Буяльський: Наша команда може грати і перемагати будь-яку збірну

Буяльський: Наша команда може грати і перемагати будь-яку збірну


Півзахисник молодіжної збірної команди України Віталій Буяльський розповів, за рахунок чого українській команді до снаги обіграти збірну Німеччини, про ігри у Черкасах, а також про те, що є запорукою його гарного настрою.

- Який настрій у Вас напередодні вирішальних матчів зі збірною Німеччини?

- Ми сьогодні зібралися, у всіх гарний настрій, бо в збірну завжди всі їдуть із задоволенням.

- Щоб настрій був ще кращим, збірній треба вигравати у плей-офф, щоб була можливість збиратися у майбутньому? Чи не так?

- Звичайно, коли виграєш, то настрій завжди гарний, незалежно від того, якого рангу матч. Навіть коли під час тренування виграємо, то вже приємно і настрій гарний.

- Німеччину також готові перемагати?

- Так гучно казати не буду, проте ми налаштовані грати у свою гру. Ми – команда, і можемо грати і перемагати будь-яку збірну.

- Що знаєш про майбутніх суперників?

- Ми їх вивчаємо, ще перед збором я дивився різноманітні нарізки з матчів німецької команди.

- Якщо говорити загалом про відбір, чи задоволений тим, як команда його пройшла?

- Я вважаю, що він видався більш ніж успішним, початок був не досить вдалим, проте, потім ми показали, що є сильним колективом і пройшли групу.

- Який з матчів у відборі Євро-2015 можеш виділити?

- Я можу виділити всі матчі, в яких ми перемагали. Ми усюди добре грали і здобували необхідні результати.

- Перший матч вдома, це плюс для Вашої команди чи ні?

- Зараз зарано говорити, рахунок на табло це покаже.

- Матч знову в Черкасах, звикли вже грати на цьому стадіоні?

- Так, тут нас гарно підтримують, приходить багато вболівальників, тому нам приємно грати для них.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
kotigorok (Чернігів)
Може розгромити усіх, крім Німеччини...
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
kotigorok (Чернігів)
Може розгромити усіх, крім Німеччини...
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус