Брага - Реал онлайн трансляція матчу

Ліга чемпіонів УЄФА - 24 жовтня 2023, 22:00 - Стадион Мунисипал де Брага . Трансляція: MEGOGO Футбол Второй
Головний суддя: Оливер, Майкл
Брага
1 - 2
Мадрид
16' Rodrygo
61' Bellingham, Jude 63' Alvaro Djalo 66' Carvalho, Vitor Вийшов: Bruma 66' Banza, Simon Вийшов: Ruiz, Abel 71' Rodrygo Вийшов: Tchouameni, Aurelien 72' Camavinga, Eduardo 73' Mendes, Josafat 75' Garcia, Francisco Вийшов: Mendy, Ferland 78' Musrati, Al Вийшов: Жоау Моутінью 89' Bellingham, Jude Вийшов: Лукас Васкес 90' Nacho
  • SC Braga have a winning streak of 5 matches.
  • Real Madrid have a winning streak of 4 matches.
  • Bruma is SC Braga's top scorer with 2 goals. Jude Bellingham has scored 2 times for Real Madrid.
  • SC Braga have conceded a goal in each of their last 8 matches.
  • SC Braga have scored at least one goal for 21 consecutive matches.
  • Real Madrid have scored at least one goal for 13 consecutive matches.
  • SC Braga wins 1st half in 49% of their matches, Real Madrid in 36% of their matches.
  • SC Braga wins 49% of halftimes, Real Madrid wins 36%.
  • When SC Braga leads 1-0 at home, they win in 90% of their matches.
  • When Real Madrid leads 0-1 away, they win in 91% of their matches.
  • When SC Braga is down 0-1 home, they win 37% of their matches.
  • When Real Madrid is down 1-0 away, they win 29% of their matches.
  • In UEFA Champions League, SC Braga has better performance than Real Madrid.
  • SC Braga scores 2.09 goals when playing at home and Real Madrid scores 1.73 goals when playing away (on average).
  • SC Braga's performance of the last 5 matches is better than Real Madrid's.
  • Both teams didn't concede on their last match.
  • Real Madrid haven't lost in their last 5 games.
Чемпіонат Іспанії 2023/2024
90'
Nacho
89'
Bellingham, Jude
Вийшов: Лукас Васкес
Musrati, Al
Вийшов: Жоау Моутінью
78'
75'
Garcia, Francisco
Вийшов: Mendy, Ferland
Mendes, Josafat
73'
72'
Camavinga, Eduardo
71'
Rodrygo
Вийшов: Tchouameni, Aurelien
Carvalho, Vitor
Вийшов: Bruma
66'
Banza, Simon
Вийшов: Ruiz, Abel
66'
ГООЛ! Alvaro Djalo
63'
61'
Bellingham, Jude ГООЛ!
16'
В ефірі
Реал все ж таки зумів втримати рахунок. Забивши перший гол іспанці ще бігли в атаку, аби подвоїти рахунок, але після другого голу напевно відчували себе впевнено, адже вже бачили свою перемогу над суперником. Але цим і скористалися португальці вийшовши в швидку атаку та забивши швидкий гол. Після цього "вершковим" довелося трішки сісти в захист. Реал дійсно був краще, забив цілих чотири голи, але два з них було скасовано через офсайд, проте могли забивати куди більше. Тільки от Брага також видала чудовий футбол і навіть на останніх секундах вони бігли так, ніби то тільки вийшли на поле, хоча більшість гравців відіграла всі 90 хвилин. Але це не врятувало "канонірів" і їм доведеться змиритися з рахунком на користь Реалу та готуватися до реваншу на початку листопада, аби довести, що вони здатні дати бій гранду іспанського футболу. Знову мінімальна перемога мадридського клубу та ще одна поразка португальців з рахунком 2:1 змушують команди залишитися на тих самих місцях, на яких вони розташовувалися перед початком третього туру
90+5'
Майкл Олівер дає свисток про завершення матчу
90+4'
Португальці продовжують атакувати сподіваючись забити такий потрібний для них гол хоча б на останніх секундах
90+3'
Фернандес порушує правила та зриває атаку суперника, Майкл Олівер показує йому за це "гірчичник"
90+2'
"Вершкові" дограють другий тайм та сподівають втримати наявний рахунок
90+1'
Руїс отримує пас в карному майданчику, спробував пробити по воротах з гострого кута, не вдало і м'яч летить повз ворота, але португальці продовжують атакувати
У другому таймі компенсовано чотири хвилини
90'
Господарі не втрачають надії та продовжують тиснути на ворота суперника
89'
Автора другого голу змінює Карло Анчелотті випускаючи Лукаса на заміну англійцю
89'
Ані порушення правил, ані гри рукою під час атаки "канонірів" не було
89'
Арбітр чекає перегляду VAR
88'
Моутінью отримав пас в штрафному майданчику суперника, намагався пройти декількох суперників, жонглював м'ячем, але переграти трьох, а то й більше захисників Реалу не зміг і відповідно не зміг пробити по воротах
87'
По кутовим ударом у команд нічийний рахунок. По п'ять корнерів виконав кожен з колективів
86'
Ще один кутовий для Реалу. Навіс від Модрича у карний майданчик, там Рюдігер виграє боротьбу та б'є головою, м'яч летить під поперечину і Матеус забирає його у руки
85'
М'яч продовжують контролювати мадридці
84'
Гол не зараховано, було зафіксовано офсайд
83'
Арбітр чекає на перегляд VAR
82'
ГОЛ! Вінісіус Жуніор забиває третій гол! Але потім лунає свисток і арбітр фіксує положення поза грою
81'
Навіс зі штрафного у штрафний майданчик Браги, португальці вибивають м'яч
80'
Реал засидівся в захисті та перехопивши м'яч побіг створювати свою атаку
79'
Португальці зуміли забити ще один гол. Але до цього м'яч влучив у арбітра і на полі пролунав свисток, після якого господарі й пробили по воротах, Аррісабалаг навіть не реагував
78'
Іще одну опцію використовує Артур Жорже змінюючи Аль Мусраті на Моутінью
77'
"Каноніри" змогли трішки зрівняти відсоток володіння м'ячем. Тепер у португальського клубу 43%, але Реал досі попереду і в них відповідно 57%
76'
Гра продовжується за сценарієм Браги, але на користь Реалу
75'
Ще одна заміна від Карло Анчелотті. Поле покинув Гарсія, а замість нього вийшов Менді
74'
Португальці продовжують тиснути на суперника атакуючи ворота Аррісабалаги
73'
Навіс зі штрафного у карний майданчик, Фонсека пробиває головою, але невдало і м'яч не летить у ворота
73'
Ще одну ротацію проводить Артур Жорже. Поле покинув Мендес, а замість нього вийшов Фонсека
72'
Камавінга порушує правила неподалік карного майданчику зриваючи атаку за що й отримує попередження від арбітра
71'
Кутовий для Браги. Від правого прапорця пас у центральну частину та спроба пробити не обробивши м'яч і той летить набагато вище воріт
71'
Першу заміну проводить Карло Анчелотті. Замість Родріго на поле вийшов Чуамені
70'
А от і дванадцятий удар! Орта отримує пас на одинадцятиметровій позначці, б'є по воротах, але удар прямо по центру і Аррісабалага відбиває м'яч і переводить його на кутовий
69'
Брага майже зрівнялася з суперником по кількості ударів по воротах. У португальців одинадцять ударів, у Реалу дванадцять
68'
Тепер Беллінгем навішує на дальню стійку з лівого флангу і Матеус спокійно забирає м'яч у руки
68'
Простріл з лівого флангу вздовж лінії воріт Реалу, але це занадто легкий м'яч для Аррісабалаги
67'
Пауза в грі через травму гравця та заміну трішки збила темп гри господарів
66'
Подвійну заміну проводить Артур Жорже. Замість Банзи на полі з'явився Руїс, а замість Карвалью вийшов Брума
65'
Невеличка пауза у грі. Гравець Браги опинився на газоні після зіткнення з суперником
64'
Реал вдруге за матч розводить м'яч з центра поля
63'
ГОЛ! Брага скорочує відставання! Орта віддає пас з правого флангу на Банзу, той бореться з захисником та скидає на Джало і останній пробиває у ближній кут воріт! 2:1 і матч стає цікавіше
Арбітр почекав перегляду VAR на предмет офсайду та дав свисток про необхідність розвести м'яч з центра поля. Брага знову побігла в атаку
61'
ГОЛ! Беллінгем! Що робить цей англієць?! Джуд забиває в третьому матчі Ліги чемпіонів поспіль і подвоює перевагу своє команди у цьому матчі! Беллінгем отримує пас на лінії карного майданчику та пробиває у самий кут воріт, цього разу Матеус безсильний і не зміг врятувати від цього удару
60'
Кутовий для Реалу. Навіс з правого флангу і дуже небезпечний удар Карвахаля головою, який виграв боротьбу у Банзи, але м'яч летить поруч зі стійкою
59'
Знову сейв Матеуса! Модрич віддає пас на Камавінгу, той пробиває з-під захисника з меж карного майданчику і голкіпер Браги витягує цей м'яч майже з самого кута воріт!
58'
Досить затяжна атака іспанців, поки без удару по воротах
57'
"Вершкові" контролюють м'яч граючи з ним по всьому полю
56'
Кутовий для португальців. Перший в другому таймі. Розіграш біля правого прапорця, серія передач, а далі порушення правил в атаці
55'
Атакують господарі, навіть зуміли двічі зайти в карний майданчик, але поки все безрезультатно, лише заробили право на кутовий
54'
Спроба дальнього удару від Рюдігера, неточно і м'яч пролітає повз ворота
53'
М'яч і далі контролюють мадридці. За весь матч в них 59% володіння м'ячем
52'
Перший кутовий в другому таймі. Гості навішують від лівого прапорця, боротьба у карному майданчику і гравці Реалу порушують правила в атаці
51'
Удар Беллінгема з меж карного майданчику, м'яч летить під поперечину, але Матеус тягне цей удар і переводить м'яч на кутовий
50'
Іспанці продовжують контролювати м'яч і створювати атаки. При останній спробі Вінісіус трішки не розрахував і випустив м'яч за межі поля
48'
Ще одна атака Реалу і Беллінгем віддає неточну передачу на Родріго
49'
Ще одна спроба передачі від Вінісіуса на одинадцятиметрову позначку, знову його передачу заблоковано
47'
Вінісіус спробував виконати навіс, не вдало і передачу заблоковано
49'
Мендес виконує навіс з правого флангу на Банза, той виграє боротьбу у захиснкиів "вершкових" і пробиває головою, але м'яч пролітає поруч зі стійкою
46'
Досить швидко португальці втратили м'яч, минуло лише чверть хвилини
46'
Майкл Олівер дає свисток, Брага розводить м'яч з центра поля. Другий тайм розпочато
Гравці повертаються на поле
Чудову гру показують команди з Піренеїв. Брага виявилася не таким легким суперником для Реалу і постійно створює свої атаки. Проте "вершкові" їхали у Португалію за перемогою і досить швидко вийшли вперед, а далі не давали португальцям зрівняти рахунок. В результаті на табло 1:0 на користь гостей і Артур Жорже має щось змінювати у другому таймі, якщо бажає вичавити з лідера групи бодай один бал. А от які зміни нас очікують у перерві в тактиці або складах команд дізнаємося вже за п'ятнадцять хвилин
45+1'
Майкл Олівер не додав до матчу ані хвилини і через чотири секунди після завершення основного часу на полі лунає свисток про закінчення першого тайму
45'
Спроба удару головою від Родріго на лінії воротарського майданчику, а потім ще дальній удар Камавінги і все повз ворота
44'
Джало отримує передачу у карному майданчику, пробиває по воротах з-під Рюдігера, але м'яч летить поруч зі стійкою
43'
М'яч контролюють гравці Браги
42'
Мендес виконує закидання на дальню стійку з правого флангу, але там не виявилося нікого з португальської команди
41'
Небезпечний удар виконує Банза після навісу, м'яч летить повз ворота
41'
Другий кутовий для "вершкових", навіс з лівого флангу на Белінгема, той намагався пробити по воротах з лінії карного майданчику, але його удар заблоковано
40'
Модрич прострілює у карний майданчик і Саатчі блокує передачу переводячи м'яч на кутовий
39'
Гра трішки заспокоїлася порівняно з першою половиною тайму, але команди продовжують виконувати спроби атакувати
38'
Перший кутовий для Реалу в цьому матчі, розіграш біля лівого прапорця та спроба дальнього удару у дальній кут від Вальверде, м'яч летить повз ворота
37'
Голкіпер Браги Матеус занадто далеко виходить з воріт і ледве не отримує гол за комірець
36'
"Каноніри" отримали право на штрафний удар на половині поля гостей, навіс у карний майданчик, але передача занадто сильна і м'яч виходить за межі поля
35'
Беллінгем забиває гол після пасу Вінісіуса, але арбітр фіксує положення поза грою
34'
Орта здалеку пробиває по воротах, м'яч пролітає над поперечиною
33'
Знову дальній пас на Вінісіуса, той хотів на швидкості пройти до воріт Браги, невдало і португальські захисники працюють на відмінно
32'
Мендес хотів забити гол в стилі Мудрика виконуючи чи то навіс на дальню стійку, чи то удар у дальній кут, але Аррісабалага змінює траєкторію м'яча і той не залітає у сітку
31'
Знову небезпечно у воріт іспанців. Джало віддає на Банзу, той повертає йому м'яч і іспанець намагався пробити по воротах і знову удар заблоковано
30'
Ще одне положення поза грою у бразильського нападника "вершкових"
29'
Перший офсайд в матчі. Родріго не очікував пас, який на нього віддали і повільно повертався, а після передачі лайнсмен підійняв прапорець
28'
Вальверде навішує з правого флангу у штрафний майданчик, але м'яч прилітає прямо у руки португальського голкіпера
27'
Беллінгем віддає пас на Вінісіуса, той заходить у карний майданчик та пробиває по воротах у дальній кут. Матеус тягне цей удар у чудовому стрибку
26'
Брага нанесла більше ударів по воротах в цьому матчі. На рахунку португальського клубу п'ять ударів, а у Реалу - три
25'
Господарі не зупиняються та продовжують атакувати намагаючись якомога швидше зрівняти рахунок
24'
Баназ отримує пас у карному майданчику, б'є по воротах і м'яч влучає у Рюдігера, знову польові гравці Реалу рятують свою команду
23'
Дальній удар від Модрича, м'яч пролітає над поперечиною
22'
Реал в атаці, Беллінгем навішує з лівого флангу на Карвахаля у карний майданчик, але той трішки не встигає за м'ячем
21'
Тепер кутовий з правого флангу для "канонірів". Навіс у карний майданчик і Ніакате пробиває, але м'яч летить поруч зі стійкою
20'
Чудовий кутовий для Браги! Навіс з лівого флангу, м'яч прослизнув повз усіх гравців та долітає до Джало, і той пробиває по воротах, але влучає у Беллінгема і м'яч виходить на іще один кутовий
19'
На даний момент володіння м'ячем на боці гостей. У Реалу 53%, а у Браги 47%
18'
Поки португальці з м'ячем, але виконати атаку їм не вдається
17'
Господарі розвели м'яч з центра поля та побігли в атаку
16'
ГОЛ! Родріго відкриває рахунок! Контратака від Реалу, Фернандес закидає м'яч за комірець захисникам, там його приймає Вінісіус і прострілює з лівого флангу у карний майданчик, Родріго на місці а замикає цю передачу. 1:0 на користь гостей, а минула лише третина тайму
15'
Поки господарі домінують на полі
14'
Дальнє закидання на Банзу, нападник Браги не встигає за м'ячем і випускає його за межі поля
13'
Перший кутовий в матчі. "Каноніри" виконують навіс від лівого прапорця у карний майданчик Реалу, гості легко відбиваються та вибивають м'яч
12'
Вінісіус зайшов у карний майданчик господарів, віддав пас, але там м'яч нікого не знайшов
11'
"Каноніри" з м'ячем на чужій половині поля
10'
Навіс зі штрафного у карний майданчик, Аль Мусраті пробиває головою, м'яч летить набагато вище воріт
9'
Камавінга порушив правила проти Орти на своїй половині поля
8'
Тепер гості з м'ячем, але пас на Родріго був занадто сильним
7'
Навіс з правого флангу у штрафний майданчик, не вдало, "вершкові" відбирають м'яч
6'
Команди обмінялися спробами атакувати, але поки в жодної це не вийшло
5'
Тепер Беллінгем заходить в штрафний майданчик Браги, також падає, Майкл Олівер також мовчить
4'
Дуже небезпечно у воріт Реалу! Два гравці Браги з м'ячем у карний майданчик суперника та спробували пробити, але не змогли, далі було падіння гравця команди господарів, арбітр мовчить
3'
"Каноніри" перехопили м'яч та потроху катають його по полю
2'
"Вершкові" продовжують контролювати м'яч
1'
Першу хвилину матчу контролювали гості та спробували виконати першу спробу проходу до воріт Браги
1'
Майкл Олівер дає свисток про початок матчу
Реал розпочне цей матч з центра поля
Гравці обох команд вже на полі
Судитиме матч англійський арбітр Майкл Олівер
Головний тренер Браги: Артур Жорже
На лаві запасних: Брума, Горнічек, Кастро, Марін, Моутінью, Олівейра, Орта, Піцці, Роні Лопеш, Руїс, Фонсека, Фонте
Стартовий склад Браги (4-2-3-1): Матеус - Борха, Ніакате, Саатчі, Мендес - Алі Мусраті, Карвалью - Джало, Родріго, Орта - Банза
Головний тренер Реалу: Карло Анчелотті
На лаві запасних: Алаба, Діас, Кроос, Лукас, Лунін, Менді,Піньєйро дель Аламо, Чуамені
Стартовий склад Реалу Мадрид (4-3-3): Аррісабалага - Гарсія, Фернадес (с), Рюдігер, Карвахаль - Камавінга, Модрич, Вальверде - Вінісіус Жуніор, Беллінгем, Родріго
Для Реалу та Браги це буде перша очна зустріч
Брага останній раз виходила у груповий етап Ліги чемпіонів більше десяти років тому, у сезоні 2012/13, після двох матчів поточного сезону займає третє місце завдяки камбеку у попередньому виїзному матчі проти Уніон Берлін, в якому вони відігралися з рахунку 0:2 та в сумі привезли з Німеччини мінімальну перемогу (3:2). В першому матчі поточного розіграшу португальський клуб мінімально програв Наполі на домашньому стадіоні (1:2)
Після двох матчів у своїй групі Реал Мадрид одноосібно очолює турнірну таблицю завдяки двом мінімальним перемогам над своїм суперником. В першому матчі поточного розіграшу "вершкові" на своєму полі здолали Уніон Берлін (1:0), а два тижні тому на виїзді вирвали перемогу у чемпіона Італії - Наполі (3:2)
Матч пройде у Бразі на стадіоні "Ештадіу Мунісіпал де Брага" та розпочнеться о 22:00 за київським часом
Сьогодні Ua-Football проведе для вас текстову трансляцію матчу третього раунду групового етапу головного клубного турніру Європи в групі С, в якому зустрінуться команди Піренейського півострова Брага та Реал Мадрид
Доброго вечора, шановні любителі футбол1! Як каже класик, ЦЕЙ ДЕНЬ НАСТАВ, Ліга чемпіонів повертається до нас після двотижневої міжнародної паузи