<< Назад

Редакция не несет ответственности за содержание записей в блогах

Чому Шахтарю слід залишитись у Львові?

Чому Шахтарю слід залишитись у Львові?

Автор: Lviv_City1993

12 августа 2015, среда. 18:10

Сьогоднішнє інтерв’ю генерального директора «Шахтаря» Палкіна та реакція з боку блогерів ЮА-Футболу спровокувала на написання даного посту. Кілька причин, чому донеччанам не варто покидати Львів.

1.Відсутність підтримки?

Це виглядає як аксіома – відвідуваність матчів донецького клубу на «Арені Львів» справді не вражала. З усіх усюд чули, що на матчі «Шахтаря» ходять відсили 1-2 тисячі уболівальники, які приходять дивитись не на «гірників», а просто відпочити з сім’єю чи просто випадково опинились на матчі. Проте, якщо дійсно стежити за відвідуваністю домашніх матчів «Шахтаря» на львівському стадіоні, то можна дійти до висновку, що не все так погано, як здається на перший погляд. Матчі Ліги Чемпіонів одразу ж виносимо за рамки – львівська публіка вщент заповнювала «Арену Львів», забезпечуючи шалену підтримку гірникам. На матчах з «Динамо» та «Дніпром» теж були викуплені практично усі квитки, які надійшли у продаж, але і ці матчі не врахуємо, оскільки давня дружба львівських та києво-дніпровських фанатів була каталізатором «ворожого» ставлення до донецького клубу у номінально домашньому матчі. А тепер повернемось до рядових матчів – якщо додати загальну відвідуваність і поділити на кількість проведених матчів, то побачимо цифру 6509 глядачів. Як на мене, цифра для нейтрального поля – більш ніж солідна.

2.Фінансова складова

Згідно з словами Палкіна, фанати «Шахтаря» з різних міст теж заслуговують побачити матчі донецького клубу на місцевих аренах. Окрім того, не було сказано, що Львів не розглядається як місто, де «Шахтар» теж може приймати домашні поєдинки ЧУ. Часті переїзди з міста в місто вимагають достатніх фінансових вкладів (хоч для донеччан такі суми виглядають дріб’язком). Проте з точки зору фінансів рішення про перенесення матчу проти «Дніпра» зі Львова до Одеси викликає нелогічність. Часто чути, що «Арена Львів» є дорогою в експлуатації – то чому на матчі з Дніпром не можна було б заробити певну копійку?

3.Нова хвиля протиріч

Чому Шахтарю слід залишитись у Львові? - изображение 1

«Шахтарю» слід було вичекати момент. Після феєричної підтримки у матчі з «Фенербахче» менеджемент «Шахтаря» підписав собі нову хвилю взаємних непорозумінь між обидвома сторонами негласного конфлікту. На матчі з турецьким клубом був аншлаг, підтримка, заряди «Шахтар, Шахтар!», «Україна!» та «Молодці!», які супроводжувались довгими оплесками під час і, особливо, після матчу. Більш ніж очевидно, що у матчі з «Дніпром» все було б навпаки (сам був двічі минулого сезону – в ЧУ і на матчі Кубку – коли у вболівальників буквально очі кров’ю наливались). Тому матч з «Дніпром» слід було зіграти у Львові, щоб зіграти на дійсно «недомашній» атмосфері – після матчу з «Фенером» 100-% впевненості у цьому не було (принаймні серед пересічних львівських вболівальників, які вважали, що конфлікт «вболівальники-Шахтар» вже вичерпаний).

Тепер ж на лігочемпіонівських матчах «Шахтаря» у Львові цілком прогнозовано появляться нові і нові розтяжки, що провокуватимуть і так гарячу атмосферу.

Одним словом, «Шахтар» поступив логічно з ігрової точки зору, проте морально негідно до тієї когорти вболівальників, які справді підтримують донеччан у Львові. До останніх відносимо і львів’ян і жителів, які спеціально добирались з сусідніх областей на матчі. Клубові ще минулого сезону слід було чесно і відкрито заявити, що вони вдячні за підтримку і ще кілька речень в тмоу дусі, проте вони вирішують змінити постійне місце футбольного перебування. Жодних претензій б не було. А зараз рішення "гірників" виглядає дуже некрасиво.

Вищезазначені фактори можуть виглядати дещо натягнутими. З точки зору «Шахтаря» підстав залишити Львів було більше, звісно. Проте, якщо залишати місто Лева – то раз і назавжди, інакше навіть нейтральних стосунків побудувати неможливо.

Чому Шахтарю слід залишитись у Львові? - изображение 2

Последнее изменение: 12 августа 2015, среда. 21:14

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (29)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
подача13 (ваделупа)
Потихоньку футболу в этой руине хана. Один киев играет как в кровати еще и хвастаются ,какие мы моцные?
Ответить
0
-1
Андрюха-71 (Львів)
наша маленькая стая уходит в небо......)))
Ответить
+2
-1
GolfGTI (Северодонецк)
самый лучший стадио для Шахтера - Ахмет арена.
Ответить
+5
-1
Dimonych (FCSD)
Нету пока такого стадиона.
Ответить
0
-5
Артур Титоход
Если Шахтёр будет играть в Одессе , то на матчи с Днепром , Динамо и Карпатами придётся стягивать милицию со всего юга Украины.
Ответить
+3
-3
enginer (Киев)
ще хотілось до речі зауважити - не знаю як було ДА, але на ЛА пиво якесь подають "ліве", закусити також по-людськи нема чим - я двічі був на футболі ШД там - ну реально скучно...!
Ответить
+3
-2
one on one (Одесса)
я так понимаю, что сейчас сайт будет только на укр.яз.?
Ответить
+3
-6
shevsen (Донецк)
Ну так в Европу же идем...))
Ответить
+3
-5
трамвай за трамваєм (найкращий)
я , особисто , був тільки на матчі ШаДо-МД , і то тільки для того (як потім виявилося ) щоб зробити приємне панові basque .
якщо до Львова приїдуть ще якісь циркачі з Донбасу або інших країв - можу і завітаю на їхні виступи .
Ответить
+5
-3
basque (Донецк, Вост.Украина)
пока же игра клуба Ахметова их жутко бесит!
Ответить
+7
-4
basque (Донецк, Вост.Украина)
Главная причина, которая перевешивает все остальные, по которой я хочу чтобы Шахтёр продолжал играть во Львове -это не дать информационный повод российскому СМИ поглумиться над изгнанием Шахтёра из "неонацистского" Львова!
Ответить
+10
-2
Хмельничанин (Хмельницький)
Та нехай грають де хочуть, в чім проблема. Мені цікаво інше, якщо Іллічівець грає в Маріуполі, то чому там не може грати Шахтар, чи гравці в першій лізі - це другий сорт, а в Премєр-лізі - це еліта.Якщо в Маріуполь приїзджають команди першої ліги, то нехай їдуть інші, (це якщо влада Маріуполя та Іллічівця не проти), і тоді б циган тихенько мовчав, що вони грають усі матчі на виїзді. А Лігу Чемпіонів нехай грають в Києві на Динамо. Це було би круто та смішно.
Ответить
+8
-4
bombard (Харьков)
Львовяне народ своеобразный. Поэтому в международных матчах ШД они забывают про Донецк и болеют как бы за Украину; отсюда и полный стадион, и поддержка как бы Шахтера.
В матчах ЧУ они сразу вспоминают, откуда команда, кто ее хозяин и тд, и тп; интерес к ней сразу же пропадает, она даже превращается в некий враждебный клуб. Начинаются требования к игрокам что-то написать, кого-то поддержать, правильно петь и прочая блаблабла...
Учитывая такую неоднозначность ситуации, руководство ШД приняло адекватное решение - не проводить матчей ЧУ во Львове.
Ответить
+10
-7
basque (Донецк, Вост.Украина)
логика львовянина проста: на евроарене - Шахтёр украинский клуб, в УПЛ - антиукраинский :)
Ответить
+9
-7
evraz (Черновцы)
[quote datetime=" 12.08.2015 23:35 " author="bombard (Харьков)"] " в международных матчах ШД они забывают про Донецк и болеют как бы за Украину; отсюда и полный стадион, и поддержка как бы Шахтера. В матчах ЧУ они сразу вспоминают, откуда команда, кто ее хозяин и тд, и тп; интерес к ней сразу же пропадает, она даже превращается в некий враждебный клуб" [/quote]золотые слова, все в точку, и это не только про Львов
Ответить
+1
-1
Сашшок (Македонсикй)
Вот это проблемище на ровном месте.
ШД неоднократно заявлял, что он во Львове не навсегда прописался.
Ну поиграл на Львов Арене, поиграет и в Одессе и еще где-нибудь.
Какие обиды ?
Так ведь нет - развод по-итальянски - кричат некоторые авторы.

Проте, якщо залишати місто Лева – то раз і назавжди, інакше навіть нейтральних стосунків побудувати неможливо.


Че же так категорично ?
Или это лубов ?
Ответить
+3
-4
Acsakal (Kharkov)
Думаю, следует воспринимать это как эксперимент. Или "воспитательное мероприятие". Когда Луческу расшаркивался перед турецкими фанами, превознося их на недостижимые высоты в сравнении со львовскими болельщиками, случайный слушатель мог удивиться: с чего это его так развезло? Но внимательный болельщик мог догадаться, что эти выпады не случайны. И вот продолжение: Палкин анонсировал начало "одесской серии" домашних матчей Шахтера. Логика Палкина понятна: Одесса - преимущественно русскоязычный город, сторонников ПР и РФ может и поменьше, чем в Донецке, но хватает, в антагонизме с дончанами одесситы не замечены - значит в матчах внутреннего чемпионата с теми же Днепром и Динамо будут болеть за Шахтер...
Вопрос в том, сколько их будет приходить на матчи Шахты в ЧУ? А если 3-4 тысячи против 6500 во Львове, то устроит ли это Палкина?
В любом случае, как минимум 2 матча ЧУ с участием горняков львовяне смогут наблюдать на стадионе: Карпаты-Шахтер и Шахтер-Черноморец.
Ответить
+6
-4
Сашшок (Македонсикй)
Вот это проблемище на ровном месте.
ШД неоднократно заявлял, что он во Львове не навсегда прописался.
Ну поиграл на Львов Арене, поиграет и в Одессе и еще где-нибудь.
Какие обиды ?
Так ведь нет - развод по-итальянски - кричат некоторые авторы.

Проте, якщо залишати місто Лева – то раз і назавжди, інакше навіть нейтральних стосунків побудувати неможливо.


Че же так категорично ?
Или это лубов ?
Ответить
+8
-4
Your Frend
Все правильно. Треба грати там, де можна погорлати "беркут, беркут" та "бий хахлов". А у Львові такого не покричиш та ще й футболки всякі в підтримку ЗСУ вимагають надівати, гімн України співати тощо.
Ответить
+14
-12
OctoberFest (Голая Пристань)
пардон, а в Одессе кричат "беркут"? или футболок не надевали перед матчами?
Ответить
+4
-4
Dimonych (FCSD)
"Хахлы" - это ваше официальное (как ВЫ захотели) погоняло и заряжали это фанаты Шахтера, многие из которых сейчас погибают за целостность Украины.
Ответить
+6
-7
Marcelino (Запорожье)
Я вот понимаю,что ты среди тех людей,которым знакомые не подают руку при встрече.Так?
Ответить
+5
-6
tolina-ystas (Краматорск)
Вот видишь понимаешь же все когда захочешь.
Ответить
+1
-1
Кудесник (Луганск - Украина)
Шахтер - украинская команда, поэтому ничего сверхъестественного, что львовяне поддерживали его в матче с Фенербахче не вижу. Наоборот, благодаря Шахтеру львовяне второй год могут воочию наслаждаться матчами ЛЧ.
С другой стороны, в играх УПЛ поддержки Шахтеру нет, а в некоторых принципиальных матчах горняки чувствуют себя на выезде. И здесь все естественно - жители Львова совсем не обязаны болеть за команду против которой всегда были настроены ранее, только потому, что руководство горняков решило играть во Львове. Не надо никого заставлять влюбляться друг в друга. Смена города в играх УПЛ считаю правильным, причем, это надо было делать еще раньше.
Ответить
+11
-4
CHAMPION (Одесса)
ШД останется во Львове на всю ЛЧ или ЛЕ, как карта ляжет. Потому статья немного неверная. А УПЛ, то другая история, вояжи для болельщиков со всей Украины - вещь верная. да и надо посмотреть где лучше всего, ну...на след год))))
Ответить
+8
-11
Lviv_City1993 (Львів)
ну чого стаття неправильна? З самого початку вказується про коментар Палкіна (а в ньому він сказав, що ЛЧ у Львові). Мова загалом про УПЛ
Ответить
+9
-1
wal (Киев)
цыганский табор уходит в небо
Ответить
+14
-13
olemar (Харьков)
щоб львi0вська публiка в iдпочила, щоб було куди плюнути або пальця показати
Ответить
+9
-10
Dimonych (FCSD)
Шахтар й не буде залишати Львова, наскільки мені відома. ЛА буде залишиться дефолтними стадіоном Клубу. Просто буду невеличкий тур Країною виключно на матчі ПЛ.Ответить
+5
-4