Венглинський: Девіч в ігровому плані втратить у рази. 28-01-2015 Наши за границей - UA-футбол

Наши за границей

Наши ближе, чем вы думаете. Следите за новостями наших футболистов в Viber Chat
  • FB
  • Twitter
  • Google Plus
Наши за границей
28.01.2015
среда
21:15
Венглинський:  Девіч в ігровому плані втратить у рази
Рейтинг публикации
Відомий у минулому футболіст Олег Венглинський прокоментував останні трансферні новини провідних українських футболістів.

Відомий у минулому футболіст Олег Венглинський прокоментував останні трансферні новини провідних українських футболістів.

- Анатолій Тимощук вирішив не продовжувати із "Зенітом" контракт. Зважаючи на вік, він ще може отримати запрошення від якогось топ-клубу?

- Усе залежить від його самопочуття та результативності. Сам Толік каже, що він прекрасно почувається і сповнений сил та бажання грати. То чому б і не пограти на високому рівні… Тим паче, у нього величезний досвід. Тимощук ж один із найтитулованіших наших футболістів. Але топ-команди дивляться на перспективу, Толік ж невдовзі завершуватиме. Хоча про це краще у самого Тимощука запитати, чи є у нього пропозиції від топ-клубів.

- Якщо брати теперішній рівень гри Тимощука, він здатен підсилити якийсь топ-клуб?

- Якщо Тимощук каже, що він готовий, то значить так воно і є. Він ж не може говорити, що у чудовій формі, а потім приїхати і усіх розчарувати. Якщо Толік так говорить, значить у нього є потенціал для виступу на найвищому рівні. Він завжди грав у командах, що ставили перед собою найвищі завдання. Не думаю, що Тимощук зараз погодиться грати в команді, яка нічого не прагне. Він не буде просто заробляти і відбувати номер на полі.

- Марко Девіч обрав чемпіонат Катару. Він поїхав туди догравати?

- Девіч в ігровому плані втратить, причому втратить у рази. Це безперечно. Адже Катар – це інша планета по рівню футболу та кліматичним умовам. Думаю, справа в тому, що "Рубін" за Девіча заплатив "Металісту" чималі гроші. Тому клуб хотів хоч якось їх компенсувати. А Марко, у свою чергу, влаштували умови катарського клубу. Я дуже зрадів, коли дізнався, що Девіч переїздить в ПАОК із Салонік. Була інформація, що він уже гравець цього клубу. Я зрадів, бо клуб непоганий, чемпіонат на видноті. А тут Катар. Це крок назад для Девіча. А причина у фінансовій складовій.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Футбол 24
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]