Калітвінцев: У Реброва тренування цікавіші, ніж у Блохіна

Калітвінцев: У Реброва тренування цікавіші, ніж у Блохіна


Півзахисник київського "Динамо" Владислав Калітвінцев поспілкувався з журналістами на відкритому тренуванні молодіжної збірної України.

- Як проходить підготовка до матчу?

- Спокійно. Усі приїхали з гарним настроєм. Попереду буде розбір гри. І будемо спокійно готуватись.

- Поки суперника не розбирали?

- Ні, поки не розбирали. Думаю, завтра буде теоретичне заняття.

- Наразі така ситуація в групі, коли багато чого буде залежати не лише від нашої гри, а і від того, як зіграють хорвати.

- Ми на ті матчі не дивимось, лише на свої. Головне нам здобути гарний результат, а вже потім будемо дивитись на турнірну таблицю.

- Братков зламав руку. Це втрата для збірної?

- Звичайно. Він основний наш захисник. Бажаємо йому, якнайшвидшого одужання.

- Наскільки важливий, для вас, виклик у збірну?

- Кожен виклик – це честь для мене. Я дуже радий, що я в обоймі.

- Як можете охарактеризувати новачка "Динамо" - Теодорчіка?

- Він провів лише пару тренувань, зіграв одну гру, віддав гольовий пас. Дивимось з позитивом.

- Охарактеризуй останню свою гру?

- Добре, що виграли (Останній матч Калітвінцева – Кубок України проти "Зірки"). Гра не була легкою, бо мотивація у суперника була дуже високою. Хотіли себе показати. Вийшла гарна гра.

- Ребров, останнім часом, випускає дуже багато українських гравців. По вашому, це добре, що віддається перевага українським гравцям?

- Звичайно, я за те, щоб ми грали. У нас з іноземцями гарні відносини, гарний колектив. І дуже добре, що багато українців в команді.

- Можеш порівняти Реброва та Блохіна?

- Це різні тренери. У кожного тренера різне бачення футболу.

- У кого складніші тренування?

- У Реброва тренування цікавіші.

- Перед останньою грою чемпіонату в тебе було пошкодження. Як ти себе почуваєш наразі?

- Все нормально. 3 дні пропустив, знімок показав, що все добре.

- Тобто ніякого дискомфорту нема і ти вийдеш на гру?

- Так, звісно.

- "Динамо" скоро буде грати два рази на тиждень. Це, в принципі, звичний графік. Нічого страшного немає в цьому?

- Звичайно, грати краще, ніж тренуватись. Для футболіста гра – це свято.

- Як можеш прокоментувати жеребкування групового етапу Ліги Європи?

- Слабких команд немає на таких турнірах. В принципі гарна група. Повинні виходити. З першого місця. Головний конкурент? Напевно, "Стяуа".

Оцените этот материал:
Источник:
1927.kiev.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Stuntriding (Киев)
А вдруг он станет вторым Гвардилой! Всякое бывает в жизни!!! А ДК пора бы уже вернуть свой стиль и своё ЛЕГЕНДАРНОЕ название ДИНАМО КИЕВ!!!
Ответить
1
0
Вернуться к новостям
Комментарии 3
Stuntriding (Киев)
А вдруг он станет вторым Гвардилой! Всякое бывает в жизни!!! А ДК пора бы уже вернуть свой стиль и своё ЛЕГЕНДАРНОЕ название ДИНАМО КИЕВ!!!
Ответить
1
0
lera khoma
Реброву респект и удачи всей команде !
Ответить
0
0
lera khoma
Ребров создаёт новый боеспособный коллектив из молодых украинских игроков и это большая
подпитки для сборной Украины! Да и создаёт Ребров действительно "Динамо" с большой буквы. Реброву респект и удачи в работе, а "Динамо" все пожелаем красивой игры и золотых медалей!
Ответить
2
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус