Меморіал Гранаткіна. Україна (U-18) - Латвія (U-18) 2:0. 07-01-2009 Юношеские сборные Украины - UA-футбол

Юношеские сборные Украины

Підопічні Анатолія Бузника здобули другу поспіль перемогу на міжнародному турнірі у Санкт-Петербурзі
Юношеские сборные Украины Таблица Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
07.01.2009
21:53
Меморіал Гранаткіна. Україна (U-18) - Латвія (U-18) 2:0

Україна (U-18) − Латвія (U-18) − 2:0

Голи: 1:0 Школьніков (48, автогол), 2:0 Каськов (61, з пенальті).

Україна (U-18): Левченко, Полищук, Прилєпов, Імереков (Парцванія, 46), Бутко, Прийма (Чайковський, 64), Карасюк, Гавриленко (Гречишкин, 46), Жук (Картушов, 46), Козак (Малин, 62), Каськов.

Корисний спаринг

У середу, 7 січня, підопічні Анатолія Бузника здобули другу поспіль перемогу на міжнародному турнірі пам’яті Валентина Гранаткіна у Санкт-Петербурзі. «Це був дуже корисний спаринг для нас. Відверто кажучи, ми сподівалися на більш упевнений виграш. Добре, що по перерві хлопці урешті-решт змогли матеріалізувати свою перевагу у голи», − зізнався після матчу керманич «синьо-жовтих».

Роль Картушова

Знаковою у цій зустрічі виявилися заміна, яку Анатолій Бузник провів після першого тайму. Форвард донецького «Шахтаря» Єгор Картушов відзначився, тільки-но з’явившись на полі: після гострого прострілу гірняка з лівого флангу м’яч, торкнувшись захисника, пірнув у сітку латвійських воріт. Згодом Картушов ще й заробив пенальті, який реалізував півзахисник запорізького «Металурга» Артур Каськов. Наступну гру українці проведуть 9 січня з турками.