Склад команди "Діназ": 76 Борисенко В'ячеслав, 27 Старенький Сергій, 6 Літвінов Олександр, 8 Калинчук Тимофій, 70 Малакі Олексій, 24 Волошин Андрій, 18 Соловйов Андрій, 21 Кіріченко Данило, 14 Новіков Андрій, 20 Михайленко Микита, 7 Шевченко Вячеслав Запасні: 1 Дмитроченко Вадим, 17 Баранов Микита, 11 Венгер Глєб, 9 Пономар Віталій, 15 Басовський Данило, 5 Єременко Дмитро, 16 Хоцяновський Артем, 2 Школьний Костянтин, 10 Гулевський Денис, 12 Коржук Максим
Склад команди "Кремінь": 71 Матус Артем, 33 Сидоренко Данило, 35 Товкач Артем, 91 Аркуша Данило, 16 Азізов Давронбек, 6 Кіреєв Андрій, 8 Панчишин Орест, 77 Касімов Дмитро, 10 Савіцький Андрій, 24 Глоба Андрій, 7 Трофимюк Мирослав Запасні: 40 Оксененко Станіслав, 29 Дихтярук Олександр, 14 Костюк Євгеній, 51 Златьєв Злат, 17 Жданович Олексій, 20 Рокотянський Станіслав, 9 П'ятибрат Артем, 88 Вівдич Олександр, 11 Галоян Сімон

Анонс матчу Діназ - Кремінь 07.08.2023, Перша ліга України

Поединок між командою Діназ (Вышгород) та командою Кремінь (Кременчуг) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Перша ліга України 2023/2024 .

Дата проведення матчу: 07.08.2023
Час початку матчу: 16:00

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между командами Діназ (Вышгород) та командою Кремінь (Кременчуг):

Предыдущий поединок між командами закінчився нічиєю . Зіткнення Кремінь та Діназ у попередньому футбольному матчі 07.10.2023 закінчилось с такими результатами: 0:0 нічиєю.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих встреч внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Діназ - Кремінь можна подивитися 07.08.2023 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Діназ - Кремінь, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Діназ (Вышгород)
Рік заснування Діназ (Вышгород): 1999
Країна: Украина

Предыдущий поединок команди Діназ був зіграний проти Буковина - 27.04.2024, у рамках чемпионата Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Діназ.

Назва: Кремінь (Кременчуг)
Рік заснування Кремень (Кременчуг): 1959
Тренер: Роман Локтионов

Предыдущий матч команди Кремінь був зіграний проти Металіст - 26.04.2024, у рамках чемпионата Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Металіст.

Слідкуйте за результатами матчу Діназ - Кремінь онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.