Олег Кузнецов: Сподіваюсь, у футболістів будуть позитивні емоції від турніру. 28-02-2013 Юношеские сборные Украины - UA-футбол

Юношеские сборные Украины

Юношеские сборные Украины Таблица Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
28.02.2013
четверг
14:11
Олег Кузнецов: Сподіваюсь, у футболістів будуть позитивні емоції від турніру
Рейтинг публикации

Головний тренер юнацької збірної України U-16 Олег Кузнецов прокоментував навчально-тренувальний збір своєї команди у Бельгії, під час якого його підопічні візьмуть участь у міжнародному турнірі "Кубок чотирьох націй".

- Олегу Володимировичу, які плани на збір у Бельгії?

- Звичайний збір, нам належить взяти участь у хорошому турнірі. Збираємося готуватися до нього за заздалегідь складеною програмою. Завдання на збір - подивитися, в якій формі зараз перебувають викликані гравці. Тим більше, у нас є новачок. Сподіваюся, тренувальний процес пройде добре, а у гравців будуть позитивні емоції від турніру. Звичайно ж, ми хочемо перемогти.

- Хто вперше приїхав до табору збірної?

- Павло Ткаченко із "Севастополя". Інших хлопців я викликав і раніше, так що команда у нас зіграна. Постійно контактую з клубними тренерами, щоб знати, хто на даний момент знаходиться у кращій формі.

- Що скажете про суперників на міжнародному турнірі "Кубок чотирьох націй"?

- Перша гра у нас буде з Бельгією. Ми раніше вже з зустрічалися з бельгійцями в "турнірному режимі". Можу сказати, що це непогана команда. Тим більше, Бельгія буде грати у себе вдома. Збірні Сербії та Словаччини поки що є для нас "темними конячками".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]