U-16: команда Мороза – у малому фіналі. 29-01-2010 Юношеские сборные Украины - UA-футбол

Юношеские сборные Украины

Юношеские сборные Украины Таблица Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
29.01.2010
09:42
U-16: команда Мороза – у малому фіналі

Україна (U-16) − Данія (U-16) − 2:0

У четвер, 28 січня, юнацька збірна України здобула право зіграти у матчі за третє місце на міжнародному турнірі Кубок Егейського моря, який триває у Туреччині. Перемога над данцями, яку підопічні Юрія Мороза здобули завдяки влучним ударам на 18-й та 51-й хвилинах, дозволила їм посісти друге місце у квартеті А. Випередити господарів «синьо-жовтим» не дозволив єдиний м’яч, який турецька команда провела на останній хвилині її поєдинку проти бельгійців − 1:0. У суботу, 30 січня, наші хлопці у малому фіналі турніру зустрінуться із другою збірною групи В − Чехією.

Кубок Егейського моря (Туреччина, 24 − 30 січня)