Депутаты от запрещенной ОПЗЖ Нестор Шуфрич и Григорий Суркис стали членами НОК Украины


Карьерный рост

Депутаты от запрещенной ОПЗЖ Нестор Шуфрич и Григорий Суркис стали членами НОК Украины

Василий Артюшенко, ZN.UA


Сегодня, 17-го ноября, состоялись выборы главы Национального Олимпийского Комитета Украины. Победу одержал действующий министр молодежи и спорта Украины Вадим Гутцайт. За него проголосовало 123-е делегатов. Конкурентами Гутцайта были Жан Беленюк (получил 22 голоса) и Игорь Малинский (получил два голоса).

Примечательно, что в избираемый на этой же ассамблее состав НОК Украины вошли депутаты от ныне запрещенной в Украине пророссийской партии ОПЗЖ Григорий Суркис и Нестор Шуфрич. Кроме того, должности получили Александр Усик, Лилия Подкопаева, Марина Бех-Романчук. За проголосовали 99 респондентов, против – одиннадцать.

Отметим, что Григорий Суркис и Нестор Шуфрич являются действующими народными депутатами Украины от партии ОПЗЖ, которая на государственном уровне признана пророссийской и деятельность которой запрещена судом.

Состав НОК Украины, избранный на сегодняшнем заседании, будет действовать до 2026-го года.

Оцените этот материал:
Источник:
НОК України
Опубликовал: UA-Футбол
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
avatar
Прocтo Тoлик (Одесса)
Ипанутые. Страна пуганых идиотов.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 32
avatar
Прocтo Тoлик (Одесса)
Ипанутые. Страна пуганых идиотов.
Ответить
0
0
BanderaSS77
На прикладі такого рішення можна зрозуміти що відбувається насправді. А тепер уявіть куди ідуть всі мільярдні допомоги для «українців». В спорт наразі теж йдуть вливання, підніміть документи кому цікаво скільки, а після перемоги там всі гвинтики відкрутяться і до України стільки грошей піде, що розпил та розділ такого масштабу не можна пропустити. В долі будуть як і світові мародери так і наші. Особи вже в долі.
Ответить
1
0
Olеgуurсhak (Xмельницький )
Порвите мой зад, если это не самые достойные из достойных!
Ответить
0
0
Pianist (Київ)
Немає слів. Просто немає слів.
Ответить
1
2
Віктор Бокасса (Betwmount)
Спорт внє здорового глузду. Їх без суду розстріляти потрібно, а не у НОК. Ще б біглому зеку Янукович у запропонували
Ответить
3
3
avatar
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
Спорт України опускають на моїх очах ...
Ответить
2
2
Prideman (Lviv)
На ті самі граблі...
Ответить
1
2
Хиденг (Днепр)
Да там в составе исполкома НОК вообще сборище бандитов и...этих...женщин с низкой социальной ответственностью. Бардак одним словом!
Ответить
0
2
Zapp Brannigan (Київ)
А нафіга взагалі суркіса і Шеву висували в НОК, як наші футболісти жодного разу на Олімпіаді не грали? Про шуфрича мовчу вже, він взагалі неясно яким боком до спорту...
Ответить
1
3
avatar
anоnimus (Київ)
Якщо буде не друг Суркіса Шуфрич, то може бути друг Ахметова Палкін. Ти цього хочеш? Добре подумав?
Ответить
0
2
Мурзік Васильович (Київ)
Так а у якому спорті проявив себе шуфрич??
 
1
0
dalexx (Украина)
Цікаво, а хто саме висував цих покидьків? Сам Гутцайт мабуть
Ответить
3
3
Olegyurchak (Хмельницький )
Що тут скажеш? Довбойоби...
Ответить
5
3
Mіck Mars (Київ)
Пора повертати Медведчука і Порошенка. Без них цей цирк не повноціний.
Ответить
6
4
TIRAN (Донецк (Украина!))
а пастор, кролик, бублик?
Ответить
6
4
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
Ахмєтов тобі більше до вподоби, сєпаре?
 
3
7
Весела Дача (Кривий Ріг)
Вот это залет!
Ответить
4
2
TIRAN (Донецк (Украина!))
г. срукис - чемпион и рекордсмен олимпийских игр по метанию шуб, шуфрич - чемпион по студийному боксу
Ответить
6
6
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
Мене більше турбує, що українська енергетика, яку руйнує країна - терорист , все ще належить сепару Ахмєтову, який брав безпосередню участь у окупації руснею сходу України
Ответить
7
9
NikosFutboloidos (Chop)
Це наш хрест, міста в руїнах, матері в сльозах, патріоти в землі, пох..сти за кордоном, чинушики в шкіряних кріслах, а ті що на олімпі при бабках і в сметані. Прийде пора чистити Авдієві конюшні???
Ответить
9
1
avatar
Spokoynо (Київ)
Спочатку зробіть стільки для країни і футболу, як зробили сім'ї Шуфричів і Суркісів, а тоді будете коментувати Чи думаєте ваш Ахметов краще?
Ответить
4
17
Zapp Brannigan (Київ)
Емм, ну ладно суркіси, а що Шуфрич такого зробив? Подарував синку Говерлу, щоб той її угробив?
Ответить
2
2
aleks68
хлебало прикрой жо....из суркисовский.рыло у вас в пуху дальше некуда
Ответить
0
3
avatar
Spokoyno (Київ)
Знов якась чМоська під моїм ніком якусь гидоту надряпала... СЦИКУНЯРА боїться своє від себе видавати... Одним словом СЦИКУН!
Ответить
0
3
avatar
anоnimus (Київ)
А шо там не так написано? Чи ти за Ахметова?!
 
0
3
avatar
Spokoyno (Київ)
Я за Україну... А розбиратись, хто більше зло Су... чи Ах, чи той обитатель сміттєвих бачків гидко! Ну і показово вже проявились три захисника СЦУКУНА! Вони ж як рашисти, нагидять і нас тут нема та доведи , що то ми! Брехливі СЦИКУНИ!
 
0
0
Romerik (YNWA)
Серйозно бл...? Окей, ладно Суркіс мол. не був в ЖОПЗЖ, його опустимо, но старший же там сидів. В ЗАБОРОНЕНІЙ партії і його тепер в НОК? А Шуфрич чмоня, яку показували по всіх тг каналах, коли його опущенного зловили в Україні, що цей диверсант там робить? Надіюсь цю риготню і інших сумнівних приберуть після резонансу. Бо це п....
Ответить
9
3
Judаs (Київ)
От і в мене очі на лоб полізли. Це гно не тоне.
Ответить
3
3
Djоn (Киев)
Зараз прийде вболівальник з Луцька і буде вирищати, що ніякої ОПЗЖ не існувало, а Суркіси допомагають армії. Тільки забуде уточнити чиїй армії
Ответить
6
1
Judаs (Київ)
Не дочкаєшся. Незручні новини він не коментує, сидить у мамки під спідницею)
Ответить
2
3
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
Нічого не зміниться в нас ніколи. Навіть війна не поміняла. І нічого вже не поміняє. Якщо програємо війну рашистам, ці всі проросійські стервятники будуть тут як тут. Якщо виграємо, у них купа накрадених грошей, приїдуть, де треба підплатять і будуть все одно в шоколаді. Тому якось так, не вірю в радісне майбутнє. Хотів би помилятись звичайно
Ответить
13
2
vinn (Khmelnitskу)
Поки ультрас Динамо гине за свободу України, такі пригріті виродки і далі продовжують свою справу на руйнування. Надіюсь вони підуть в слід за Медведчуком, потрібно повертати наших героїв. Футбол не головне зараз.
Ответить