Прем'єр-ліга - 01 квітня 2024, 18:00 - Skif Stadium . Трансляція: UPL-TV
Головний суддя: Solovyan, Oleksandr
Львов
1 - 0
Черкассы
32' Naumets, Vladyslav 34' Kucherenko, Yevhenii 35' Bar Arad 35' Fedor, Oleh
52' Олександр Каплієнко Вийшов: Norenkov, Denys 58' Brener De Paula, Talles Вийшов: Teslyuk, Denys 64' Naumets, Vladyslav Вийшов: Сергій Шестаков 65' Soares, Eynel Вийшов: Геннадій Пасіч 73' Pidgurskyi, Denys Вийшов: Prytula, Ostap 77' Jashari, Muharrem Вийшов: Thill, Olivier 81' Plumain, Ange-Freddy Вийшов: Lyakh, Rostislav 81' Sergeevich, Kvasnytsia Ilya Вийшов: Runic, Vasyl 82' Геннадій Пасіч 90' Teslyuk, Denys 90' Bar Arad 90' Prytula, Ostap
Цікаві факти
  • FC Rukh Lviv have a winning streak of 3 matches in Premier League.
  • Did you know that FC Rukh Lviv scores 25% of their goals between the minutes 61-75?
  • Did you know that LNZ Cherkasy scores 50% of their goals between the minutes 76-90?
  • FC Rukh Lviv have a winning streak of 3 matches.
  • FC Rukh Lviv haven't lost in their last 4 games.
  • FC Rukh Lviv haven't lost in any of their last 5 home matches.
  • FC Rukh Lviv haven't scored in 3 of their 10 home matches in Premier League this season.
  • LNZ Cherkasy haven't scored in 5 of their 10 away matches in Premier League this season.
  • FC Rukh Lviv's home record this season: 2-7-1.
  • Roman Didyk has more yellow cards (6) than any other player at FC Rukh Lviv. Nazariy Muravskyi has collected 6 for LNZ Cherkasy.
  • A year ago, FC Rukh Lviv were number 15 in the table with 19 points. Now they are number 5 with 36 points.
  • FC Rukh Lviv have scored at least one goal for 6 consecutive matches.
  • FC Rukh Lviv wins 1st half in 24% of their matches, LNZ Cherkasy in 29% of their matches.
  • FC Rukh Lviv wins 24% of halftimes, LNZ Cherkasy wins 29%.
  • The winner of their last meeting was LNZ Cherkasy.
  • On their last meeting LNZ Cherkasy won by 1 goals.
  • When FC Rukh Lviv leads 1-0 at home, they win in 80% of their matches.
  • When LNZ Cherkasy leads 0-1 away, they win in 83% of their matches.
  • When FC Rukh Lviv is down 0-1 home, they win 28% of their matches.
  • When LNZ Cherkasy is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • In Premier League, FC Rukh Lviv has better performance than LNZ Cherkasy.
  • FC Rukh Lviv scores 1.33 goals when playing at home and LNZ Cherkasy scores 1.1 goals when playing away (on average).
Teslyuk, Denys
90'
90'
Bar Arad
ГООЛ! Prytula, Ostap
90'
82'
Геннадій Пасіч
Plumain, Ange-Freddy
Вийшов: Lyakh, Rostislav
81'
Sergeevich, Kvasnytsia Ilya
Вийшов: Runic, Vasyl
81'
77'
Jashari, Muharrem
Вийшов: Thill, Olivier
Pidgurskyi, Denys
Вийшов: Prytula, Ostap
73'
65'
Soares, Eynel
Вийшов: Геннадій Пасіч
64'
Naumets, Vladyslav
Вийшов: Сергій Шестаков
Brener De Paula, Talles
Вийшов: Teslyuk, Denys
58'
52'
Олександр Каплієнко
Вийшов: Norenkov, Denys
35'
Bar Arad
Fedor, Oleh
35'
34'
Kucherenko, Yevhenii
32'
1
Рух в абсолютно рівному матчі перемагає ЛНЗ завдяки безглуздому пенальті. Львівʼяни закріплюються таким чином на 5 позиції, підопічні Дулуба ризикують наблизитися до зони вильоту.
90+6'
Матч завершився.
90+5'
Притула переграє Пенькова ударом із одинадцятиметрової позначки і біжить святкувати зі своєю командою перемогу!
90+3'
Друга жовта
Пенальті у ворота ЛНЗ призначив Соловʼян після перегляду VAR. Бар наступив Федору на ногу вже після того, як той віддав передачу. Підстави були, але цей пенальті абсолютно не відповідає духу гри.
90+1'
Теслюк ударив Пасіча по ногах.
90+1'
Компенсовано 4 хвилини.
90'
Лях опинився в ролі фінішера і цілком міг забивати. Знову захисники ЛНЗ кидаються під мʼяч і нівелюють загрозу.
82'
Пасіч у підкаті влетів у ногу Слюбика. Дуже небезпечно зіграв. Пощастило, що тільки жовту отримав.
81'
Плюман і Квасниця пішли відпочивати, Лях і Рунич вступили в гру.
77'
Тілль з’явився на полі замість Яшарі.
73'
Підгурський поступився місцем на полі Притулі.
72'
Небезпечний момент
Теслюк вискочив на ворота на швидкості, обіграв воротаря і міг відправити мʼяч у сітку, але Муравський дограв до кінця і здійснив винос із лінії.
71'
Бойко оригінально розіграв штрафний, відпасувавши на Яшарі, який відкрився під удар на лінії карного майданчика. Вдалося влучити в площину, але не створити проблеми воротарю.
65'
Дулуб освіжив фланги. Шестаков і Пасіч вступили в гру, Наумець і Ейнел пішли відпочивати.
62'
Квасниця протягнув мʼяч до лицьової та віддав у другий темп на Теслюка. Свіжий нападник міг забивати, якби не самовідданий підкат Ковальова.
57'
Теслюк вийшов на поле замість Таллеса.
51'
Норенков замінив Каплієнка, який отримав пошкодження.
46'
Черговий удар із дальньої дистанції від гостей. Бар намагався вразити лівий нижній кут, далекувато було до цілі.
46'
Другий тайм розпочався.
Перший тайм позаду. Важко віддати перевагу одній із команд. ЛНЗ доклав більше зусиль до створення моментів, але гостріші можливості були в Руха.
45+3'
Перерва.
45+1'
Додано 2 хвилини.
35'
Бар і Федор трохи поштовхалися, арбітр виписав кожному по попередженню.
31'
Наумець налетів на суперника в боротьбі за верховий мʼяч.
29'
Знову Ледвій вимушений вступати в гру. Перевів мʼяч на кутовий після дальнього удару Ейнела.
21'
ЛНЗ відповів не менш гострим моментом! Стасюк запустив Наумця до штрафного, той прострілив, а Молло дотепно внутрішньою стороною стопи переправляв у площину. Ледвій виставив руку та парирував непростий удар.
20'
Ще одну можливість втратив Федор! Таллес запресингував одного суперника, хитнув другого та прострілив у центр. Центрфорвард Руха випередив Ковальова, але пробив з лінії воротарського вище воріт.
16'
У Федора був гольовий момент! Відгукнувся на подачу Сича та пробив головою в протихід голкіпера. Міг забивати, якби трохи нижче спрямував мʼяч.
12'
Ще спроба забити від ЛНЗ. Бар пробивав з межі штрафного, Ледвій легко забрав мʼяч, що котився по центру воріт.
11'
Молло завдав удару з підступів до карного майданчика. Після рикошету від захисника мʼяч пішов на кутовий.
8'
Сич помітив підключення Пастуха на вістря атаки і виконав простріл. Не розрахував по силі, партнер не встиг добігти в зону.
4'
Непогану подачу з кутового виконав Таллес. Слюбик навіть завдав удару, але він прийшовся в партнера.
1'
Матч розпочався.
Запасні: Герета (в), Матвіїв, Кітела, Лях, Бойко, Притула, Столярчук, Рунич, Джурабаєв, Теслюк, Непейпієв, Клайвер.
Стартовий склад Руха: Ледвій (в), Холод, Дідик, Слюбик, Сич, Підгурський (к), Таллес, Пастух, Плюман, Квасниця, Федор. Головний тренер — Віталій Пономарьов.
Запасні: Кучеренко (в), Самойленко (в), Тарасенко, Тілль, Норенков, Насонов, Шестаков, Олійник, Хобленко, Пасіч.
Стартовий склад ЛНЗ: Пеньков (в), Стасюк, Муравський, Ковальов, Яшарі, Бойко, Бар, Наумець, Ейнел, Молло. Головний тренер — Олег Дулуб.
До вашої уваги текстова онлайн-трансляція матчу 22-го туру УПЛ Рух – ЛНЗ.