Бесєдін: В першу команду Динамо переходить Вісенте Гомес


Форвард "динамівців" поспілкувався з пресою

Бесєдін: В першу команду Динамо переходить Вісенте Гомес


Нападник "Динамо" і молодіжної збірної України Артем Бесєдін розповів про свої подальші плани і підвів підсумки минулого сезону.

- Були повідомлення, що у вас якесь ушкодження. Чи це правда?
- Так, було мікропошкодження, але, слава Богу, все добре. Буду готуватися до завтрашньої гри.

- Які у вас плани після матчу - підете у відпустку?
- Ні, яку відпустку. Після матчу у нас ще турнір Лобановського, де нам потрібно брати золоті медалі. Після матчу з Македонією будемо готуватися до гри з Ізраїлем.

- Після збору ви встигнете сходити у відпустку?
- Буде трохи більше тижня, встигну трохи відпочити і буду готуватися до зборів.

- Вам уже сказали, що ви поїдете на збір із першою командою "Динамо"?
- Точно ніхто нічого не говорив, але мене попереджали, що, швидше за все, я поїду. Будемо сподіватися, що це буде так.

- Вас не засмутив останній трансфер "Динамо", який підписав Гладкого?
- З чого б він мене засмутив? З Гладким або без - все одно треба виходити і робити свою роботу, а конкуренція буде завжди, тому я на це сильно уваги не звертаю.

- Як для себе оціните минулий сезон?
- Думаю, що він був вдалим. Ми зайняли перше місце, показали хорошу гру - перша команда "Динамо", молодіжка і U-19 зайняли перше місце. Думаю, що це хороший результат, тому можу розцінювати сезон, як хороший.

- Виходить, що ви повернулися, і "Динамо" U-21 відвоювало чемпіонство, яке не могло завоювати вісім років. Тренери якось відзначали, що нарешті вдалося перервати смугу невдач?
- Були такі розмови. Але це давно пора було зробити. Цього разу ми впоралися, поставивши для себе цю мету. Вся команда розуміла, що нам це потрібно, і всі усвідомлювали той факт, що нам потрібно займати тільки перше місце.

- Тебе порадував той факт, що, повернувшись в "Динамо", ти відновив свою результативну гру, тоді як в "Металісті" із цим було не дуже?
- Безумовно, я радий. Для нападників це один з основних факторів - забивати голи і допомагати команді. Я дуже радий, що я повернувся в свій клуб, і це почало у мене виходити.

- У "Динамо" U-21 тебе використовували на фланзі. Як ти себе відчував?
- На фланзі почуваюся добре. Весь час з м'ячем, для мене це теж зручна позиція. Дуже цікаво пробувати себе з іншого боку. Було цікаво грати і праворуч, і в нападі.

- Не шкодуєш, що тобі, швидше за все, вже не доведеться попрацювати з Раулем Ріанчо, який вважається кращим фахівцем по роботі з молодими футболістами?
- Звичайно, хотілося попрацювати і з ним, але в першу команду, як мені стало відомо, переходить Вісенте Гомес, який також є дуже хорошим тренером. Я перебуваю з ним в дуже хороших стосунках. Мені буде дуже приємно працювати з ним, і з Сергієм Станіславовичем Ребровим далі.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Динамомания
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Рибяк Коля (Львівська)
Значить до Рауля не прислухались(раз беруть Гомеса),і клуб, на жаль, піде в нікуди,гри не буде ще довго
Відповісти
2
1
Повернутись до новин
Коментарі 1
Рибяк Коля (Львівська)
Значить до Рауля не прислухались(раз беруть Гомеса),і клуб, на жаль, піде в нікуди,гри не буде ще довго
Відповісти
2
1

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус