Слован арендует защитника Динамо


21-летний Алибеков попробует свои силы в чемпионате Чехии

Слован арендует защитника Динамо

Игрок киевского "Динамо" Ахмед Алибеков следующий сезон проведет в чешском "Словане".

Уже сегодня защитник приедет в расположение "Слована" и после соблюдения формальностей подпишет с этим клубом контракт сроком на один год, согласно которому он будет выступать в команде из Либерец на правах аренды.

Напомним, что Алибеков находился на просмотре в "Александрии". Этот клуб также намеревался заполучить динамовца, но тот сделал выбор в пользу "Слована". В минувшем сезоне 21-летний Алибеков провел за "Динамо" 4 матча в УПЛ.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Dynamo.kiev.ua

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (4)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Mikelanjelo (Горішні Плавні)
Коли Шахта віддала Бондаренка в оренду Віторії, хоча начебто до цього обіцяла Олександрії, задньопривідні дирнамофани ригали тут в коментах гімном типу "айайай, як так можна було вчинити з українським клубом, якому грати в єврокубках!" Тепер же Алібекова київська Дирка не просто обіцяла Олександрії, він у складі команди з Кропивниччини готувався до сезону, але його бац і висмикнули і відправили у Ліберець. Понятно, що і Шахта, і Дирка керувалися насамперед своїми бізнес-інтересами, і це закономірно. Але ж диряві фани настільки тупі, що їм цього не дано збагнути.
Ответить
+1
-1
Wille_kiev (Украина)
Дырявый здесь только один который больше всех кричит... угадай с 3 раз за кого речь! Если не осилишь, проси подсказку, знаю, возможно тебе не хватит ума, так помогу)
Ответить
0
0
avatar
Siren05 (Мариуполь)
Опять Шарана обманули... Это несерьёзно!
Ответить
+1
0
Mikelanjelo (Горішні Плавні)
І якщо Бондаренка просто обіцяли на словах, то Алібеков готувався до сезону саме в стані Олександрії, а його бац і висмикнули звідти. Хоча тут не лише ШД і ДК не тримають слово - тут і сам Шаран частково винуватий, що вірить людям на слово: треба було або наполягати на підписанні орендного контракту якнайскоріше, або займатися пошуками інших гравців, а на Брондаренка й Алібекова забити (раз їхні клуби не поспішають віддавати їх в оренду, а тільки годують обіцянками).
Ответить
0
0


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...