Ковалець: У всіх молодих футболістів є шанс потрапити до збірної. 14-03-2013 Молодежная сборная Украины - UA-футбол

Молодежная сборная Украины

Молодежная сборная Украины Таблица Новости Команды Бомбардиры
14.03.2013
четверг
22:31
Ковалець: У всіх молодих футболістів є шанс потрапити до збірної
Рейтинг публикации

Напередодні матчів молодіжної збірної України з командами Чехії та Італії тренер українців Сергій Ковалець в інтерв'ю каналу "Футбол" розповів, що на цьому етапі двері збірної все ще відкриті для нових футболістів:

"У нас є хороші українські футболісти, і зараз якраз такий селекційний збір у нас. Дуже мало часу на підготовку до матчу, тому ми беремо нових футболістів і будемо оцінювати їх якості в матчах з Чехією та Італією. Звичайно, є розширений список і ті футболісти, які їхали на Кубок Співдружності, зараз поїдуть на ці ігри. Потім у нас є такий турнір, як Меморіал Лобановського, де ми також будемо.

Звичайно, треба вже до матчів кваліфікації Чемпіонату Європи визначитися з кістяком команди, з тими футболістами, з якими ми будемо проводити відбіркові матчі. Але ще раз говорю, що у всіх є шанс, у молодих футболістів. Ми з помічниками дивимося багато матчів молодіжних складів, і на зборах були, тому шанс є у всіх.

Звичайно, ми будемо брати 22 футболісти, мабуть, ще будемо спілкуватися з тренерським складом, дамо їм шанс грати. Один склад буде грати в матчі з чехами, другий - з Італією. Тому в цьому контексті дуже мало часу до підготовки, тиждень до матчу, між матчами. Але ще раз говорю, що це цікава робота, мені дуже приємно, що це новий для мене рівень міжнародних матчів, тому будемо старатися показати хороший футбол. Дуже важливо, щоб футбол був якісний, щоб якість гри була на хорошому рівні", – відзначив Сергій Іванович.

Нагадаємо, що контрольні матчі проти команд Чехії та Італії відбудуться 22-го та 25-го березня відповідно.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Телеканал Футбол

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]