Вихованець луцького клубу - зірка юнацької першості Іспанії. 17-03-2015 Наши за границей - UA-футбол
Майбутня зірка українського футболу
Наши за границей

Олександр Журавський
17.03.2015
вторник
12:07
Вихованець луцького клубу - зірка юнацької першості Іспанії
Рейтинг публикации
Майбутня зірка українського футболу
Також читайте українською: Вихованець луцького клубу - зірка юнацької першості Іспанії

Від редакції. Говорячи про легіонерів, в першу чергу, мабуть згадуємо про іноземних гравців, що приїздять до України, часто не задумуючись, що процес цей може бути зворотнім. Для спростування стереотипів на UA-Футбол вже багато років існує рубрика "Наші за кордоном", де ми розповідаємо про українських гравців, що вирішили піти не зовсім типовим для вітчизняного футболіста шляхом.
Сьогодні розкажемо про юного вихованця луцької школи ФК "Адреналін" Данила Вороніна, що вже кілька років навчається футбольної майстерності в Іспанії.

Вихованець луцького клубу - зірка юнацької першості Іспанії - изображение 1

Лучанин Данило Воронін навчається у футбольній академії іспанського «Вільяреалу». Потрапити туди було непросто, а втриматись ще складніше: талановитих хлопців, бажаючих тут займатись багато – кращі з них займають місце тих, хто не витримав «тяжкої футбольної долі». А перед заявкою в дитячо-юнацькій першості в академії «Вільяреалу» роблять відбір – з шести команд формують лише дві; крім того на цей відбір завжди приходить особливо багато кандидатів «зі строни». Тих, хто відбір не пройшов – відраховують.

Талановитий українець успішно здолав усі випробування і вже п’ятий сезон грає у футболці «Вільяреалу» в дитячих та юнацьких першостях Іспанії. В сезонах 2010/2011, 2011/2012 та 2012/2013 років він виступав у вікових категоріях «Alevin B» та «Alevin A», де змагались команди 10-12-річних футболістів. У цих вікових категоріях в Іспанії грають за системою 7+1 (у нас більш популярна 8+1). Перший рік команді Дані Вороніна протистояли, в основному, на рік старші футболісти. А от в сезонах 2011/2012 та 2012/2013 років дитячий «Вільяреал», в якому грав Данило, став Чемпіоном ліги.

Вихованець луцького клубу - зірка юнацької першості Іспанії - изображение 2

В сезоні 2013/2014 років команди «Вільяреал-2001» (в юнацькій першості Іспанії цей клуб виставляє відразу дві приблизно рівні по силі команди, але в різних регіональних лігах) заявляються в наступну вікову категорію – «Infantil» - тут вже команди грають 11х11 на стандартному футбольному полі 2 тайми по 35 хвилин.

Зазначимо, що в академії «Вільяреалу» практикують принцип «Грати повинні всі». В команді 21 футболіст, в заявку на гру можна внести лише 16, на полі 11 – отже, потрібно робити регулярну ротацію складу. За таких умов з 28 матчів сезону ім’я Данила Вороніна вносилось в заявку аж 26 разів, в 24 матчах він виходив в основному складі, не раз доручали українцю капітанську пов’язку. Граючи на позиціях центрального захисника та центрального півзахисника, Данило Воронін відзначився дев’ятьма голами та дванадцятьма результативними передачами! В сезоні-2013/2014 його команда, граючи проти на рік старших суперників, зайняла в своїй групі високе третє місце.

Вихованець луцького клубу - зірка юнацької першості Іспанії - изображение 3Вихованець луцького клубу - зірка юнацької першості Іспанії - изображение 4

Добре для Данила розпочався й поточний сезон: з 18 проведених його командою матчів в 16 тренери включили його в заявку, в 15 з них Даня виходив в основі.

Хлопець стає справжнім універсалом: крім позицій центрального захисника та півзахисника, тренери пробують його і на місці форварда – під час одного матчу йому довелось відіграти на всіх трьох позиціях – в тому матчі Даня відзначився забитим голом, а його команда здобула перемогу 2:0. Завдяки тому, що хлопець став частіше грати в атаці (4 з останніх 5 матчів Даня відіграв на місці форварда), зросла результативність – на його рахунку вже 13 забитих голів.

Вихованець луцького клубу - зірка юнацької першості Іспанії - изображение 5Вихованець луцького клубу - зірка юнацької першості Іспанії - изображение 6

Ще одне неабияке досягнення цього сезону – двічі Данило Воронін входив в символічну збірну академії «Вільяреалу», яку складають за підсумками кожного туру дитячих та юнацьких першостей – до неї входять 11 кращих гравців серед футболістів всіх вікових категорій, що навчаються в академії, а це 650 (!) гравців віком від 6 до 18 років.

Вихованець луцького клубу - зірка юнацької першості Іспанії - изображение 7

Довідка. Дитячий футбольний клуб «Адреналін» з Луцька був заснований 6 років тому з ініціативи батьків юних футболістів, від яких фактично відмахнулась футбольна школа «Волині». Зараз в 9 групах тут займаються понад 200 дітей, щороку клуб організовує в Луцьку по 4 дитячих турніри, серед учасників яких були команди з 6 держав, в тому числі й провідні дитячі футбольні школи своїх країн. Вихованці «Адреналіну» успішно проходять відбір та продовжують навчання в Дитячо-юнацькій футбольній академії ФК «Шахтар» (Донецьк), Вищому республіканському училищі фізичної культури (Київ) та луцькій «Волині».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com