсором терроризма

Оцените этот материал:
Источник:
УП
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Wboliwalnyk1 (Луцьк)
Тупа відмазка. Тим більше до функціональних обов'язків міністра оборони це питання не належить взагалі. Верещучка перед самим 24.02.2022 бадьоро звітувала про запуск туристичних шатлів по мостах, які мали б бути заміновані. Тобто мости на той момент розмінували. США ще восени вимагала усунення від влади Єрмака, який є агентом рашки. Тому то і не розслідують факт розмінування мостів, бо причетні верхи: Єрмак, Зеленський, Баканов, Верещук, Демченко, Сухачов...
Ответить
2
0
Вернуться к новостям
Комментарии 16
Wboliwalnyk1 (Луцьк)
Тупа відмазка. Тим більше до функціональних обов'язків міністра оборони це питання не належить взагалі. Верещучка перед самим 24.02.2022 бадьоро звітувала про запуск туристичних шатлів по мостах, які мали б бути заміновані. Тобто мости на той момент розмінували. США ще восени вимагала усунення від влади Єрмака, який є агентом рашки. Тому то і не розслідують факт розмінування мостів, бо причетні верхи: Єрмак, Зеленський, Баканов, Верещук, Демченко, Сухачов...
Ответить
2
0
Djоn (Киев)
Може хоч ти допоможеш мені розібраться? Бо бачу ти шариш. Чого вони не захопили Миколаїв і Одесу? Якраз сухопутний коридор в ПМР. У русні грошей не вистачило на підкуп? Чи Зеля настільки тупий, що не зміг до кінця все розмінувати і організувати?
Ответить
1
2
Alex-696 (Немирів)
Читай нижче, там є відповідь.
 
1
1
Acsakal (Kharkiv)
А чи не здається шановній публіці, що ця заява більше схожа на тупі зелені відмазки? По-перше, чому це питанням зради під час захоплення півдня з Криму займається міністр оборони, який за Конституцією має опікуватися питаннями матеріального забезпечення армії, але ніяк не виявленням кротів в верхніх ешелонах влади? Де наше доблесне СБУ, реформоване-перереформоване після звільнення його голови та за сумісництвом - друга дитинства президента? Вона же нещодавно героїчно виявило цілий мільон порохоботів! То невже воно не може виявити хоча би одного крота з тієї купи, що здавали Південь в перші дні війни? Може воно безсиле через те, що не там шукає? По-друге, чому це Рєзніков говорить лише про 1 міст? Не взірваний був не один міст, а 4. Тобто жоден 4 не був взірваний. А ще хтось передав рашистам карти мінних полів повз мости. Ця "забудькуватість" Рєзнікова просто через бажання применшити масштаби зради? По-третє, якщо відкласти пошуки кротів, що сприяли легкому захопленню Півдня України, на "після перемоги", то ці невиявлені кроти будуть продовжувати працювати на кремль і шкодити Україні. Відмова виявляти їх просто зараз значить тисячі додаткових жертв серед українців і взагалі ставить під питання саму перемогу. В мене є єдине логічне пояснення такої "неквапливості" в пошуках кротів та зрадників: влада насправді знає, хто вони, але шалено боїться, що їхні прізвища дізнається і український народ. Дуже лячно починати пошук, коли знаєш, що вийдеш на самого себе.
Ответить
7
2
Djоn (Киев)
Відмазки заради чого? Вибори на носі? Захопити Чернігів, Суми, оточити Київ також допоміг не замінований Чонгар? Чи це інше? Коли стало ясно, що бліцкріг провалився, путлєр на весь світ благав скласти українців зброю і що його цікавить тільки суд над нациками у влади. Так що йди скидай Зелю, рятуй країну.
Ответить
1
1
Alex-696 (Немирів)
Розмінування Чонгару сприяло швидкому захопленню Херсону, оточенню Маріуполя і наступного його захоплення, вілкривало шлях на Миколаїів і Одесу. Завдяки генералу Марченку останні два міста вдалось утримати. Так що твій сарказм не в тему.
 
1
1
Djоn (Киев)
А що сприйло швидкомузахопленню Чернігова, Сум і оточення Києва? Я в цьому намагаюсь розібратись. Там же нема Чонгара, вірно?
 
1
1
Alex-696 (Немирів)
А що, Суми і Чернігів захопили? А сприяло - очікування травневих шашликів.
 
0
1
Djоn (Киев)
А як орки зі сходу Києв оточили? З неба впали?
 
1
0
Djоn (Киев)
Чи може зі сходу Києва не було ніяких орків, то Зеля там бігав і вбивав, гвалтував українців? Я просто намагаюсь розібратись, а ти чомусь замовчав.
 
1
0
старий фан (Рівне)
До війни опуківалася мостами - цивільна влада. Не треба перекидувати проблеми на ЗСУ.
Ответить
1
0
Acsakal (Kharkiv)
В даному випадку ви не праві. Цивільна влада не займається питаннями мінування.
Ответить
1
2
vinn (Khmеlnitsky)
Якби Зе за день до війни не розмінував Чонгар і ще в 2015 побудував обіцяний Яценюком паркан, ми би зараз вели наступ на Москву! Тепер нас врятує лише Порошенко!
Ответить
8
1
terber (ternopil)
як що знало що буде війна для профікактики не моглприіхати і самі перевірити
Ответить
4
0
sasha kropyvnytskyy (Кропивницький)
Відкриваю мапу і бачу лише 4!!!!проходи з криму на материкову частину України, де ще 6??? Чим більше брехні , тим більше питань.... Да і питання зовсім не до військових
Ответить
6
1
avatar
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
"забудеться" , якщо влада радикально не зміниться .
Ответить