Рижук: Сподіваюсь, домашній матч зі Швейцарією запам’ятається перемогою

Рижук: Сподіваюсь, домашній матч зі Швейцарією запам’ятається перемогою


Дмитро Рижук – один із ключових та найбільш досвідчених гравців молодіжної збірної України - ділиться своїми спогадами про шлях "молодіжки" у відборі Євро-2015 та розповідає про вирішальні ігри своєї команди.

- Наскільки важким був цей відбірковий турнір?

- Останні три матчі я пропустив через травми, але за всіма поєдинками слідкував. Дуже хвилювався за хлопців, проте вони усі завдання виконали. Можливо не по максимуму, але важливі очки були завойовані. Це повинно допомогти нам у боротьбі за місце в плей-офф кваліфікації ЧЄ-2015.

- Що важче: перебувати у команді чи спостерігати за діями партнерів зі сторони?

- Можна сказати, що важче дивитися футбол по телевізору, тому що ти не можеш нічим допомогти. Завжди легше знаходитись на полі або на лаві запасних, підтримувати футболістів морально, аніж спостерігати за грою вдома.

- Чи нервували Ви під час перегляду поєдинку проти Латвії?

- Дуже хвилювався, але до останнього сподівався, що команда переможе.

- Давайте поговоримо про майбутніх суперників – Швейцарію і Ліхтенштейн...

- Я грав проти Швейцарії на виїзді, ми тоді перемогли 2:1. Пам’ятаю, що це був складний матч. Але думаю, що в Черкасах поєдинок буде ще важчим, адже це – ключова гра, в якій визначиться, хто вийде в плей-офф. З Ліхтенштейном також був непростий матч, вони двічі забили. Проте добре, що наші хлопці зуміли вирвати перемогу. Тому не варто очікувати легкої прогулянки в поєдинку проти Ліхтенштейну.

- Як Вам стадіон у Черкасах?

- За футбольними мірками, стадіон дуже пристойний, умови проживання – на високому рівні. Хочу відзначити також і підтримку глядачів.

- Молодіжна збірна грає в різних куточках України. Як Ви до цього ставитесь?

- Матчі збірної люблять скрізнь. І у Львові, і в Черкасах, і в інших містах нас завжди добре підтримують.

- Який поєдинок Ви можете виділити у цьому відборі?

- Напевно, що поєдинок проти Швейцарії, коли ми вирвали перемогу у дуже сильної збірної. Сподіваюсь, що і домашній матч запам’ятається перемогою.

Оцените этот материал:
Источник:
ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус