Суд запретил УПЛ и УАФ наказывать клубы за нарушение условий единого телепула


Важные детали

Суд запретил УПЛ и УАФ наказывать клубы за нарушение условий единого телепула

Олександр Приходько


Печерский суд запретил УПЛ и УАФ бросать страйки на ютуб-каналы 1+1 Media и снимать очки с клубов. Печерский районный суд Киева принял два решения об обеспечении исков по истории с телепулом УПЛ. Заместитель генерального директора киевского "Динамо" Сергей Мохник отметил:

"Решение официальное. У нас есть два постановления Печерского суда. Сегодня должно было быть заседание КДК относительно первых матчей".

"В итоге КДК решил отложить принятие решения по вопросу. Они читали решение Суда. Одним решением Суд запретил УПЛ и Сетанте подавать жалобы на трансляции в Ютубе. Вторым решением Суд запретил УАФ применять штрафные и спортивные санкции".

Читайте такжеДинамо, Днепр-1, Металлист, Заря и Рух проведут пресс-конференцию относительно трансляций своих матчей

Первым постановлением судья Светлана Волкова запретила Украинской ассоциации футбола, Украинской Премьер-лиге и Setanta Sports препятствовать трансляции домашних матчей "Динамо", "Зари", "Днепра-1", "Металлиста" и "Руха" на YouTube-платформах. В том числе путем подачи жалоб в YouTube о нарушении этими каналами авторских прав.

Речь идет о показе таких матчей в сезоне-2022/23 на официальных YouTube-каналах перечисленных клубов, а также на YouTube-каналах Football Hub, ПроФутбол Digital и ТСН-Проспорт, входящих в медиахолдинг "1+1 media".

Вторым постановлением судья Сергей Вовк запретил УАФ и УПЛ применять какие-либо денежные и спортивные санкции к футбольным клубам, которые собираются транслировать самостоятельно свои домашние матчи. В определении Печерского суда также от 31 августа указано, что соответствующее заявление о принятии необходимых мер подала Лобановская Светлана Валерьевна – дочь Валерия Лобановского.

Оцените этот материал:
Источник:
tribuna.com
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
avatar
Spokoyno (Київ)
Ну так судді ще ті Але навіть зламані годинники двічі в сутки показують точний час... Тобто спочатку розберемося, що до чого, а вже потім "покарання" Проте враховуючи, "роботу печерного суду" це буде довго та ДОРОГО! і там є над чим голову поламати... Наприклад, хіба не з організаторів стягується штраф за недоліки проведення змагань
Ответить
1
0
Вернуться к новостям
Комментарии 56
avatar
Spokoyno (Київ)
Ну так судді ще ті Але навіть зламані годинники двічі в сутки показують точний час... Тобто спочатку розберемося, що до чого, а вже потім "покарання" Проте враховуючи, "роботу печерного суду" це буде довго та ДОРОГО! і там є над чим голову поламати... Наприклад, хіба не з організаторів стягується штраф за недоліки проведення змагань
Ответить
1
0
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
Суддя Вовк - це у нас просто мем "справедливого правосуддя") Прям як суддя Дредд, тільки навпаки) Це просто жесть, невже воно і далі там судить і його досі ніхто не при......в?
Ответить
5
3
avatar
Igorokk (Kyiv)
Дубдерево хвойноє лошррик
Ответить
3
1
Dimoncho (Kharkiv)
надеюсь этих мр..зей накажут как следует в международном суде
Ответить
4
6
Zapp Brannigan (Київ)
Я так бачу, багато хто взагалі не розбирається в тонкощах юриспруденції. Суд не став ні на чий бік ще, він просто заборонив на час судового процесу приймати будь-які рішення. Ну це як коли судяться за право власності на квартиру, то на час суду накладається заборона продавати її. Так і тут!
Ответить
7
1
Romb_DK (Київ)
Уважно читали? Винесено Вовками з Печерного суду 2 ухвали. Тобто рішення прийнято. Але не вступило в силу поки є 10 днів юристам Павелка на подання апеляції. Залишиось почекати коли судді нададуть мотивуючу частину. це приблизно до 5 днів.
Ответить
0
0
Миросслав (Мукачево)
:):):)
Ответить
0
1
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
Печерний суд іде слідом за рускім ваєнним карапльом!Питання діяльности футбольних структур - це виняткова прерогатива футбольних організацій.Розкольникам слід скаржитися в Спортивний суд в Лозанні.
Ответить
4
9
Zapp Brannigan (Київ)
Питання діяльности футбольних структур - це сам футбол, а трансляція - це уже не прерогатива футбольних організацій, бо це передусім МЕДІАБІЗНЕС, А НЕ СПОРТ. Діяльність МЕДІА регулюється законами Про медіа та Про ТБ і радіо.
Ответить
8
3
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
Бабці своїй це розкажеш. УПЛ - це спорт і бізнес. Для цього і створювалося. А 1+1 взагалі тут непришийрукав. Хоче Дінама рулити самостійно - нехай виходить з УПЛ. А прем'єр-ліґа В БУДЬ-ЯКІЙ країні створюється для ведення спільного бізнесу. Зрештою, після того, як Дінама залишиться поза еврокубками, інтерес ьдо хвутболу у суркісні зникне і Динамо припинить бути гальмом українського футболу. Яким воно (разом з ШД) є останні 30 років.
 
3
12
LEVgcUqs (Чернігів)
Дійсно , що очманілий заєць, та за Динамо Київ половина уболівальників України а таких як ти одниці, і 1+1 це загальнонародні медіа України і якщо в тебе інтерес до "хвутболу"давно зник, то ніх...н тут воняти.
 
8
1
Zapp Brannigan (Київ)
Учи закони, УПЛ окремо, телепул окремо, суд не влазить у спортивну діяльність УПЛ. По твоїй логіці корупціонерів УЄФА типу Платіні теж не можна було судити?
 
4
1
LEVgcUqs (Чернігів)
т
Ответить
0
0
LEVgcUqs (Чернігів)
х
Ответить
0
0
avatar
scorpius (Ck)
Если Печерский суд Киева имеет влияние на УАФ, тогда Беня и Суркисы непобедимы)))
Ответить
2
8
avatar
Я я я я (Веллингтон)
А что, УАФ неприкасаемая?
Ответить
8
1
avatar
scorpius (Ck)
Для такой всемогущей инстанции запреты УАФ как-то мелковато. Сейчас есть куда более важные вопросы, например запретили бы расию
 
0
4
alexfc (Киев)
Як давно було сказано: якщо безкоштовно, то це значить дуже дорого. Походу звичайних вболівальників кинули як завджи. Замість того щоб заробляти на телеправах. Ми це про***
Ответить
5
11
NigaTiV (Днепродзержинск)
за ідеєю УАФ ще має право оскаржити міжнародний суд, тільки питання чи піду вони. Хотілося б почути та їхню позицію
Ответить
3
5
avatar
Я я я я (Веллингтон)
Міжнародний суд поки розгляне, то той контракт з сетантою вже закінчиться)
Ответить
8
0
NigaTiV (Днепродзержинск)
Згоден, але грошми покарати завжди можна
 
1
5
avatar
zloyded (Киев)
Під час війни ще таке позорисько влаштовувати?! Та ви я бачу у казці живете і вам все по барабану, що в країні відбувається Дайте війну закінчити, перемогти, вільно воїнам футбол подивитись, а потім будете ті розборки влаштовувати!
Ответить
3
5
avatar
Я я я я (Веллингтон)
Ахахаха, як приємно дивитись на палаючі пєрдаки фанатів павєлки і сектанти. А я казав, що треба сектанті треба домовлятись. А тепер всі козирі не в їх руках))))
Ответить
12
8
avatar
Yarik-11 ( Кропивницкий)
Ага)))
Ответить
3
3
avatar
Просто Толик (Одесса)
Да, Павелка и ахметкина мафия идут козе в трещину)))
Ответить
7
3
avatar
Динамо-машина (Киев)
 
2
1
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
Я не фанат павелки і сетанти. Але також і не фанат суркіса. І тим більше не фанат судді вовка і його бандитської зграї. Я просто фанат українського футболу і його розвитку. Тому в цьому випадку я за єдиний телепул.
Ответить
3
2
Roman Zett (Poltava)
Мне кажется лучшее решение для Сетанты разорвать контракт с УПЛ и не тратить зря деньги на это всё. В не ту страну они инвестируют, к сожалению, даже война ничего не изменила. Я не жалею что подписался на них с удовольствием смотрю АПЛ. А УПЛ пусть плюсы, унианы и всякое другое дерьмо показывает. Для батальона Монако "главное штобы бесплатно"
Ответить
5
17
avatar
Yarik-11 ( Кропивницкий)
Дерьмо извини. Это твоя Секта. Не умеют они показывать. Не повторов не обзоров нормальных (с озвучкой а не заикающим комментатором что во время матча комментировал). Не передач типо профутбол.
Ответить
13
7
LEVgcUqs (Чернігів)
Як я тебе підтримую, дивись по своїй сетанті АПЛ і не лізь будь-ласка в Український футбол, бачу він тобі як " всякое другое дерьмо" а тому сопи собі мовчки в обидві дирочки.
Ответить
6
4
avatar
zloyded (Киев)
Лайно - це твоє існування в Україні, якщо ти звідси пишеш! Йди-но за рашенським кораблем
Ответить
5
4
дедушка (Сумы)
А за что платить сетанте?Посмотрел львов -заря,вара нет,ни одного повтора нормального по спорным моментам,ни когда заря вынесла мяч с линии ворот,никогда заря забила и не засчитали.платить,надо за качественный продукт,а тут полова настоящая,на плюсах не хуже.
Ответить
15
4
avatar
Yarik-11 ( Кропивницкий)
Полностью согласен. Футбол снимать и приподносить они не умеют от слова совсем.
Ответить
9
4
Хэффи (Полтава)
Читаю высказывания этих безграмотных специалистов и думаю сколько же классов они закончили, наверное не более четырех классов ЦПШ, Сетанта какое отношение имеет к ВАР, какое отношение имеет Сетанта к засчитанным и не засчитанным голам. Очевидно, что "не гражданин Украины" Коломойский со своими подельниками перешел в атаку на ПФЛ и УАФ используя ручных судей Пещерного суда. Кстати далее будет дело "Приватбанка". Так, что бесплатный футбол это только предлог. Так,что ДУМАЙТЕ "господа"
 
5
8
Zapp Brannigan (Київ)
Хэффи, розглагольствуєш про неграмотність, а сам не можеш навіть грамотно абзац тексту написати... Помилка на помилці! Скільки класів закінчив ти, що коми не ставиш? А по ділу - мова ж ішла не про ВАР, а що трансляція Сетанти організована паршиво і повторів нема. Тобто таке саме г..., як і на плюсах, тільки ще й за гроші. І так, суд поки нічого незаконного не зробив, карати дійсно має право лише він!
 
7
2
avatar
zloyded (Киев)
В них немає техніки!!! Вони впрягли під себе бувші "Футболи", а ті, поки все не владнається, не хочуть на всю потужність ту техніку використовувати! Чекають... А у СеКтанти лише коментатори в Україні і обладнання для прийому сигналу і більше нічого немає
Ответить
4
1
Zapp Brannigan (Київ)
Ну з точки закону все правильно, покарати може лише суд, тому стежимо за судовим процесом...
Ответить
7
1
Одіссей (Донецьк)
Клубы Святого Грааля... точнее бениного унитаза. Как правильно сказал Сергей Болотников к чем он прикасается все превращается в лайно.
Ответить
7
8
Wienczo (Шепетівка)
"Суркісня і ко" все порішали...
Ответить
9
7
storm_ua (Николаев)
Наххх такой футбол...уроды.. выродки
Ответить
5
7
avatar
Виктор 2209 (Мехико)
Эта мафия бессмертая (
Ответить
10
7
alexfc (Киев)
А якім боком печерський суд до спортивних трансляцій. Тим більше самий гуманний (корупційний та продажний). де за гроші винесуть любу ухвалу. Потрібно звертатись спортивний арбітраж в Лозані та уефа. І нехай вони винесуть рішення.
Ответить
11
9
Архат (Киев)
Все потому, что данные вопросы лежат в гражданско-правовой плоскости, а не спортивной, и разрешаются судами общей юрисдикции, а не спортивной.
Ответить
9
3
Черноморчик (Одесса )
Во во , попробовал какой то клуб подать в суд на УЕФА .
Ответить
1
3
Zapp Brannigan (Київ)
Бо спортивні трансляції (як і всі трансляції) регулюються законами Про медіа та Про ТБ, які мають ВИЩУ юридичну силу, ніж регламент УПЛ
Ответить
8
1
avatar
ramazan (Конотоп)
текс шикарно написан: ... домашних матчей "Динамо", "Зари", "Днепра-1", "Металлиста" и "Движения" .... АУУУУ редакция ничего не смущает???? )))
Ответить
3
2
avatar
ramazan (Конотоп)
О, исправили ))) хорошо, что читаете комментарии
Ответить
3
1
avatar
Просто Толик (Одесса)
Не любишь ФК Движение? Я тоже...
Ответить
0
1
380974904829 (Одесса)
Значит Динамо,Заря,Днепр-1 и Рух остаютса на 2+2?и где смотреть матчи Шахтера, Динамо и Днепра-1 в еврокубках?
Ответить
1
1
avatar
Yarik-11 ( Кропивницкий)
На мегого
Ответить
4
0
Gallardo (Krivbass) (Krivoy Rog)
это вам не европейский суд, здесь украинская мафия правит
Ответить
8
6
avatar
Yarik-11 ( Кропивницкий)
Ну что съели те кто говорил что клубы нарушают правила.
Ответить
10
7
avatar
Тень (Киев) (Киев)
Зовсім пагано з головою? Печерський суд... Ну-ну. Самий "чесний" суд в Україні. Ага-ага.А порушників треба карати. Але у нас ...
Ответить
10
7
Черноморчик (Одесса )
А у нас как всегда ! Бабки правят ,
 
3
4
avatar
Yarik-11 ( Кропивницкий)
Нормальный суд. Такой же честный как и сам УАФ и УПЛ
 
5
6
Хэффи (Полтава)
Боже какой же ты дебил
Ответить