Депортиво не будет выкупать контракт Максима Коваля


Вратарь не смог выиграть конкуренцию.

Депортиво не будет выкупать контракт Максима Коваля

Вратарь "Динамо" Максим Коваль, который на правах аренды играет за "Депортиво", летом вернется в киевский клуб.

Как сообщает Gol Digital, испанский клуб не собирается выкупать контракт футболиста, хотя такой пункт и есть в контракте игрока.

Напомним, что "Депортиво" арендовал украинца в январе, и с тех пор Максим сыграл за команду всего один матч, в котором получил красную карточку.

Также стоит отметить, что ранее агент игрока заявлял, что испанский клуб в обязательном порядке выкупит контракт голкипера в том случае, если сможет удержаться в Примере.

За 4 тура до финиша чемпионата "Депортиво" идет на 18-й позиции, и от спасительно 17-го места команду отделяют 6 очков.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (15)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
RJ Baker (Мариуполь)
А зачем ему надо играть в сегунде вообще?
Ответить
+3
-2
avatar
Игорини (Киев)
А когда я сразу написал, что Макс будет греть лавку, мне столько минусов наставили... С такой психологической неустойчивостью ему везде будет трудно.
Ответить
+2
-1
AVM_DNP (Днепр)
Максимка,Максимка...а ведь такие надежды подавал на рассвете карьеры
Ответить
+4
-1
Skomoroh11 (Тернопіль)
Адміни, вичитуйте українську версію своїх новин. Задовбало уже постійно натрапляти на помилки. Таке враження, що закидаєте в ґуґл-транслейт і не вичитуєте після цього. Останній абзац: "...і від спасительно 17-го місця команду відділяють 6 очок". Якого "спасительно"? Від "рятівного" місця, "РЯТІВНОГО".
Ответить
+12
-1
Skomoroh11 (Тернопіль)
Ответить
+1
-2
ser-gio (kiev)
тогла не скоморох, а блазень))
Ответить
+2
-17
Skomoroh11 (Тернопіль)
О, в Серьожі луснув пердак. І запам'ятай, чмо москвороте: столиця України - Kyiv, а не Kiev.
+16
-1
avatar
Игорини (Киев)
Ти не правий абсолютно. По-перше, пан Сергіо старший за мене, а мені - 46. Так, він дуже специфічний, часто пише дурнЮ, але він точно не є пацаном. По-друге, майже всі сайти наразі користуються автоперекладачами, і ніколи не вичитують через брак часу. Навіть набагато популярніші, ніж цей. Ну і по-третє: стосовно Kyiv чи Kiev - тут не все так просто. Якщо ми стали писати Kyiv, це не означає, що в англійській мові автоматично змініли правила щодо цього слова. Так само, ніхто не примушує нас змінити топоними Відень, Рим чи Париж, які є абсолютно незрозумілими для жителів тих міст.
Ответить
+2
-4
Skomoroh11 (Тернопіль)
Я не правий чи лівий, я маю рацію. Маю рацію стосовно того, що редакторам треба вичитувати новини, бо на рос. версії помилки дуже рідко трапляються, а на укр. версії практично через новину вони є. Це свідчить, що адміни за залишковим принципом ставляться до укр версії, а це неповага до укр читача. Дякувати Богу. вони мене почули і спокійно виправили. Це по-перше. По-друге, ти не уповноважений представник юзера Серхіо, так що не маю наміру обговорювати з тобою мою з ним дискусію. По-третє, що стосується правильності написання назви столиці України англійською, є правила написання географічних назв, затверджені ООН. Загугли і ти побачиш там лиш один варіант - Kyiv.
+2
0
Skomoroh11 (Тернопіль)
0
0
Skomoroh11 (Тернопіль)
Леванте сьогодні переміг, тому від рятівного 17-го місця Депор відстає вже на 9 очок за 4 тури до закінчення чемпіонату.
Ответить
+5
-1
ser-gio (kiev)
удивительно б было по другому)
Ответить
+6
-4
Skomoroh11 (Тернопіль)
О, аналітег, бляха муха. Йди роби уроки: тобі тут не місце - тут дорослі дядьки спілкуються.)
Ответить
+4
-6
avatar
dynamo kiev #1 (Charlotte)
Придурок ты здесь один на ветке. Где дядьки? Сам с собой общаешься? Так сказать приятно общаться с умным человеком? И откуда ты знаешь его возраст? Может быть он в два раза старше тебя засоанца. Бычок тернопольский исчезни.
+5
-7
Skomoroh11 (Тернопіль)
dynamo kiev #1 (Charlotte) Твою думку, москворотий підарасе, я на прутневі вертів - так що засунь собі її в гузицю))) Соромно, що таке болото, як ти, за ФК Динамо вболіває. До речі, в тебе навіть назва клубу, за який ти вболіваєш, неправильно написана - оце-то ти чмо тупе з якогось хутора з-за Уралу!)))
0
-2


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...