Анатолій Бузнік: "Збірна й надалі користуватиметься послугами "Волині"

Анатолій Бузнік: "Збірна й надалі користуватиметься послугами "Волині"


Після успішного виступу юнацької збірної України у кваліфікаційному раунді юнацького Чемпіонату Європи ми попросили головного тренера збірної Анатолія Бузніка поділитися враженнями про виступ українців на першому етапі континентальної першості, а також розповісти про гру волинян, Романа Карасюка та Євгена Павлова, у складі синьо-жовтих.

- Анатолію Івановичу, вітаємо з перемогою у відбірковому етапі Євро-2010 (U-19). Як склався турнір для команди?

- Дякую. Турнір видався непростим, хоча результат достатньо нормальний. У нас не було тієї стабільності, яка повинна була б бути, якби вдалося залучити усіх найсильніші виконавців. Проте ми досягли максимуму з того що було можливим.

- Як показали себе у збірній волинські футболісти Карасюк та Павлов?

- Роман зіграв дві перші гри повністю, виходячи в стартовому складі. Зіграв достатньо непогано, але за дві гри отримав дві жовті картки і пропускав третю. На жаль, саме на неї нам не вистачало гравців. Якщо брати в цілому, то Роман зіграв достатньо непогано і я ним задоволений. Євген же ж у першому матчі вийшов на заміну і зіграв у своєму стилі. Він може добре завершувати флангові передачі, але, на жаль, у нас крайні нападники були не в тому тонусі в якому повинні були б бути і в якості це не проявилося.

Другий наш матч був більше схожим на «бійню», ніж на гру, тому, в основному, були єдиноборства, злість, агресія, ми заробили велику кількість попереджень. Женя провів весь матч, але було багато браку. А у третій грі Євген вийшов на другий тайм. Були флангові передачі, у нього було декілька моментів і один з них він використав. Я дуже задоволений тим що ці футболісти сьогодні гравці збірної і що вони допомогли досягти результату, хоча потрібно ще вдосконалюватися та вдосконалюватися в багатьох аспектах.

Я вдячний команді «Волинь» і особисто Віталію Володимировичу Кварцяному, тому що він вміє готувати юних футболістів. Візьміть приклад того ж Хачеріді, коли його віра і праця дозволила людині дійти до національної збірної. Тому я думаю, що і у цих хлопців є перспектива. А є ще Циркуненко – непоганий захисник, виросте – й будемо користуватися його послугами і послугами ФК «Волинь». Я думаю, вони будуть рости і завдяки збірній теж.

Оцените этот материал:
Источник:
ФК "Волинь"
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Бецик (Біла церква)
Ето сборная 90-ого года рождения?
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 1
Бецик (Біла церква)
Ето сборная 90-ого года рождения?
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус