Абрамович передаст для Украины 2,3 млрд фунтов стерлингов с продажи Челси


Сумма может стать одним из крупнейших благотворительных пожертвований жертвам войны в истории

Абрамович передаст для Украины 2,3 млрд фунтов стерлингов с продажи Челси


Российский олигарх Роман Абрамович передаст 2,3 млрд фунтов стерлингов (2,8 млрд долларов) с продажи футбольного клуба "Челси" в фонд для Украины. Однако соответствующее решение должен одобрить Евросоюз.

Об этом сообщает The Telegraph.

Издание отмечает, что сумма, которая станет одним из крупнейших благотворительных пожертвований жертвам войны в истории, может быть переведена в пока еще неназванный фонд в течение нескольких недель.

Правительственные инсайдеры издания сообщают, что новый фонд находится на грани получения одобрения Комиссии по благотворительности. Однако, как предполагается, они также должны получить окончательный "зеленый свет" из Европы, поскольку Абрамович также находится под санкциями там.

Бывший исполнительный директор Unicef UK Майк Пенроуз возглавит фонд в соответствии с соглашением, заключенным между правительством и Абрамовичем, когда в мае прошлого года было подписано соглашение о продаже "Челси".

В ближайшие две недели будут представлены подробности о правлении и проектах благотворительной организации. Предполагается, что Пенроуз поддерживал постоянные контакты с правительством и посещал Украину в течение 2022 года.

Напомним, в марте прошлого года стало известно, что Абрамович принял решение продать лондонский футбольный клуб "Челси", а вырученные средства передать Украине.

В мае 2022 года СМИ сообщили, что Абрамович продал клуб за 5,2 млрд долларов.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
BanderaSS77
З цієї статті виглядає так, що «благодійний фонд в Україні», якому передадуть ці кошти, буде створено абрамовичем. Сам собі передав.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 10
BanderaSS77
З цієї статті виглядає так, що «благодійний фонд в Україні», якому передадуть ці кошти, буде створено абрамовичем. Сам собі передав.
Ответить
0
0
Sisiha (Львов)
Интересно, сколько хороший Медведчук отвалил, чтобы свалить?
Ответить
0
0
Sisiha (Львов)
Вот дилемма, вроде и россиянин, а с другой стороны - бабло!
Ответить
0
0
Antologtut
Та таких дилем дуже багато в світі...) Чувак стриже рашку, живе в Європі, хоче допогти Україні - може відкуп, може бути що завгодно, звісно з користю для себе, але хіба ці кошти нам не потрібні?) Може нам і репарації не потрібні тоді будуть, як від болота щось можна взяти?))) З іншої сторони, є країни які досі з державою болото продовжують ділові відносини, купують у них те, що їм необхідно, а те, без чого можуть обійтись відправляють під санкції...) А ми теж залежні від тих країн бо вони нам дають і кошти і зброю... обіцяють навіть танки до 24 чи 25 року поставити, а винищувачі після того, як наше ЗСУ вижене рашистів з нашої території...))) Що тут зробити, відмовитись від їх коштів і озброєння за те що вони продовжують відправляти кошти болоту, чи продовжувати відмовчуватись про це, бо нам немає іншого виходу...?) Як там казав Оскар: світ не білий і чорний, а сірий...) Хоч як до цього Оскара і всіх рашистів не відноситись, (хто не в темі, я про недавнє інтерв'ю), але так склалось, що нам потрібно маневрувати поміж цього ла-й-на, щоб вижити... Тому потрібно брати все, що дають, все заради виживання країни: українського народу і взагалом нації! Бути трішки євреями...) Дякувати за допомогу, але ніколи не забувати хто наш товариш, а хто ворог.На мою скромну думку!
Ответить
0
0
avatar
scorpius (Ck)
Хитрый еврюга стелит соломку, понимая что пуйлу рано или поздно придет конец
Ответить
3
0
ВасяКулебяка (Козливка)
Просто розумний хід бізнесмена, який хоче відбілити свою репутацію, зняти санкцій та захистити свій капітал від подальших конфіскацій.
Ответить
0
0
Oohhmee (Винница)
Все набагато простіше, британці заставили його це зробити, просто стаття як завжди рагульна
Ответить
1
0
Romerik (YNWA)
Не треба строїти ілюзій на його рахунок. Ціна за відкуп, або за статус "хороший русскій" в 2 мільярди ніщо, порівняно з його статками. Статками, які він таким чином, тобто своєю "благодійністю" хоче зберегти і не втратити
Ответить
2
2
kalan-86 (Анкара)
Думаю треба віднестися до цього «благородного жест» з обережністю. Раша винна Україні більше ніж 600 мільярдів репарацій, тож це крапля у морі, а от не чи не спробують вони це використати заради відновлення свого іміджу, тут треба все зважити.
Ответить
1
0
shtrunc (Донецк-Хайфа)
??????
Ответить