<< Назад

Редакция не несет ответственности за содержание записей в блогах

Усе для вболівальника? Клієнтоорінтованість українського футболу на прикладі Чернігова

Усе для вболівальника? Клієнтоорінтованість українського футболу на прикладі Чернігова

Автор: Onside

23 июня 2019, воскресенье. 12:35

Пройшов вже рік як футбол найвищого українського рівня зайшов до Чернігова. Саме час підбити певні підсумки і прикинути де є ще простір для розвитку.

Рік тому в Чернігові сталося справжнє футбольне свято. Клуб обіграв Зірку з Кропивницького і вже вдруге заслужив право грати в УПЛ, котре цього разу не віджали в кабінетах на користь чергового Вересу/Львова. Майже 12 тисяч вболівальників (другу трибуну в той день тимчасово відкрили) раділи історичній події, а мер міста пообіцяв стадіону нове сучасне табло.

Забігаючи наперед, скажу що обіцяне на почтаку літа табло стадіон Гагаріна таки отримав, але практично під ялиночку після завершення осінньої частини сезону. Причиною стали оскарження аукціонів на Прозоро, через яке його купували.

Після цього почався період невизначеності: стадіон має певні недоліки, тож були побоювання що матчі доведеться грати в Києві. Пронесло, але свій видбиток на дії клубних структур на початку сезону це зробило помітний. Авральна підготовка до продажу абонементів/білетів, повільне поновлення асортименту фан шопу, встановлення рекламного банера головного спонсора на дах гостьової лавки запасних в перерві першого матчу сезону...

Протягом року були певні курйози, як наприклад з підігрівом, котрий є, але електромережа стадіону здатна витримати або його, або освітлення + телевізійне обладнання. На те, щоб підтримувати і те, і те, місцева підстанція виявилася неготовою (наскільки відомо, із новин мер міста дав наказ виправити це становище, тож перевіримо через півроку).

Були певні злети і падіння в ігровому плані.

І досі актуальне питання виправлення другої трибуни, але там існує істотна бюрократична проблема: в 2010 місто передало стадіон міністерству молоді та спорту і, щоб зараз зайнятись ремонтом, його треба повернути назад, на що міністерство не дуже охоче йде (напевно, хтось хоче щоб йому занесли та й побільше). Були новини місяців зо два тому про перші подвижки в цьому напрямку, але наскільки я розумію це питання все ще вирішується в кабінетах (кабінети взагалі здається головний ворог чернігівського футболу).

Але головний акцент я хочу зробити на роботі з вболівальниками. Тут значно більше залежить виключно від клубу і значно більше такого що можна покращити з невеликими ресурсо- та часовитратами. Одразу скажу, що в цьому напрямку клуб помітно розвивається, але хотілося б, звичайно, більшого. 

Для зручності розділимо розповідь на кілька логічних блоків:

1. Квитки

Після виходу в УПЛ варто відмітити що ціни на квитки буди достатньо істотно підвищені. В принципі, логика в цому рішенні є, але це також піднімає певні очікування щодо комфорту й організації. Наскільки вони були виправдані... Могло бути й краще. Але про це ми ще поговоримо окремо.

Також з цього року в продажу з'вились абонементи з можливістю закріпити за собою місце не весь сезон. Дуже своєчасне та приємне нововведення, головним чином зіпсоване лише тим, що вже другий рік клуб не може організувати безготівковий розрахунок. Найдорожчй абонемент коштує 1240 гривень і далеко не всім комфортно кататись на стадіон з такою сумою грошей. 

Тут, думаю, треба відзначити термінал для безготівкового розразхунку як перший пункт для потенційного розвитку. Тим паче, той самий термінал можна після цього використати для фан-шопу, у якого є та сама проблема.

Також було помітно, що електронний продаж квитків, який добре функціонував у Першій Лізі, в УПЛ запрацював знову лише в другій половині сезону (певно, також наслідок невизначеності з тим де грати на початку сезону).

2. Забеспечення комфорту

Думаю це один з найбільш болісних пунктів для усього україського футболу. В цьому напрямку дуже рідко можна помітити певні рухи, тож тут ми багато вимагати від клубу не можемо, але є певні істотні дрібниці котрі можна і треба змінювати.

Найпростіший приклад: сидіння. Стадіон обладнаний пластиковими сидіннями фіксованої форми, котрі вцілому типові для стадіонів у нас в країні окрім декількох найбільш статусних. Вони мають не дуже приємну схильність до певного накопичення бруду, особливо навколо "дренажного отвору". Дехто з вболівальників бере з собою на матчі щось підкласти, дехто остервеніло кожен раз чистить свою вологими серветками, кожен вимушений якось боротись із цим сам. Але чи нормально це?

Так, я знаю що подібний недолік був помічений не тільки у нас, а й наприклад у Полтави. Але це не виправдання. Для клубу не має бути великою проблемою перед матчем проводити нормальне прибирання посадочних місць. І думаю, що навіть 20-30 додаткових вболівальників, у котрих через мінус один негативний фактор шальки терезів схилилися в бік "прийти на стадіон", перекриють витрачені кошти своїми білетами.

3. Передматчеві активності

У першій частині сезону такі активності були постійно. Концерти, конкурси, взаємодія з людьми біля сцени, встановленої напроти головного входу. Цього дещо не вистачало навесні, коли, схоже, тотальна депресуха через не потрапляння в шістку зачепила не тільки футболістів і вболівальників, а й відповідальних за цей напрям. Хоча саме в цей депресивний період щось таке було потрібно для залучення вболівальника на трибуну,

4. Точки харчування

Що стосується точток харчування, то в принципі з цим на стадіоні наразі відносно непогано. Є певний вибір, є розпаралелення черг між продавцями, а під кнець сезону навіть з'явилися пересувні торговці которі пропонували воду та легкі снеки просто на трибунах під час таймів. В цьому напрямку в порівнянні з Першою лігою прогрес найбільш помітний. Єдине, було б непогано додати: певну кількість столиків щоб люди могли перекусити з якимось мінімальним комфортом.

Про повноцінні кафе наразі мова не йде, оскільки на стадіоні для цього явно нема приміщеня або вільного місця.

5. Фан-шоп

На мою особисту думку, фан-шоп цього року в кращому разі залишився на тому ж етапі розвитку, що був, коли команда грала лігою нижче.

Асортимент дещо змінювався, але:

  • так і не зїявилося терміналу. Невже в клубі думають що кожен вболівальний котрий побачив цікаву йому річ, 100% має з собою, наприклад, 750 грн на ігрову футболку? В цьому відношенні термінал певно посприяв би бадьорості продажів.
  • ігрова форма з'явилася в прождажу з майже тримісячною затримкою, при тому, що під час двох дзвінків в фан-шоп по номеру, взятому на офіційному сайті, обіцянки були, що з'вляться раніше. При цьому, в продажу з'вявися тільки білий комплект (котрий навесні зник також з обігу), а про синій чи про воротарську форму залишалося тільки мріяти, не говорячи про футболки з номерами гравців. На мою думку, якщо клуб боявся не продати додаткові комплекти, міг щонайменше зробити опцію доставки на замовлення з передоплатою. По цій же формулі можна було зробити нанесення прізвищ і номерів. PS. Пам'ятаю рік тому хтось з клубу обіцяв розіграш ігрової футболки серед власників абонементів. Чи то він пройшов дуже непомітно, чи про обіцянку забули, поки 3 місяці їх везли, але я не помітив після того жодного руху в тому напрямку.
  • якщо на номер фан-шопу позвонити в день матчу, є ризик бути нетерпляче відправленим в палатку на стадіоні (з якої та інтернет сайту, власне, й складається фан-шоп). Це та недостовірні обіцянки по строкам появи футболок, згадані вище, сформували не найкраще враження про клієнтоорієтованість частини персоналу. Хоча це взагалі біч місцевої сфери обслуговування.
  • сайт фан-шопу справляє враження написанного місцевим студентом політеху на "відчепись" (жодних образ в сторону студентів політеху, просто автор сам вихідець із їх серидовища і тому знає наскільки на "відчепись" там робляться справи). Інтерфейс не найзручніший, банер вгорі містить посилання на товар котрого немає в наявності, а якщо відкрити наприклад одяг, то можна побачити верхнє меню українською з фільтрами озаглавленими російською...

6. Сайт

До речі про сайт. Ящо говорити про безпосередньо сайт клубу, а не лише про повїязаний з ним сайт фан-шопу, то тут ми отримуємо також безрадісну картинку (мабуть найгіршу з усіх описаних напрямів):

  • поламана реєєстрація через фейсбук (не критично, але показує що оновлення давно не завозились);
  • вічна біда з актуалізацією інформації про склад. Приклади: Татаренко потрапляв декілько раз на лавку запасних і був там заявлений під 35-м номером. На офіційному сайті в нього досі 28-й. Беліча, що дебютував під 16м, взагалі не додали, а Немчанінов, Козак, Сергійчук і Богданов за півроку не отримали там свого фото. Троє з них вже й піти з команди встигли.
  • про те щоб як на сторінках гравців містилася детальна статистика, як на клубному сайті Карпат, чи біографія з цікавими фактами, як то "зоряна риса", як на офіційному сайті Шахтаря, мови взагалі не йде.
  • сторінки для молодіжних складів та їх тренерів також досі не з'явились.
  • відсутність нормальноі робочої https версії сайту призводить до того що його не так то й просто знайти через гугл  якщо не знаєш адресу.

7. Пресс-служба

Що стосується пресс-служби, то єдина претензія до хлопців, що вони час від часу переоцінюють себе і дають обіцянки які потім не виконують (здебільшого стосується строків). Наприклад, цього тижня під однією з новин в коментарях пообіцяли інформацію про збори на наступний день, але опублікували лише ранком другого дня. А загалом, клуб веде сторінки в декількох соц. мережах, публікує їх на своєму сайті, тож робота ведеться і доволі істотна.

Як напрям для подальшого розвитку було б непогано мати бота в одному з месенджерів, на кшталт Телеграму, щоб мати можливість більш оперативного отримання інформації.

Підсумовуючи, хочу сказати, що попри всі мої придирки, клуб за останні роки зробив колосальну роботу. І я в жодному разі не хочу її принизити. Основний посил мого тексту, показати де є великий простір для розвитку та дати поглад на речі з іншого кута зору. Дуже сподіваюсь, що так чи інакше, він потрапить до рук когось хто може щось змінити і клуб продовжить змінюватись до кращого.

Ну, а вцілому, та прибуде з нами й надалі його величність Футбол.

Последнее изменение: 24 июня 2019, понедельник. 13:31

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (2)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
avatar
Віктор Бокасса (Betwmount)
На мою думку клуб не працює з вболівальниками взагалі. Перші 4-5 турів в УПЛ ще були якісь оголошення розклеєні містом, народ ходив, хоча й не так як навіть у першій лізі (із Зіркою наприклад було 11000) десь 3500-4000 (ціни на квитки підняли відразу в 4 рази(!), а так таке враження, що в клубі крім у гравців на контракті нічого не вкладають в інфраструктуру. Чого б не допустити приміром У-21 та У-19 грати на запасному полі на Гагаріна, а не на смердючій резині на Окружній? Та й туалетів мало на стадіоні, навіть якщо приходить трохи більше 2 тис. Про якість сидінь на гол. трибуні та бруд на них, яким вже понад 16 років, і вони давно повигорали, я мовчу.
Ответить
0
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Хоч би буклетики випускали перед матчами, у першій лізі колись були...
Ответить
+1
0