Павло Яковенко: "Кістяк команди майже сформований". 14-02-2009 Молодежная сборная Украины - UA-футбол

Молодежная сборная Украины

Наставник молодыжки подылився враженнями від спарингів зі збірної Турції
Молодежная сборная Украины Таблица Новости Команды Бомбардиры
14.02.2009
суббота
10:39
Павло Яковенко: "Кістяк команди майже сформований"
Рейтинг публикации
Наставник молодыжки подылився враженнями від спарингів зі збірної Турції

Після повернення молодіжної збірної України з Туреччини, де вона провела два товариські матчі з місцевими однолітками, наставник «синьо-жовтих» Павло Яковенко поділився своїми враженнями від цих спарингів з офіційним сайтом ФФУ. «Я залишився задоволений і організацією навчально-тренувального збору, і результатом матчів проти турків, і якістю гри у виконанні нашої команди», − зокрема зазначив старший тренер «молодіжки».

Корисна інформація

«Дуже добре, що ми провели одразу два матчі: це дало можливість отримати більше інформації як про гравців, котрі вже неодноразово виступали у молодіжній збірній, так і про новачків. Як ви знаєте, ми запросили одразу сімох дебютантів − Андрія Сахневича, Вадима Родину, Дениса Шеліхова, Юрія Фурту, Олександра Матвєєва, Олександра Касьяна та Сергія Яворського. Крім того на збір приїхали ще кілька хлопців, котрі до «молодіжки» викликались моїми попередниками, проте особисто я з ними не працював. Усіх ми переглянули в дії, і загалом залишились задоволені їх виступом», − розповів Яковенко.

Гарна самовіддача

Нагадаємо, що перший матч команд завершився унічию − 2:2, а в другому українські футболісти здолали опонентів з рахунком − 2:1. «Щодо, власне, спарингів − команди продемонстрували футбол досить високого ґатунку. Це стосується як наших хлопців, так і турків. Зазначу, що перший поєдинок проходив на дуже в’язкому полі. За таких обставин на перший план зазвичай виходять морально-вольові якості гравців, самовіддача. І я маю похвалити своїх підопічних: у цих аспектах вони явно переважали своїх суперників», − зауважив наставник.

Неабиякий потенціал

«Друга зустріч відбулась уже на кращому газоні, тому і якість гри, на мою думку, буда вищою. Переможний результат я вважаю справедливим, хоча загальна територіальна перевага все ж була у турків. Особливо сильним тиск на наші ворота став після другого голу в їхні ворота. Воно й не дивно, адже наші хлопці ще не набрали оптимальних кондицій, тоді як в Туреччині чемпіонат у самому розпалі. Втім, це не завадило моїм підопічним здобути перемогу, продемонструвавши при цьому свій неабиякий потенціал», − підкреслив фахівець.

Селекція не припиняється

«Можу сказати, що кістяк команди вже майже сформований. Хоча ми не збираємось припиняти перегляд нових кандидатів. Окрім цього, не слід забувати, що кілька ключових футболістів команди не змогли взяти участь у звітних матчах. Це, зокрема, травмовані Володимир Лисенко, Артем Кравець, Єгор Лугачов, Олексій Курилов та Дмитро Льопа, котрому нещодавно зробили дуже складну операцію на коліні. Також ми тримаємо в пам’яті Павла Пашаєва, який вже залучається до національної збірної, але має право виступати й за «молодіжку», − підсумував Павло Яковенко.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com