<< Назад

Редакция не несет ответственности за содержание записей в блогах

Шматочок історії. Лондон-1863

Шматочок історії. Лондон-1863

Автор: Volodymyr Mylenko

26 октября 2015, понедельник. 12:20

Є в центральному Лондоні такий район Ковент Гарден. Досить відомий, особливо своїми магазинами. Центральна вулиця району - Лонг Акр. Саме на ній знаходиться оцей от заклад.

Шматочок історії. Лондон-1863 - изображение 1

Ну, масони - скажете ви. Нічого дивного, в Лондоні кого тільки немає. Дійсно, неподалік навіть штаб-квартира Великої масонської ложі Англії знаходиться. Але нас цікавить не це.

А той факт, що саме тут 26-го жовтня 1863-го року (тоді цей шинок називався Freemason`s Tavern) була заснована Футбольна асоціація - найстаріша організація в історії футболу. Власне, з цього і починається відлік футболу як організованого явища.

Що цікаво, із 11-ти клубів, представники яких зібрались в масонській таверні Ковент Гардена - жодного не залишилося в англійському футболі. Частина дуже швидко зникла, частина продовжила собі грати в регбі. Так-так, в регбі. Але свій вклад в створення "гри мільйонів" (та чого там, мільярдів - особливо під час чемпіонату світу, наприклад) внесли.

А шинок стоїть. Будете в Лондоні - зайдіть, випийте пива, відчуйте атмосферу закладу. Закладу, з якого і вийшов весь світовий футбол. З днем народження, ФА. З днем народження, улюблена гра.

Последнее изменение: 26 октября 2015, понедельник. 12:23

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти