Олександр Петраков викликав 20 футболістів U-18 на тренувальний збір у Львові

Олександр Петраков  викликав 20 футболістів U-18  на тренувальний збір у Львові


Юнацька збірна України, складена з гравців віком до 18 років, 21-го березня розпочала підготовку до товариського матчу проти команди Польщі, що відбудеться 26-го березня на стадіоні "Арена Львів".

Наставник команди Олександр Петраков на тренувальний збір, який пройде у Львові, викликав 20 футболістів. Найбільше представництво у збірній має донецький "Шахтар", який делегував шістьох гравців. Вперше виклик до збірної отримали Орест Будюк та Сергій Коломієць.

Не зможуть допомогти команді Андрій Сарнавський та Едуард Соболь, які викликані до юнацької збірної U-19, що готується до еліт-раунду ЧЄ-2013.

Команда Олександра Петракова візьме старт у кваліфікації Євро-2014 (U-19) в жовтні цього року. Суперниками української збірної будуть команди Росії, Мальти та Естонії.

Склад юнацької збірної України U-18:

Воротарі: Ярослав Ставицький ("Шахтар" Донецьк), Орест Будюк ("Іллічівець" Маріуполь);

Захисники: Павло Полегенько ("Динамо" Київ), Вадим Шевчук ("Динамо" Київ), Юрій Ткачук ("Металіст" Харків), Євген Малик ("Волинь" Луцьк), Тарас Качараба ("Шахтар" Донецьк);

Півзахисники: Євген Чумак ("Динамо" Київ), Сергій Сизий ("Металіст" Харків), Дмитро Білоног ("Шахтар" Донецьк), Сергій Коломієць ("Волинь" Луцьк), В’ячеслав Танковський ("Шахтар" Донецьк), Юрій Яструб ("Карпати" Львів), Артем Габелок ("Шахтар" Донецьк);

Нападники: Роман Яремчук ("Динамо" Київ), Артем Радченко ("Металіст" Харків), Артур Міранян ("Шахтар" Донецьк), Дмитро Луканов ("Зоря" Луганськ), Ігор Калінін ("Іллічівець" Маріуполь), Тарас Завийський ("Карпати" Львів).

Оцените этот материал:
Источник:
ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Igorich (Львів)
Duha (Донецк) 20.03.2013 15:20 то я бачив і адресу стадіону теж знаю. Нема там каси.
Ответить
1
0
Вернуться к новостям
Комментарии 8
Igorich (Львів)
Duha (Донецк) 20.03.2013 15:20 то я бачив і адресу стадіону теж знаю. Нема там каси.
Ответить
1
0
Duha (Донецк)
Та я не за кассу,просто скинул номер по которому,я думаю,можно чего-то у них узнать!
Ответить
1
0
Солтівський Орест
Я вже по цьому номері звонив,сказали,що на рахунок квитків і що треба звертатися до організаторів- Федерації.
 
1
0
Igorich (Львів)
Duha (Донецк) 20.03.2013 14:32 там немає кас
Ответить
2
0
Duha (Донецк)
А где билетами торгуют? Вот хоть шото. Контакты Украина 79031, г. Львов, ул. Стрийская,199 телефон/факс: +38 (032) 253-24-70 e-mail: arenalviv.info@ gmail.com
Ответить
0
0
Duha (Донецк)
Почему бы не позвонить в кассы Арена Львов жителям Львова?:)
Ответить
0
1
Igorich (Львів)
shefsuhiv76 (Львів) 20.03.2013 13:45 Аналогічні запитання
Ответить
2
0
shefsuhiv76 (Львів)
відбудеться 26-го березня на стадіоні "Арена Львів". о котрі годині ? вхід платний ? де купити білет ?
Ответить
3
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус