Кузнєцов: Ми робимо ставку на командну гру

Кузнєцов: Ми робимо ставку на командну гру


Юнацька збірна команда України U-17 в першому матчі еліт-раунду ЧЄ-2014 впевнено перемогла збірну Ісландії з рахунком 2:0. Враження про цей матч та про майбутню гру з господарями змагань, португальцями, розповів головний тренер − Олег Кузнєцов.

- Як Ви оцінюєте дії команди в цьому матчі? Чи залишились Ви задоволеним грою своєї команди?

- Визначальним, звісно, є результат, а він є позитивним для нас. Ми досягли перемоги, чим я і залишився задоволеним. Звісно, було помилки, проте не можна забувати, що це була перша гра, було присутнє хвилювання. Проте суперник виявився нам "по зубам", особливих проблем він нам не створив. Ми навіть могли більше голів забити, але такий результат нас також влаштовує.

- В першому таймі у нашої збірної було чимало небезпечних моментів саме зі "стандартів", Ви відпрацьовували їх?

- Звичайно, ми багато уваги приділяємо "стандартам". На цих днях ми одразу три дні працювали в режимі дворазових тренувань, і зранку ми як раз працювали над виконанням стандартних положень, як в атаці, так і у захисті. Ми знали силу суперника. Вони майже нічого не створили біля наших воріт. Я ще раз повторюю, що ми постійно відпрацьовуємо "стандарти", оскільки в нашій команді багато високих гравців − це наш шанс, і треба ним користуватися.

- Чи можете Ви виділити когось з гравців?

- Ми нікого стараємось не виділяти, ми робимо ставку на командну гру. Усі прагнули продемонструвати свої найкращі якості.

- Чи є кадрові втрати у нашої команди перед ключовим матчем зі збірною Португалії?

- Дискваліфікований Михайліченко. Є пошкодження у деяких футболістів. Зараз поїдемо на тренування, подивимось, в якому стані футболісти, і ввечері вже будемо визначатись.

- Чи бачили Ви іншу гру нашої групи Португалія-Латвія. Які Ваші враження?

- Особисто я вже бачив ту гру. Сьогодні ввечері у нас буде теорія, і ми ознайомимо футболістів з нашими напрацюваннями. Португалія − потужна команда, гарно виглядає. Щоправда, Латвія виявилась заслабкою для них, вони майже нічого не створили, навіть жодного разу не пробили по воротам. Продивимось ігрові моменти, ознайомимося із грою ключових футболістів.

Оцените этот материал:
Источник:
Прес-служба ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус