Яковенко націлився на золото Європи

Яковенко націлився на золото Європи


Старший тренер молодіжної команди Павло Яковенко заявив, що ставитиме перед своїми підопічними завдання завоювати золоті медалі європейської першості.

"Мої хлопці добре мотивовані. Я очікую, що команда буде грати на перемогу, як завжди, і досягне успіху. Не знаю, чи вдасться нам стати переможцями в Данії, але ми будемо прагнути до цього.

Оптимальний варіант, - коли тренуєшся і граєш одним і тим же складом, однак нам у кваліфікації такого не вдавалося: постійно якісь втрати, травми, словом - стабільна ротація. Але ті футболісти, які виходили на поле, вдало виконували свою роботу. Гравці справляли гарне враження і отримували результат", - сказав Павло Яковенко.

Оцените этот материал:
Источник:
mark-media.com.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Коммандор (Харьков)
Ситуация сложилась просто трагикомичная...Яковенко \"крадёт хлеб\" у Калитвенцева,а Калитвенцев у Яковенко.Не пора ли произвести рокировку персонажей, Григорий...
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 6
Коммандор (Харьков)
Ситуация сложилась просто трагикомичная...Яковенко \"крадёт хлеб\" у Калитвенцева,а Калитвенцев у Яковенко.Не пора ли произвести рокировку персонажей, Григорий...
Ответить
0
0
Веселый Рыкун (Харьков)
Вот человек работает,ни скандалов,ни сплетен,а дело свое делает добрэ...
Ответить
0
0
Gensek (Днепродзержинск)
Даёшь золото в Дании, и сразу принимай первую сборную. И ребят с собой прихвати. Меня многие поддержат.
Ответить
0
0
Alim (Симферополь)
Удачи! Мы всегда с вами!
Ответить
0
0
Abelardo (Харьков)
Уже тот факт, что открыто ставят высокую планку - хорошо. Только так можно с ранних пор воспитать психологию победителя и отсутствие страха перед \"грандами\". Национальная СБУ в нынешнем составе напоминает стадо трусливых овец. Как только попадается соперник с именем, так нам и ничья за счастье.
Ответить
0
0
Saturn (Киев)
Давно пора
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус