“Я у вашому віці не досягав такого успіху”: Шевченко поспілкувався зі збірною України U-17


Зробив крок назустріч молоді

“Я у вашому віці не досягав такого успіху”: Шевченко поспілкувався зі збірною України U-17

УАФ/Пресслужба


Голова Української асоціації футболу Андрій Шевченко поспілкувався з гравцями та тренерським штабом збірної України U-17, котра нещодавно вийшла на Євро-2024.

Розмова відбулася у форматі відеозв’язку. Шевченко включався в ефір з молодими виконавцями з Будинку футболу. Під’єднатися до зустрічі змогли практично всі учасники команди.

“Ви зробили дуже важливий крок у своїй кар’єрі. Я у вашому віці не досягав такого успіху. Коли я був десь у такому віці, як ви, ми грали стикові матчі з Нідерландами: 2:2 зіграли вдома, 0:0 — на виїзді і не пройшли 1994 року на Євро. А ви — молодці!

Проте це тільки початок вашого шляху. Зараз у вас дуже яскравий момент у кар’єрі, ви впевнено подолали елітний раунд відбору. Але чемпіонат Європи — це зовсім інша мотивація! Там буде дуже високий рівень команд та гравців. Та завжди треба змагатися з найкращими — потрібно рухатися вперед, шукати для себе нові виклики”, - передає слова Шевченка офіційний сайт УАФ.

Наставник команди Юрій Мороз запросив голову УАФ підтримати молодих виконавців безпосередньо під час ЧЄ на Кіпрі, котрий відбудеться з 20 травня по 5 червня. Шевченко запевнив, що спробує відшукати можливість особисто приїхати на турнір.

“Чемпіонат Європи — це шанс показати себе. На трибунах під час матчів буде багато представників відомих клубів з усієї Європи. Але я хочу, щоб ви зрозуміли: головне — не лише проявити індивідуальні якості, головне — це виступ команди.

Зараз у футбольному світі тренди змінюються. Провідні фахівці дивляться на результати команди в цілому, а не акцентують увагу на окремих виконавцях, хай би як індивідуально сильно вони були підготовлені. Зараз у футболісті найбільше цінується вміння працювати саме на команду, на її результат”, - додав Шевченко.

Жеребкування фінальної частини Євро-2024 (U-17) відбудеться 3 квітня в Ая-Напі. Загалом в турнірі візьмуть участь 16 команд. На даний момент відомо, що точно зіграють Кіпр (як господар змагань) та Україна.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Опублікував: Максим Кучер
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус