<< Назад

Редакция не несет ответственности за содержание записей в блогах

Ні честі, ні достоїнства. Як українські журналісти змушують шейхів Аґуеро продати

16 марта 2016, среда. 19:57

Так званий журналістський пул "Динамо" зганьбився у Манчестері

І сміх, і гріх. Поряд із суто футболом англійська преса на ранок обговорює поведінку українських журналістів у прес-центрі «Етігад Стейдіум» напередодні матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» - «Динамо».

«Їхня команда вибувала з Ліги чемпіонів, однак українські медіа провели більшу частину свого відрядження з користю: вони випили все безкоштовне пиво в прес-центрі ще до гри. Знадобилося додаткове» - розповідає в часописі «Mirror» журналіст Девід Макдоннел.

Провідний футбольний оглядач ВВС Філ Макналті написав у своєму «твіттері», що власникам «МанСіті» для того, аби покрити витрати за випите представниками українських ЗМІ, доведеться продати Аґуеро.

Ні честі, ні достоїнства. Як українські журналісти змушують шейхів Аґуеро продати - изображение 1

Гірка іронія. То англійські колеги ще не відають, що приблизно половина зібраних у динамівській прес-групі товаришів до ЗМІ стосунку не мають, а один з керівників ФК «Динамо» навіть встановив для бажаючих здійснити виїзд у статусі журналістів власні розцінки. Сплативши півсуми від реальних витрат, у пул може потрапити кожен бажаючий. З числа тих, хто має відповідні зв’язки, звісно.

Чи варто дивуватися, що представникам багатьох популярних спортивних медіа місця в обоймі «динамівських» журналістів немає? Точніше, місце пропонується, але за відповідні преференції. Скажімо, пропонується взяти на роботу племінника того ж керівника. Хто назустріч іти не бажає, дивиться футбол по телевізору.

Недоторканими в динамівському пулі є лише журналісти з підконтрольних панам Суркісам ЗМІ, а також давні друзі згадуваного керівника, такі ж метри, як і сам не так давно спечений чиновник. Власне, вони й складають отой провід, про який вочевидь і розповідали здивовані англійці. Поки ті поодинокі журналісти, які реально приїхали працювати, займаються роботою, решта «тургрупи» розважається, спорожняючи запаси європейських стадіонів.

«Етігад» Стейдіум» у цьому списку далеко не перший. Ця орда встигла пронестися вже по десятках європейських стадіонів, спусточуючи все щедро підготоване порядними господарями їстівне й безкоштовне в буфетах і барах. Відверте глузування німецьких, польських, англійських медійників вгомонитися не змушує. Зрештою, звідки сором, якщо слива залита ще зранку, а окремі представники, перебуваючи у стані невпинної ейфорії, лінуються навіть відвідати оплачену клубом «Динамо» екскурсію містом? Навіщо, якщо перебування в комфортабельному готелі і вранішній шведський стіл – то вершина мрій?

Звичайно, європейці, дивлячись на весь цей сюр, роблять висновки про країну, з якої приперлися ці пришельці з космосу, в цілому. А тим начхати. Більше того. Пригадую один з німецьких вояжів з «Динамо» ще до війни з москалями. Автобус з журналістами ось-ось мав відправитися на стадіон, попереду були передматчеві заходи. Допалюючи цигарку, один з відомих українських медійників у розмові з колегою роздумував у голос. «Порядок тут, чисто, жодного «бичка» на тротуарі. Відразу помітять, що приїхало руске бидло» - розреготався від такого дотепу і відчуття самокритичності, ще раз зятягнувся й, кинувши окурок на асфальт і наступивши на нього підошвою взуття, пірнув у салон автобуса.

Последнее изменение: 16 марта 2016, среда. 20:07

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (20)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Если я правильно понимаю, то часть этих "журналистов" (поездка) оплачена ФФУ (ПФЛ, не суть важно), и это не первый раз, а постоянно. То есть бюджетные деньги организаций, чей бюджет пополняется за счёт клубов, так? Ну так пока лигу не сократят до 8 клубов, такое будет постоянно. А меньше 8 нельзя, разгонят. Вывод-на кой такие чиновники?
Ответить
+1
-1
недалековідКиева (Біла Церква)
*дентифицировать, *-и
Ответить
0
-1
zamiso (Запорожье)
Бедные шейхи!!! Пару бутылок пива не хватило, а они уже Агуэро продавать ... Может махнем его за ящик пива и пусть играет за Динамо!!!!
Ответить
+5
-2
moderator


Veminal (Киев)
17.03.2016 01:15
Заблокований п. 4.8
Ответить
+3
-4
Sins (Київ)
руске бидло.... не Українське! бо нема в нас такого!
Ответить
+5
-4
Ten0N (Leopolis)
Не смішіть мої капці, ногам лоскотно. Колись, спеціально для вас зроблю відео і фото, як українське бидло заливає сливу перед стадіоном у Львові. Де на полях біля іподрому стільки сміття пляшок з під пива та горілки, що пілять просто гидко йти через цю поляну. Пів біди ще совкова звичка залити сливу перед матчем, повний пздц - коли бидло залишає свої недопитки просто на поляні.
Ответить
+8
-1
Veminal (Киев)
автор - гнилой УДОТ название статьи не соответствует содержанию..
Ответить
+5
-9
biancoceleste (Мариуполь)
Один журналюга пошутил,другого журналюгу задело. Так "гуляют" многие люди по всему миру делают,независимо от нации и расы. Всё зависит от воспитания.
Ответить
+2
-4
K-Spirit (Киев)
Опять байки от Вербицкого. И так все знают что его не берут на шаровое пиво.
Ответить
+6
-6
Graf Kiyv (Kyiv)
То таке, бидлова німчура не розуміє що брудно не там де смітять, а там де не прибирають !
;))
Ответить
+3
-3
Днепрянин (Днепр)
Все верно, но так не только в футболе - кругом.
Ответить
+10
-2
очстарчер (Одесса)
Похоже на дулю в кармане. Если Вы такой смелый и принципиальный - фамилии туристов на стол. Если боитесь что , могут подать в суд , то зачем городить огород.
Ответить
+9
-12
Северин (Донецк )
Журналист - не прокурор. Ему не требуются формальные обвинения с доказательной базой. Его задача бороться с гнилью, высвечивая ее. При этом достаточно просто не лгать и не клеветать, а привлечь внимание общественности и, возможно, лиц, способных пресечь позорные делишки.
Можно и не "городить огороды" - молчать в тряпочку. Пока гангрена на сожрет..
Ответить
+13
-4
недалековідКиева (Біла Церква)
у всякой гнили есть названия(имя) и правильно было бы дентифицировать ее а еще лучше выложить фото ... а так: не ясно к чему стримиться автор- толи он хочет что-то искоренять, толи сам так хочет... во всяком случае кроме Динамо и Суркиса он больше никого не "изобличил"...
+4
-3
Северин (Донецк )
Динамо, Шахта, Днепр, Волынь - какая разница.
Любой, кто при клубе устраивает сомнительные частные акции, должен помнить, что может быть засвечен и пропиарен "по-черному". А как на это реагировать - дело владельцев клубов и топ-менеджеров.
Тем более, что если я правильно понял, "журнолизды" были от ФФУ, а не Динамо.
+1
-1
Фомичев Всеволод (Харьков)
Вы прямо как "братья" из-за поребрика; "А где доказательства???"
Ответить
+13
-3
ser1977 (Черкаси)
а ви мабуть один з тих псевдожурналістів? що так переймаєтесь...
Ответить
+6
-2
asa____ (Харьков)
быдлячит кто-то ,а стыдно мне.
Ответить
+13
-2
Счётчик шансов (Полтава)
ржаки
Ответить
+2
-3
Северин (Донецк )
Антисептиком по плесени! Респект.
Ответить
+8
-5