Барселона - Осасуна онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Іспанії - 31 січня 2024, 20:00 - Олимпийский стадион имени Льюиса Компаниса . Трансляція: MEGOGO Футбол Первый
Головний суддя: Йорге Фигуэроа Вазкез
Барселона
1 - 0
Памплона
7' Torres, Ferran Вийшов: Marin, Fermin Lopez 16' Garcia, Unai
53' Pedri 62' Marin, Fermin Lopez Вийшов: Roque, Vitor 63' Roque, Vitor 67' Garcia, Unai 68' Arnaiz, Jose Вийшов: Garcia, Raul 68' Budimir, Ante Вийшов: Garcia, Ruben 68' Oroz, Aimar Вийшов: Brasanac, Darko 77' Pedri Вийшов: Оріоль Ромеу 83' Moncayola, Jon Вийшов: Barja, Kike 83' Torro, Lucas Вийшов: Ibanez, Pablo
  • During the last 21 meetings with FC Barcelona playing at home, FC Barcelona have won 16 times, there have been 2 draws while CA Osasuna have won 3 times. The goal difference is 68-10 in favour of FC Barcelona.
  • During the last 44 meetings, FC Barcelona have won 28 times, there have been 10 draws while CA Osasuna have won 6 times. The goal difference is 106-34 in favour of FC Barcelona.
  • Last season FC Barcelona won both games against CA Osasuna (1-0 at home and 2-1 away).
  • FC Barcelona have a winning streak of 3 matches in LaLiga.
  • Did you know that FC Barcelona scores 42% of their goals between the minutes 76-90? This is the highest percentage in the league.
  • Did you know that CA Osasuna scores 31% of their goals between the minutes 76-90?
  • CA Osasuna haven't won any of their last 5 games against FC Barcelona.
  • When playing at home, FC Barcelona have not lost to CA Osasuna in their last 3 encounters.
  • FC Barcelona haven't scored in 0 of their 10 home matches in LaLiga this season.
  • CA Osasuna haven't scored in 1 of their 10 away matches in LaLiga this season.
  • FC Barcelona's home record this season: 8-0-3.
  • Robert Lewandowski is FC Barcelona's top scorer with 8 goals. Ante Budimir has scored 10 times for CA Osasuna.
  • Raphinha has assisted the most goals for FC Barcelona with 5. Chimy Avila is CA Osasuna's biggest assister (3).
  • Frenkie de Jong has more yellow cards (6) than any other player at FC Barcelona. Alejandro Catena has collected 6 for CA Osasuna.
  • FC Barcelona have scored at least one goal for 17 consecutive matches.
  • FC Barcelona wins 1st half in 38% of their matches, CA Osasuna in 23% of their matches.
  • FC Barcelona wins 38% of halftimes, CA Osasuna wins 23%.
  • The winner of their last meeting was FC Barcelona.
  • On their last meeting FC Barcelona won by 2 goals.
  • When FC Barcelona leads 1-0 at home, they win in 90% of their matches.
  • When CA Osasuna leads 0-1 away, they win in 64% of their matches.
  • When FC Barcelona is down 0-1 home, they win 50% of their matches.
  • When CA Osasuna is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • FC Barcelona's performance of the last 5 matches is better than CA Osasuna's.
  • FC Barcelona have lost just 0 of their last 5 games against CA Osasuna (in all competitions).
  • In the last 5 meetings FC Barcelona won 5, CA Osasuna won 0, 0 draws.
  • FC Barcelona have lost just 0 of their last 5 LaLiga games against CA Osasuna.
  • CA Osasuna have won just 0 of their last 5 LaLiga games against FC Barcelona.
  • FC Barcelona scores 2.2 goals in a match against CA Osasuna and CA Osasuna scores 0.4 goals against FC Barcelona (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Barcelona and CA Osasuna is 2.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Barcelona and CA Osasuna is 1.
  • FC Barcelona scores 2.13 goals when playing at home and CA Osasuna scores 1.3 goals when playing away (on average).
  • FC Barcelona have conceded a goal in each of their last 5 matches.
  • CA Osasuna's performance of the last 5 matches is better than FC Barcelona's.
  • Both teams haven't won their last match in LaLiga.
Останні матчі - Осасуна
83'
Moncayola, Jon
Вийшов: Barja, Kike
83'
Torro, Lucas
Вийшов: Ibanez, Pablo
Pedri
Вийшов: Оріоль Ромеу
77'
68'
Arnaiz, Jose
Вийшов: Garcia, Raul
68'
Budimir, Ante
Вийшов: Garcia, Ruben
68'
Oroz, Aimar
Вийшов: Brasanac, Darko
67'
Garcia, Unai
ГООЛ! Roque, Vitor
63'
Marin, Fermin Lopez
Вийшов: Roque, Vitor
62'
Pedri
53'
16'
Torres, Ferran
Вийшов: Marin, Fermin Lopez
7'
В ефірі
Не найкращий матч Барселони, як і всі їх останні матчі в цілому. Проте головне рахунок, а на табло саме 1:0. Каталонці залишаються у боротьбі за чемпіонство і поновлюють відставання від лідера - Жирони, на вісім очок, проте у випадку перемоги мадридського Реалу у своєму матчі вони будуть на першому місці з відривом у десять очок. Памплонці робили все можливе, аби забити бодай один гол, але це їм не вдалося, хоча моментів було вдосталь. Чергова перемога Барси з різницею в один гол
90+4'
Арбітр почекав перегляду VAR на предмет порушення правил чи гри рукою у карному майданчику, асистенти нічого не зафіксували і Хорхе Фігероа Васкес дав свисток про завершення матчу
90+3'
Гості виконали кутовий і після навісу було завдано удару, який заблокував Канселу, а потім гравці Осасуни втратили м'яч, який господарі вибили подалі
90+3'
Памплонці заробили право на стандарт поблизу кутового прапорця. У штрафний майданчик каталонців прийшов і голкіпер Осасуни, який якраз і намагався пробити після навісу, але невдало і господарі вибили м'яч на кутовий
90+2'
Багато боротьби і падіння Віктора Роке майже на лінії штрафного майданчику суперника, але свисток арбітра мовчить
90+1'
У другому таймі компенсовано три хвилини
89'
Непогане вривання у штрафний майданчик Осасуни від Канселу, Жоау обіграв двох опонентів, але передачу вже з лінії поля перехопив голкіпер
87'
Цікава за задумкою була передача на Левандовського, але поляк на кілька кроків заступив за лінію останнього захисника і про це просигналізував свисток арбітра
85'
Кутовий виконали гості, Ібаньєс виграв верхову боротьбу та пробив по воротах, проте неточно і м'яч полетів над поперечиною
83'
Останню доступну опцію використовує Хагоба Аррасате та знімає з гри Торро, замість якого цей матч догравати буде Ібаньєс
82'
Каталонці заробили право на небезпечний штрафний досить близько до воріт суперника. Гюндаган взяв на себе відповідальність на виконання стандарту та пробивав по воротах, але влучив прямо у стінку
77'
Монкайола завдав чудового удару з-за меж штрафного майданчику, але не надто сильно і Пенья встиг зреагувати та відбити м'яч
77'
Ще одна ротація від Хаві Ернандеса, який змінює Педрі на Ромеу
76'
Дуже небезпечний удар від Рауля Гарсії, якого вивели на ударну позицію у карному майданчику. Той бив у дальній кут, але м'яч пролетів поруч зі стійкою
71'
Каталонці вибігли в контратаку і Ямал увірвався у штрафний майданчик, та пробив по воротах, але його удар було заблоковано. На підбиранні знову був Ламін, і знову його удар заблокували
68'
Потрійну заміну проводить Хагоба Аррасате та знімає з гри Ороса, Будіміра та Арнайса, замість яких цей матч догравати будуть Брашанац, Рубен Гарсія та Рауль Гарсія
67'
Друга жовта
Унай Гарсія хапає Віктора Роке у центрі поля та валить його на газон. Хорхе Фігероа Васкес не пробачає цього захиснику та показує йому жовту картку, яка стає для нього фатальною та змушує покинути поле
63'
ГОЛ! Чудово спрацювала заміна від Хаві Ернандеса! Канселу отримав передачу на лівому фланзі від де Йонга та скидав на дальню стійку, але прямо на лінії воротарського майданчику, на ближній стійці його перехопив Роке, який переправив його у сітку і відкрив рахунок у матчі! Перший гол бразильця у каталонській команді і рахунок стає 1:0
62'
Зворотню заміну проводить Хаві та змінює Лопеса на Віктора Роке
62'
Чудова передача від Ямала з правого флангу і Гюндоган перед стійкою не зміг переправити м'яч в сітку
57'
Поки без особливих змін і здебільшого боротьба відбувається у центрі поля
53'
За грубу гру Педрі отримав попередження від арбітра
48'
Перший кутовий у Барселони у другому таймі вони розіграли і Ямал виконав навіс на дальню стійку, де набігав Левандовський, але поляк не встиг за м'ячем і той вийшов за межі поля
52'
Перший офсайд у другому таймі зафіксовано у Арнайса
47'
Лопес отримав передачу у районі півкола карного майданчику, невдалий прийом м'яча виявився чудовою скидкою на Ямала, який пробив з лінії штрафного, але прямо по центру і м'яч прилетів у руки Фернандеса
46'
Памплонці виконали перший кутовий у другому таймі, і після навісу було завдано удару по воротах, але неточно і м'яч вийшов за межі поля
46'
Хорхе Фігероа Васкес дає свисток про старт другого тайму
Гравці повертаються на поле та готуються розпочати другу половину зустрічі
Непогану гру продемонстрували команди. Барселона, як і очікувалося, грає першим номером та намагається якнайшвидше відкрити рахунок у матчі. Осасуна у свою чергу здебільшого перебуває у захисті, але потім знаходить варіанти контратак. Доволі інтенсивний матч і цікаво, чим він завершиться
45+2'
Хорхе Фігероа Васкес дає свисток про завершення першого тайму
45+2'
Черговий кутовий у блауграни і цього разу вони його розіграли поблизу правого прапорця, а потім виконали навісну передачу, де його підхопив Кунде та завдав удар головою, але м'яч пролетів поруч зі стійкою
45+1'
У першому таймі компенсовано дві хвилини
43'
Іще один кутовий виконали каталонці, і хоча м'яч вибили суперники, проте на підбиранні був Лопес, який завдавав удару в один дотик, але м'яч полетів вище воріт
40'
Другий корнер був ще більш невдалим і після навісу на дальню стійку м'яч не знайшов нікого з команди господарів і вийшов за межі поля
40'
Тепер кутовий у господарів і після навісу на ближню стійку боротьбу виграли "червоненькі" та вибили м'яч на іще один кутовий
39'
Памплонці заробили право на кутовий і після навісу м'яч відрекошетив від каталонців та прилетів прямо на голову Будіміру, але Анте цього не очікував і від нього м'яч пролетів поруч зі стійкою
37'
Лопеса знову виводять на побачення з голкіпером, але Фернандес очікував цього і відмінно зіграв на виході не давши супернику реалізувати момент
35'
Барселона заробила право на перший кутовий у матчі, Кунде виграв боротьбу та завдав удару по воротах, але трішки вище і м'яч пролетів над поперечиною
32'
Гості заробили право на штрафний на половині поля Барси, намагалися вигадати щось нестандартне, але перехитрили не тільки каталонців, а й своїх партнерів і після навісу господарі спокійно заволоділи м'ячем
27'
Команди обмінялися атаками, але жоден з колективів не зумів завдати удару по воротах
24'
Тепер офсайд зафіксовано у господарів. Лопес забіг за спину останнього захисника
23'
Педрі виконав чудове закидання на Лопеса у карний майданчик, але Фермін не зумів вдало прийняти м'яч і захисники вибили його
20'
Швидко виконали черговий стандарт гості, але цього разу більш невдало і м'яч перехопили суперники
20'
Перший кутовий у матчі випало право виконувати памплонцями, але після навісу на дальню стійку з лівого флангу Педрі вибив м'яч на іще один корнер
17'
Небезпечна передача від Канселу на Левандовського у воротарський майданчик, але Роберту зовсім трошки не вистачило, аби дотягнутися до м'яча та переправити його у сітку
16'
Гарсія ззаду підкотився під Левандовського і такі порушення арбітр не планує пробачати і показує захиснику жовту картку
14'
Перше положення поза грою зафіксовано у Арнайса
11'
Ще один удар від каталонців і цього разу Левандовський пробивав головою після навісу зі штрафного від Гюндогана, але неточно і м'яч пролетів поруч зі стійкою
7'
Хаві Ернандес одразу ж проводить заміну випускаючи Лопеса на заміну травмованого Феррана
6'
Чергова втрата для Барселони. Торрес отримав ушкодження і вимушений покинути поле
4'
Перший удар по воротах в матчі завдав Канселу з-за меж штрафного майданчик, але значно вище воріт
1'
Хорхе Фігероа Васкес дає свисток про початок матчу
Гравці вже на полі та готуються розпочати матч
Арбітр зустрічі: Хорхе Фігероа Васкес
Головний тренер Осасуни: Хагоба Аррасате
На лаві запасних: Барха, Брашанац, Валенсія, Гарсія, Гарсія, Гомес, Еррера, Ібаньєс, Катена, Крус, Муньйос
Стартовий склад Осасуни (5-3-2): Фернандес - Мохіка, Еррандо, Гарсія, Аресо - Орос, Торро, Монкайола - Арнайс, Будімір
Головний тренер Барселони: Хаві Ернандес
На лаві запасних: Астралага, Вітор Роке, Ернандес, Касадо, Кокен, Крістенсен, Лопес, Ромеу, Форт
Стартовий склад Барселони (4-3-3): Пенья - Канселу, Кубарсі, Араухо, Кунде - Педрі, де Йонг, Гюндоган - Торрес, Левандовський, Ямал
Осасуна в свою чергу розташовується у середині турнірної таблиці, але команда не може занадто сильно послабитися, адже від зони вильоту їх відділяє усього десять балів
Перед початком матчу Барселона займає третю сходинку турнірної таблиці і продовжує боротися за можливість підійнятися на верхівку турнірної таблиці. Для каталонців цей матч стане знаковим, адже це буде перший поєдинок після того, як головний тренер Хаві Ернандес заявив про те, що покине команду наприкінці сезону
Матч пройде у Барселоні на Естадіо Олімпіко та розпочнеться о 20:00 за київським часом
Вітаємо всіх шанувальників футболу на текстовій трансляції матчу 20-го туру іспанської Ла Ліги, в якому Барселона прийме у гостях Осасуну