Хлань: Виступи за Лехію додають упевненості


Хавбек молодіжки прокоментував перемогу над Азербайджаном U-21

Хлань: Виступи за Лехію додають упевненості

Фото: affa.az


Півзахисник молодіжної збірної України U-21 Максим Хлань прокоментував перемогу над Азербайджаном U-21 (3:0) у відборі на Євро-2025.

Читайте такожВідбір на ЧЄ-2025. Азербайджан U-21 - Україна U-21 0:3. Шоста поспіль перемога

"Гарна серія, ми дуже щасливі з командою. Хотів би привітати всіх, хто забив голи [проти Азербайджану]. Це все центральна зона: два опорники та центральний півзахисник. Нападники, на жаль, не забивали, але є перемога — це головне.

Нас досі ще недооцінюють, але вважають, що кожен другий-третій гравець здатен стати гідною заміною. У Франції, наприклад, п'ять основних складів — у нас має бути так само.

Виступи за "Лехію" дійсно додають впевненості. Передусім треба підтверджувати свій рівень і навіть його покращувати. Якогось хвилювання у мене немає, навпаки це плюс, і я намагаюся дати ще більше.

Звісно, завжди приємно, коли граєш за рідних трибун: вболівальники, заповнений стадіон. Але я б хотів відзначити, що відвідала [гру проти Азербайджану] невелика кількість українців. Тому для нас це дуже приємно. Поспілкувалися з ними, зробили кілька фото. Зі всіх мінусів знаходимо маленькі плюси — це теж дуже важливо", - сказав Максим.

Оцініть цей матеріал:
Опублікував: Аліна Єрофеєва
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус