"Молодіжка" готується до Чехії та Італії

"Молодіжка" готується до Чехії та Італії


У неділю, 17 березня, молодіжна збірна України розпочала підготовку до товариських матчів з командами Чехії та Італії. На навчально-тренувальний збір наставник української "молодіжки" Сергій Ковалець викликав 23 футболіста.

Готуватися до матчів наша команда буде поблизу Києва, після чого вилетить до Праги, де 22 березня проведе перший поєдинок проти чеських одноліток. Звідти "молодіжна" вирушить до Італії, де через три дні зіграє з тамтешньою збірною.

У понеділок, 18 березня, у Будинку футболу відбулась прес-конференція Сергія Ковальця. Ввечері цього ж дня на базі в Бучі відбулося тренування команди, під час якого журналісти мали змогу поспілкуватися з футболістами.

"Після двомісячної перерви мені приємно отримати виклик до молодіжної збірної, незважаючи на те, що лише два тижні тому вирішилось питання про мій перехід до "Дніпра", - розповів нападник Юрій Яковенко. - За нову команду я встиг зіграти лише тайм, однак буду робити все можливе щоб скласти конкуренцію гравцям основного складу та і в подальшому залучатись до збірної. Тренувальні поля у Бучі мені дуже знайомі, адже саме тут готувалась київська "Оболонь".

"У збірній дуже дружній колектив, - відзначив Олександр Нойок. - На цьому зборі багато новачків, але в них не виникне проблем з адаптацією в команді. Завдання на матчі з Чехією та Італією − показати якісну гру та здобути позитивний результат".

Оцените этот материал:
Источник:
ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус