Товариський матч. Україна (U-19) − Італія (U-18) 2:2. ᐉ UA-Футбол

Товариський матч. Україна (U-19) − Італія (U-18) 2:2.

Голи: 0:1 Сансоне (10), 1:1 Морозенко (33), 2:1 Коркішко (61), 2:2 Галано (86).

Україна: Базилевич, Бутко, Парцванія, Білий, Кушніров, Єременко, Рибалка (Гармаш, 46, Чайковський, 83), Морозенко (Петров, 46), Бобко (Каверін, 46), Шевчук, Коркішко.

Обмін голами

У середу, 8 квітня, юнацька збірна України на полі столичного НТК імені Віктора Баннікова розійшлася миром із італійською командою. Підопічні Юрія Мороза, які готуються до Євро-2009 (U-19), доволі швидко пропустили перший м’яч, але зусиллями київського динамівця Євгена Морозенка, якому асистував Дмитро Коркішко, відновили рівновагу ще до перерви.

Прикра помилка

Друга половина пройшла за повною ігровою і територіальною перевагою господарів, яку, втім, вдалося втілити лише в один м’яч. І цього разу до голу призвела динамівська комбінація: передачею Сергія Шевчука скористався Коркішко. Проте італійцям, які завершували поєдинок удесятьох, таки вдалося уникнути поразки, створивши по перерві чи не єдиний небезпечний момент біля воріт В’ячеслава Базилевича.