Украина увидела Суперкубок ᐉ UA-Футбол
Суперкубок Украины
Состоялась презентация первого розыгрыша Суперкубка Украины
01.07.2004
четверг
18:50
Украина увидела Суперкубок
Рейтинг публикации
Состоялась презентация первого розыгрыша Суперкубка Украины

Сьогодні в готелі "Експрес" відбулася презентація першого в Україні розіграшу Суперкубку України, в якому брали участь президент ПФЛ Равіль Сафіуллін, генеральний директор "Інфоспорт Маркетинг" (маркетинговий партнер ПФЛ) Сергій Харченко, представник ТМ "Олімп" (генеральний спонсор матчу). Нагадаємо, що Суперкубок відбудеться 10 липня в м.Одеса. Президент ПФЛ Равіль Сафіуллін під час прес-конференції розповів деякі організаційні подробиці. Прикметно, що окрім трофею, учасники матчу розіграють і грошовий приз, який складатиме 75 тисяч у.о. (виявляється, можна на нашому футболі заробляти!). Вартість квитків становитиме від 5 грн. до 30 грн. (зауважимо, досить гуманні ціни - на фінал Кубку України квитки сягали до 50 грн.). І це при тому, що з 34-х тисяч місць, які вміщує стадіон в Одесі, 13 тисяч заповнять вболівальники Києва та Донецька (відповідно 5 та 8). Серед глядачів буде розіграно автомобіль, запланована розважальна програма за участю Каті Бужинської. Додаткового часу у випадку нічиєї не буде - команди одразу пробиватимуть 11-метрові удари. Якщо якась з команд переможе у матчі за Суперкубок 5 разів, то вона отримає приз у довічне користування.

Був презентований власне і сам красень-Суперкубок. Чесно кажучи, трофей справляє враження своєю оригінальністю та вишуканістю. Президент ПФЛ відмовився назвати цифру, в яку обійшлося виготовлення Суперкубку. Лише зазначив, що ціна цілком відповідає цьому, без перебільшення, виробу мистецтва.

Подаємо вам витяг з прес-релізу

По тому, як Професіональна футбольна ліга оголосила конкурс на кращий ескіз Суперкубку України, члени журі (до його складу входили президент ПФЛ Равіль Сафіуллін, перший віце-президент ПФЛ Сергій Поліщук, віце-президенти ПФЛ Зая Авдиш, Володимир Фек та керівник прес-служби ПФЛ Юрій Малишев) розглянули близько сотні робіт. Переможцем конкурсу визнано Чебурахіна Михайла Васильовича (фірма “Діалан-М”), який отримав винагороду у розмірі

1 000 у.о. у гривневому еквіваленті.

У створенні образу “Суперкубку України з футболу” автор вирішив піти нетрадиційним шляхом.

Ідея полягає у фантазійному рішенні форми. Основна частина має вигляд вази-квітки, яка коронується напівсферою у вигляді футбольного м’яча.

Промені-листки квітки символізують форму корони, а на півсфера – основу корони.

Також у проекті використані:

– Державна символіка України (малий герб);

– емблема ФФУ;

– герб ПФЛУ;

– медальйон Суперкубку України з футболу 2004, тим самим вказуючи на належність до футболу.

Суперкубок України з футболу 2004 виготовлений з металу, шляхом вирізання окремих форм і подальшого їх полірування. Елементи квіткових листків виготовлені шляхом лиття та позолоти.

Також додамо, що транслюватиме цей матч між "Динамо" та "Шахтарем", який розпочнеться о 17.00, телеканал "Інтер". І наостанок наведемо список компаній, яких ПФЛ залучила при підготовці до проведення Суперкубку України.

Маркетинговим партнером матчу є компанія “Інфоспорт Маркетинг”.

Генеральний спонсор матчу - ТМ “Олімп”

Офіційний спонсор – компанія DCC

Офіційний телеканал матчу – “Інтер”

Офіційні партнери – “Гефест”, АВК, “Донгорбанк”

Партнери матчу – “Арадон”, “Екта”, “Укравто”

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (1)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
дядько (іванко)
Всім добридень.Я дядько Іванко.Я болію за Дінамо і Полісся.
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2019.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен