Тренер України U-19: Потрібно налаштувати підопічних на той футбол, який має дати результат


У березні юнацька збірна проведе матчі еліт-раунду Євро-2024

Тренер України U-19: Потрібно налаштувати підопічних на той футбол, який має дати результат

Фото: УАФ


Головний тренер юнацької збірної України U-19 Дмитро Михайленко розповів про підготовку команди до еліт-раунду.

Із 20-го до 26 березня юнацька команда братиме участь в еліт-раунді Євро-2024 (U-19). Щоб пробитися до фінальної частини чемпіонату Європи, синьо-жовтим необхідно посісти перше місце в суперництві зі збірними Швейцарії, Північної Македонії та Латвії. Господарем мінітурніру буде Північна Македонія, поєдинки квартету відбуватимуться в Скоп'є на стадіонах Makedonija Gjorce Petrov і FFM Training Centre.

— Пане Дмитре, як проходило заочне знайомство з вашими підопічними?

— Я багатьом хлопцям телефонував, списувався, до того ж у нас є аналітична група, яка була на кваліфікаційному раунді Євро, тому про здібності футболістів мені відомо багато. Також була нагода подивитися на тих гравців, які раніше були травмовані.

— Щодо іноземців, яких у команді п'ятеро, інформації достатньо?

— Так. Мені скидали посилання на поєдинки, в яких ці футболісти брали участь, тренери ділилися фітнес-даними, і сам я розмовляв із хлопцями.

— Не можемо не спитати вас про сина Андрія Шевченка, Крістіана. Завдяки яким якостям він звернув на себе увагу?

— Цей футболіст виступає в сильному чемпіонаті — я не думаю, що виникатимуть якісь питання щодо конкурентності англійської першості. Крістіан там грає та забиває, відзначившись в останніх семи матчах сім разів. Він пройшов академію "Челсі", а це також говорить про знак якості гравця.

Читайте такожСин Шевченка отримав дебютний виклик до юнацької збірної України U-19

— Для вас прийдешній турнір дебютний як для наставника збірної. Хвилювання присутнє?

— Є невелике збудження, бо ця робота відрізняється від клубної. Більшу частину часу доводиться проводити біля монітора комп'ютера, переглядаючи потенційних кандидатів у збірну. Чекаю не дочекаюся, аби зустрітися з командою. Майбутній турнір швидкоплинний, усього три матчі, та й часу на підготовку замало. Немає можливості щось награвати — потрібно насамперед переконати підопічних, налаштувати їх на той футбол, який має дати результат.

— Що скажете про майбутніх суперників, Швейцарію, Північну Македонію та Латвію, чи є серед них фаворит?

— Думаю, це Швейцарія. Кваліфікаційний раунд, у якому швейцарці обійшли Італію та Швецію, тому підтвердженням. Але в нас є інформація щодо всіх суперників. Важливо добре підготуватися, у футболі немає нічого неможливого.

— Збірна України перебуває в статусі темної конячки?

— Україна — футбольна нація. Зараз у зв'язку з російською агресією в нас немає можливості проводити товариські матчі, на відміну від інших збірних. Але в нас є характер, бажання перемагати, а це теж багато важить, тож наша команда теж перебуває у статусі одного з кандидатів на потрапляння у фінальну частину чемпіонату Європи, - сказав Михайленко.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Опублікував: Аліна Єрофеєва
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус