Годзюр: Прагну виступати за головну команду країни


Годзюр: Прагну виступати за головну команду країни

Голкіпер російського «Терека» розцінює свої шанси на перемогу більш ніж скромно

— Насамперед, маю виконати редакційну місію, а саме — привітати вас із потраплянням у список номінантів на звання найкращого воротаря 2012 року референдуму «УФ». Далі — запитання: яким є ваше ставлення до таких конкурсів?
— Однозначно — позитивне, адже подібні плебісцити мають на меті визначити та нагородити найкращих, а це — додатковий стимул для самовдосконалення. Загалом, дуже радий, що потрапив до списку номінантів, отже — моя гра привернула увагу вашого видання.

— Як уважаєте, що саме привернуло журналістську увагу до вашої персони?
— Маю здогад, через те, що моя команда — «Терек» — зараз виступає дуже вдало. Взагалі проводимо один із найкращих сезонів — як для грозненської команди, так і для мене.

— Якщо говорити про ваших конкурентів, то кого би поставили на перше місце, не задумуючись?
— Особливо гадати й не треба. Це — перший номер чемпіона України та національної збірної — Андрій П’ятов. Мій колега демонструє стабільний рівень тривалий час у внутрішніх змаганнях і в єврокубках. Саме на основі цього припущу (на 90 відсотків), що Андрій стане найкращим воротарем 2012 року.

— Мабуть, це — занадто просто… А як бути з альтернативним варіантом?
— Партнери П’ятова по збірній: Олександр Шовковський (ще в недалекому минулому) та Андрій Дикань дуже багато не виступали через травми, тож, гадаю, особливої конкуренції не буде. Хоча голкіпера «Спартака» дуже хвалять у Росії.

— Наш референдум ще не підкорювався стражам воріт, які представляють іноземні першості. Це стосовно ваших із Диканем шансів на успіх…
— Свої шанси на загальний успіх розцінюю надто скромно. А ось Андрій, якби не ушкодження, що йому заважали, був би реальним претендентом на нагороду. Та що там, він і зараз таким є!

— Як не згадати, що Дикань уперше потрапив до національної збірної України в 33 роки, чи надихає вас цей приклад?
— Звичайно, що прагну виступати за головну команду країни. Сподіваюся, зможу демонструвати в клубі такий рівень стабільності, який дозволить утілити мрію в життя. Тим паче, Андрій Дикань є прикладом для всіх, скажімо так, немолодих футболістів.

— До речі, про клуб. Після феєричного старту «Терек» відчутно загальмував…
— Що сказати — Фортуна від нас одвернулася. Хоча й зараз, після завершення першого кола, тримаємося дуже непогано. Проте наздогнати ЦСКА чи «Зеніт», які є головними претендентами на чемпіонство, буде складно.

Следите за нами:

В статье: Ярослав Годзюр

Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (1)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Igorich (Львів)
Одвернулася)))
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...