<< Назад

Редакция не несет ответственности за содержание записей в блогах

Про дешеву мораль і рецепт колумбійського успіху в 1/8-й

Автор: Volodymyr Mylenko

25 июня 2014, среда. 01:09

«Мы говорим о чемпионате мира - тут не до морали, дешевой морали» - таке заявив про тваринну поведінку (укус) свого підопічного Луїса Суарес тренер збірної Уругваю Оскар Табарес. Додати до його слів нічого, крім одного. Рецепту для наступного суперника «Ла селесте» на ЧС-2014.

Про дешеву мораль і рецепт колумбійського успіху в 1/8-й - изображение 1

Значить, шановні колумбійці, робимо дуже просто. Для початку акуратно, аби не спровокувати суддю на зайві жовті чи не дай Боже червоні картки – б’ємо по уругвайських ногах (можна навіть не суаресових, персонаж ролі грає), щоб ці ноги не змогли продовжити гру і замінились. Лайт-версія, але тут виникає елемент ризику – просто дочекатись всіх трьох замін у суперника.

А далі або випускаємо спеціально інструктованого футболіста, або ним буде один із тих, хто вже є на полі – неважливо. Головне, аби його було найменш шкода в контексті турнірної боротьби. Випускаємо, значить, цього футболіста – і він ламає Муслеру. Так-так, саме голкіпера. Як ламає – теж особливої ролі не грає, чи «ззаду з двох» стрибає, чи в коліно прямою ногою, чи носаком по голові. Головне – результат. А він має бути таким, що голкіпер уругвайський не зможе продовжити гру. І тоді все – суперник ставить в ворота польового гравця, а ми його акуратно розкатуємо і забиваємо рівно стільки (ну, і ще плюс один, для краси і впевненості), скільки буде потрібно.

І нехай тільки Табарес після матчу заїкнеться про грубість опонентів. Це ж чемпіонат світу! Тут не до моралі. Не до дешевої моралі!

Последнее изменение: 25 июня 2014, среда. 10:28

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (9)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
rudoms'kyi (UA-Футбол)
[quote datetime=" 25.06.2014 09:26 " author="Andreyko (Вінниця)"] " не варто змішувати грішне з праведним, - по грі, якраз то вони виглядали краще" [/quote]Після таких от укусів і волейболу може закрастись підозра, що вони всі 20 своїх трофеїв саме так і виграли. :)
Ответить
0
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
"але тут більше питань навіть не до Суареса(всі памятають укуси, відбування рукою з воріт)"

Ага, харашо так Суареса отмазали. Він уже вроді й ні при чому :-)
Ответить
0
0
Andreyko (Вінниця)
[quote datetime=" 25.06.2014 12:54 " author="Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)"] " "але тут більше питань навіть не до Суареса(всі памятають укуси, відбування рукою з воріт)"Ага, харашо так Суареса отмазали. Він уже вроді й ні при чому :-)" [/quote] хтось відмазував Суареса, чи може питання до ФІФА, чому гравця за такі вияви не дискваліфікують? У Вас, шановний, манія переслідування?! В фразі "більше питань" само собою зрозуміло, що питання щодо Суареса є, але більше психологічного плану, - лікуватись треба, а до ФІФА питань значно більше!
Ответить
0
0
rudoms'kyi (UA-Футбол)
і що з того, що в них 20:1, якщо такими вчинками вони зменшують число своїх прихильників по всьому світу...
Ответить
0
-2
Andreyko (Вінниця)
не варто змішувати грішне з праведним, - по грі, якраз то вони виглядали краще за італійців, навіть і до вилучення, тому щодо призхильників по всьому світі ти не правий. Зовсім інша справа, це вилучення і відповідно заслужена червона для Суареса, тут повинна була б бути, це справді не красить футбол, але тут більше питань навіть не до Суареса(всі памятають укуси, відбування рукою з воріт) а до ФІФА, яке не хоче вводити відеоповтори в спірних моментах чи як мінімум ставити суддів з "футбольних" країн, а не там де "треба розвивати футбол", ну і головне, щось є у фразі "бережуть кращих гравців" у ЧС, але з Бразилією це була б червона)) просто за те, навіть, що зуби показав, а ще не вкусив))
Але Італія не Бразилія) У них Блат(тер)у менше))
Ответить
0
0
manamana (Yaremche)
Прирівнювати укус до ламання кісток, те саме що прирівняти Миленка і Пасічного: "Дійсно, кому шо. Або - хто на шо учився." Без обід ;)
Ответить
+2
-1
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 25.06.2014 01:22 " author="Виталий Пасичный"] " Страна с населением как у Днепропетровской области - и в конкурентах минимум два футбольных гиганта" [/quote]Нідерланди якось справляються. Більш того, входять в історію законодавцями мод - причому мод суто футбольних, тактики. А не грубіянять наліво і направо.

Дійсно, кому шо. Або - хто на шо учився.
Ответить
+1
-1
Виталий Пасичный
Хороший пример привели, давайте сравним по трофеям.
Уругвай = 15 чемпионств континента, два титула чемпиона мира, две победы на Олимпиаде, один Мундиалито. Итого 20 титулов, самая титулованная сборная планеты (с населением как у Днепр. области. напоминаю).

Нидерланды - ха-ха - один титул. Даже не буду говорить, какой.
Вот потому и 20:1, что для одних важен результат, а для других (произносить с пафосом и придыханием) ИГРА.
Ответить
+2
-1
Виталий Пасичный
Такие парни, как Перес и Гаргано, сами всем ноги поломают) И такая философия была у Уругвая всегда. Страна с населением как у Днепропетровской области - и в конкурентах минимум два футбольных гиганта.
Конечно, тут не до красот...

Ответить
+3
0