Україна U-21 - Німеччина U-21 0:3. Післяматчева прес-конференція Сергія Ковальця

Україна U-21 - Німеччина U-21 0:3. Післяматчева прес-конференція Сергія Ковальця


Головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець поділився своїми враженнями щодо матчу проти збірної Німеччини (0:3).

"Я хочу поздоровити всіх, що українська команда опинилася серед чотирнадцяти кращих команд Європи. Гравці багато віддали зусиль задля кращого результату, але не вийшло. Зрозуміло, що ми готувалися до того, що рахунок може бути розгромний. Оскільки німецька збірна сильніша. У нас гравці тільки останні півроку стабільно грають у Прем’єр-лізі, а німецька молодь останні три роки стабільно грає у Бундеслізі. Різниця досить відчутна".

"Виїзна гра має бути цікавішою. Тренерський штаб здійснить ротацію і дасть можливість зіграти тим гравцям, які сьогодні не вийшли на поле. Не виключаю, що Ордець, Болбат і Будківський також буду у розташуванні команди. Із Михайлом Фоменком ми з цього питання зв’яжемося після 12 жовтня", - відзначив Ковалець.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Nicks (Kyiv)
Якщо німці дійсно настільки сильніші за нас, невже не могли заритись у захист і грати на 0?
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 7
Nicks (Kyiv)
Якщо німці дійсно настільки сильніші за нас, невже не могли заритись у захист і грати на 0?
Ответить
0
0
Сашшок (Македонсикй)
Зрозуміло, що ми готувалися до того, що рахунок може бути розгромний.


Готовились не зря.
Ответить
1
0
satellite (Харьков)
Очень нужны были те пацаны,которые сидели у Фоменко....
Ответить
0
0
Dean520i (Ivano-Frankivsk)
За перші 7 хвилин не забили два вірних голи....Далі вже сказався клас гансів..
Ответить
2
0
skorceni (Донецк)
Наши бой дать не смогли.Печаль.
Ответить
0
0
skorceni (Донецк)
Теперь я понял почему матч не транслировали на на каких-нибудь доступных для многих каналах.Знали что будет разгром.
Ответить
0
2
Кот-Философ (Черкаси)
шо ти мелеш? норм зіграли, враховуючи хто наший суперник
Ответить
1
1

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус