Меморіал Гранаткіна. Фінал. Росія (U-18) - Україна (U-18) 3:0. 10-01-2010 Юношеские сборные Украины - UA-футбол

Юношеские сборные Украины

Юношеские сборные Украины Таблица Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
10.01.2010
18:38
Меморіал Гранаткіна. Фінал. Росія (U-18) - Україна (U-18) 3:0

Голи: 1:0 Махмудов (24), 2:0 Кірєєв (61), 3:0 Оздоєв (78).

Україна: Гальчук, Рижук, Сухоцький, Ордець, Ільчиш, Бабенко, Нойок, Караваєв, Озарків (Прокипчук, 77), Іванко (Жичиков, 55), Коваль (Куриленко, 84).

Чуда не сталося

У неділю, 10 січня, футболісти юнацької збірної України зазнали поразки у фіналі XXII Міжнародного турніру пам’яті Валентина Гранаткіна, який завершився у Санкт-Петербурзі. Господарі відзначилися голом у середині першого тайму, ще два м’ячі влетіли у ворота «синьо-жовтих» по перерві. «Вітаю Росію з перемогою. Чудес, на жаль, не буває. Чотири поєдинки ми проводили колективом із 12-13 виконавців, а це дуже важко», − зазначив на післяматчевій прес-конференції керманич української команди, яка через кадрові втрати виступала у Санкт-Петербурзі у послабленому складі.

В очікуванні відбору

Це вже третій поспіль тріумф росіян на домашньому Меморіалі, тоді як наші співвітчизники у двох попередніх розіграшах фінішували третіми. Нагадаємо, що підопічні Олександра Головка готуються до участі у кваліфікації Євро-2011 (U-19), яка стартує вже восени. Цікаво, що окрім шведів та данців, суперниками українців по відбору буде саме російська збірна.

Меморіал Гранаткіна (Санкт-Петербург, Росія)