Керницький: Новачки в "Чорноморці" ще обов'язково будуть. 02-02-2013 Трансферы - UA-футбол
Трансферы
Трансферы Новости
02.02.2013
суббота
18:59
Керницький: Новачки в "Чорноморці" ще обов'язково будуть
Рейтинг публикации

Генеральний директор "Чорноморця" розповів про діяльність клубу впродовж трансферного вікна.

- Сергію Степановичу, восени "Чорноморець" декларував курс на українізацію. Два українці - на вхід, три легіонери - на вихід: такі наслідки обраного шляху?

- Лише скажу, що робимо те, про що говорили кілька місяців тому.

- Наприкінці грудня в своєму інтерв’ю ви стверджували, що взимку новачків буде вдосталь. Отже робимо висновок, що Максимом Шацьких та Артемом Старгородським справа не обмежиться?

- Так, новачки ще обов’язково будуть.

- Пріоритет віддаватиметься українцям чи після запрошення колишніх арсеналівців проблема ліміту, принаймні на певний час, не є актуальною?

- Безперечно, було б дуже непогано поповнити склад саме вітчизняними футболістами, але, ви ж розумієте, в наших реаліях це завжди проблематично.

- А яка позиція потребує термінового втручання?

- Такої, щоб "термінового", гадаю, немає. Команда, на мій погляд, укомплектована досить пристойно. Утім, зайвий нападник чи захисник однозначно не завадив би. Якщо знайдемо футболіста середньої лінії відповідного рівня, також підпишемо. Зрештою, перемовини ведуться, але повсякчас фінансовий бік стає каменем спотикання. Траплялося, що гравець підходить за усіма параметрами, а ось грошове питання ми задовольнити ніяк не можемо. Бувало й навпаки. Шукаємо…

- Після запрошень Шацьких та Старгородського логічно припустити, що й іншими футболістами "Арсеналу" цікавитеся…

- Знаєте, не хочу розпускати плітки. Сьогодні цікавимося кимось, завтра ця інформація потрапить на розсуд публіки, а післязавтра укласти угоди вже буде складніше. Тому трансфери волію коментувати лише по факту. Тим паче, ЗМІ й без мене полюбляють зі стелі брати якісь "новини": приміром, Євген Єлісєєв із "Говерли" до сфери наших інтересів ніколи не входив, а в пресі чомусь писали, нібито його трансфер уже є реальністю.

- Якщо оперуєте лише фактами, то тоді кілька слів про втрати. Зокрема, цікавлять такі персонажі, як Артур Морейра, Тьяго Терросо та Марті Креспі. Ще восени Роман Григорчук обіцяв, що кожен із них іще обов’язково розкриється в Одесі…

- Щодо Артура, то ми й справді очікували, що він заграє й буде корисним, але щось пішло не так. Трапляється таке: хороший футболіст, із потенціалом, але не може себе знайти. Зрештою, вирішили відправити Морейру назад до Португалії на орендних засадах.

- Терросо?

- Тут справа лише в ліміті. Ми, в принципі, воліли залишити Тьяго, але іноземний статус змусив нас відмовитися від його послуг.

- Креспі?

- У випадку цього футболіста слід розуміти, що високий рівень майстерності не компенсує загальноприйнятих людських норм. Не приховуватиму, що в плані ставлення до справи, в плані якихось взаємин з іншими людьми до Креспі були певні претензії. Власне, це й призвело до того, що за обопільною згодою з ним було розір­вано контракт.

- З огляду на те, що сімферопольська "Таврія" та київський "Арсенал" цьогоріч точно не вестимуть боротьбу за зону Ліги Європи, конкурентів у вашого клубу, будемо відверті, залишається обмаль. Отже кого можете виокремити в цьому контексті?

- Очевидно, тут слід відштовхуватися від турнірної таблиці та ґрунтовних амбіцій наших опонентів. Якщо оцінювати за цими пунктами, то не секрет, найпершим конкурентом є донецький "Металург". Припускаю, саме з цим клубом ми й боротимемося за п’яту сходинку.

Нагадаємо, що сьогодні на оглядини до одеського клубу прибув захисник "Оболоні" Андрій Гурський.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Украинский футбол

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]