Франція - результати і розклад матчів, турнірна таблиця, новини.

Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма

17-те серпня

Бордо. Стадіон "Шабан-Дельма". 28 285 глядачів
Головний арбітр: Тоні Шапрон
Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 1"Бордо" - "Монако" 4:1 Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 2
Голи: Дієго Ролан 48, Еміліано Сала 61 (пен.), Дієго Ролан 66, Вахбі Хазрі 75 (пен.) - Дімітар Бербатов 45

"Бордо": Седрік Каррассо, Дієго Контенто, Ніколя Паллуа, Людовік Сане, Грегорі Сертіч, Дієго Ролан (Аді Сако 84), Еміліано Сала, Шейк Дьябате, Ніколя Моріс-Беле, Жюльєн Фобер, Вахбі Хазрі (Юнес Каабуні 76)

"Монако": Даніель Субашіч, Фабіньо, Айман Абденнур, Жоау Моутінью, Дімітар Бербатов, Лукас Окампос (Бернарду Сілва 76), Валер Жермен (Радамель Фалькао 63), Ува Ечіджіле, Жоффрей Кондогбіа (Яннік Феррейра-Каррасо 68), Андреа Раджі, Жеремі Тулалан

Попередження: Вахбі Хазрі 57 - Жеремі Тулалан 32, Айман Абденнур 60, Даніель Субашіч 74

Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 3

У футболі вже є одне прокляття. Можливо, буде й інше. Принаймні, те, що робиться зараз з "Монако", пояснити раціональними причинами дуже важко. Ну не тримає Леонарду Жардім в руках вузди правління командою, це так. Але щоб настільки все було погано...

Клаудіо Раньєрі йшов з "Монако" в пригніченому настрої. Італієць, коли після цілком вдалого сезону його з команди "попросили", почувався несправедливо ображеним, кинутим напризволяще. А тепер Клаудіо, дивлячись на муки своїх екс-підопічних, може іронічно посміхатись з думками "при мені такого не було".

І що саме погане для прихильників команди: в першому ж таймі ніщо не віщувало такої біди. "Монако" виграв першу 45-хвилинку. Так, монегаски не мали тотальної переваги, але й не виглядали гіршою командою на полі. Проблема в тому, що після перерви підопічні Віллі Саньоля зуміли додати, а підопічні Леонарду Жардіма залишились на місці. Елегантно, імпозантно, вишукано… Так "Бордо" знущався з свого суперника.

Бербатов забив наприкінці першого тайму після передачі Жермена. Та навряд чи болгарин міг собі уявити, що його гол не вбереже "Монако" навіть від розгрому. Все перевернулось догори дриґом в другому таймі. 48-а хвилина: м'яча після навісної передачі з флангу трохи далі головою скинув Контенто, тож Дієго Ролану залишалось тільки "занести" шкіряного у ворота. 61-а хвилина: Вахбі Хазрі почав прориватись повз захисників "Монако" і наткнувся на фол Абденнура; пенальті, реалізований Сала, додав аквітанцям ще більшого натхнення. 66-а хвилина: в ході розіграшу стандарту Сане спрямував м'яча на дальню стійку, де, знову ж таки, чатував Ролан. Уругваєць, який в минулому сезоні був у команді сірою мишкою, за два матчі забив уже стільки голів, скільки за весь минулий сезон у Лізі 1. 75-а хвилина: Вахбі Хазрі знову проривався до воріт Субашіча і знову майстерно підставився під фол. Цього разу вже з боку голкіпера. Звичайно, друге пенальті в бік воріт "Монако" – неоднозначне рішення арбітра, однак важливий сам факт легкості і сміливості, з якими наступали жирондінці. 4:1 (Хазрі сам і реалізував одинадцятиметровий) – шок для керівництва і вболівальників "Монако".

"Бордо" разом с "Сент-Етьєном" в двох стартових матчах видав максимальний результат. А "Монако" вдруге поспіль осоромився.

Марсель. Стадіон "Велодром". 50 774 глядачі
Головний арбітр: Клеман Турпен (Улінс)
Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 4"Марсель" - "Монпельє" 0:2Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 5
Голи: Антоні Муньє 18, Морган Сансон 68

"Марсель": Стів Манданда, Ніколя Нкулу, Андре-Пьєр Жиньяк, Андре Айю (Дімітрі Пайєт 52), Ромен Алессандріні, Флорьян Товен (Жеремі Порсан-Клемант 75), Жеремі Морель, Жак Алаіксіс Ромао, Бенжамен Менді, Ганеллі Імбула Ванга, Брайс Джа Джедже (Міші Батшуайі 63)

"Монпельє": Жоффре Журдран, Віторіно Хілтон, Сьяка Тьєне, Антоні Муньє (Антоні Рібелен 84), Жонас Мартен, Лукас Барріос (Сулейман Камара 57), Поль Лан (Даніель Конгре 89), Морган Сансон, Абдулхамід Ель-Каутарі, Бенжамен Стамбулі, Матьє Деплань

Попередження: Брайс Джа Джедже 58

Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 6

Марсело Бьєлса собі не ворог. Рубати з плеча, руйнувати усе заради втілення в життя своїх планів – то звичний стан речей аргентинського наставника. El Loko звик до такого футбольного життя – і нічого іншого йому не потрібно.

"Марселю", звісно, потрібні були зміни, але чи настільки радикальні? Провансальці стали краще контролювати м'яч і рухатись по полю, однак на поверхню "винирнули" проблеми в захисті. Ще одна біда в тому, що гравці всі зусилля тепер кидають на побудову командних дій і ніхто з лідерів не в змозі вирішити той чи інший епізод самотужки. Минулого сезону було все навпаки. Відтак, балансу поки що в команді немає.

Господарі ніяк не могли витиснути щось корисне зі своєї територіальної переваги. І поки гравці атаки "Марселя" збирали волю в кулак, "наварили" захисники. Спочатку Брайс Джа Джедже дозволив себе обікрасти, здається, Стамбулі і тільки відважна гра Манданди зберегла спокій на трибунах "Велодрому". Але не на довго. На 18-й хвилині Муньє забив знущальний для "Марселя" гол. Проста передача за спини провансальським захисникам виявилась для господарів катастрофічною ще й через те, що ворота загубив Манданда. Стів молився на те, щоб партнери в атаці були вправнішими, однак до перерви "Марсель" так і не зміг змінити ситуацію.

Та, власне, й по перерві теж… друга 45-хвилинка була такою ж самою: домінування, кружляння футболістів "Марселя" (без належної ефективності) і гол "Монпельє". Цього разу забив Морган Сансон, легко замкнувши передачу Муньє з флангу.

Марсело Бьєлса програв цей матч тактично і психологічно. Його команда не пропонувала супернику нічого особливого і не змогла проявити бодай якісь емоції. Справи El Loko кепські.

Сент-Етьєн. Стадіон "Жеффруа-Гішар". 33 810 глядачів
Головний арбітр: Антоні Готьє
Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 7"Сент-Етьєн" - "Реймс" 3:1Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 8
Голи: Макс-Ален Градель 60, Кевін Монне-Паке 70, Мевлют Ердінч 81 - Лоїк Перрен 27 (авт.)

"Сент-Етьєн": Стефан Рюффьє, Жеремі Клеман, Макс-Ален Градель (Ромен Амума 69), Бенжамен Корньє (Рено Коад 76), Мевлют Ердінч (Ріккі ван Волфсвінкель 88), Фабьєн Лемуан, Жонатан Брізон, Кевін Монне-Паке, Лоїк Перрен, Мустафа Байал Салл, Франк Табану

"Реймс": Коссі Агасса, Мохамед Фофана, Франк Сіньоріно (Еліран Атар 80), Грегорі Бурійон (Бокунджі Ка 64), Антуан Дево, Прінс Оньянге, Гаетен Шарбоньє, Дієго Рігонато (Мадс Альбек 87), Бенжамен Муканджо, Мікаель Такальфред, Айсса Манді

Попередження: Мустафа Байал Салл 66, Жонатан Брізон 83 - Антуан Дево 35, Грегорі Бурійон 59

Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 9

Керівництво "Сент-Етьєна" після завершення минулого сезону трусилось над питанням збереження в команді Крістофа Галтьє. В молодого наставника дуже вірили і вірять, а той, в свою чергу, за довіру відплачує прогресом команди. "Сент-Етьєн" виріс з коротких штанців – це однозначно. От тільки не доріс ще до дорослих. Тут головне, щоб "стефануа" не застигли в "юності". Втім, на початку нового сезону поки що тільки позитив.

Гра, звичайно, для "Сент-Етьєна" не була простою. З 9-ти ударі по воротам Коссі Агасси до перерви влучними були тільки три. "Реймс", натомість, двічі пробив і один постріл виявився результативним. Усі старання і пориви Граделя, Корньє, Монне-Паке були затьмарені одним-єдиним проривом по флангу Бенжамена Муканджо і його простим як двері, але результативним (в тому числі і через невеличкий рикошет від ноги Лоїка Перрена) удар. Ось так колишній лідер "Нансі" довів усім, що ще не розучився феєрити в Лізі 1.

До честі господарів, їх такий розвиток подій не надломив. Після перерви "зелені" продовжували гнути свою лінію і домоглися свого. Спочатку Градель класним ударом зі штрафного зрівняв рахунок, а потім Монне-Паке вивів "зелених" вперед. "Сент-Етьєн" зламав нераціональний хід своєї гри і добив суперника ще й голом Ердінча.

16-те серпня

Амьєн. Стадіон "Ла Лікорн". 9 512 глядачів
Головний арбітр: Себастьєн Морейра (Бельфор)
Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 10"Ланс" - "Генгам" 0:1Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 11
Гол: Ладіслас Дуніяма 90+3

"Ланс": Руді Ріу, Ахмед Кантарі, Жером Лемуан, Йоанн Тузгар, Адамо Кулібалі (Лалайна Номержанарі 70), Пабло Чаварріа (Бенжамен Буріго 76), Пьєррік Вальдівія, Аларбі Ель Жадеяу (Вілан Сіпріен 81), Лоік Ландре, Людовік Бааль, Жан-Філіпп Гбамін

"Генгам": Мамаду Самасса, Ларс Якобсен, Максім Бака, Ронні Шварц (Ладіслас Дуніяма 85), Клаудіо Бове, Крістоф Манданн (Мустафа Ятабаре 56), Жеремі Сорбон, Ліонель Матіс, Лоран Дос Сантос, Тібо Жіресс (Сільвен Марво 66), Крістоф Кербра

Попередження: Ахмед Кантарі 35, Пьєррік Вальдівія 49, Пабло Чаварріа 58, Жером Лемуан 78 - Лоран Дос Сантос 62

Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 12

Якась погана у "Ланса" карма. В першому турі команда пропустила від колишнього продавця, а сьогодні, не поступаючись супернику по грі ні чим, випустила щастя з рук на третій компенсованій хвилині. В жахливих снах Антуану Коумбаре буде снитись Ладіслас Дуніяма як швидкий, безжальний хижак.

Лорьян. Стадіон "Ів Аленма - Ле Мустар". 13 885 глядачів
Головний арбітр: Саїд Еннжімі
Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 13"Лорьян" - "Ніцца" 0:0Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 14

"Лорьян": Бенжамен Леком, Ламін Коне, Педріньо, Бруно Екеле Манга, Ян Жуффр (Валентін Лавін 78), Венсан Абубакар, Матьє Кутадєр, Джордан Айю (Абдулайє Садіо Діалло 61), Рафідін Абдулла, Рафаель Геррейро, Брайан Пеле (Жіль Суну 87)

"Ніцца": Муе Хассен, Кевін Гоміс, Валентін Ейссерік, Ніклас Хульт, Жеремі Пьє (Жульєн Веркотрен 87), Грегорі Пюель (Ллойд Палюн 80), Жордан Амаві, Нампаліс Менді, Алексі Босетті, Ромен Женеву, Франк Онора (Ерік Ботеак 62)

Попередження: Джордан Айю 23 - Франк Онора 35, Жульєн Веркотрен 90+2

Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 15

Даний матч цінний для прихильників теорії балансу. Дивишся на "Ніццу" та "Лорьян" в двох перших матчах і дійсно бачиш цікаву картину: надмірна ефективність і кураж компенсувалась нераціональністю і застоєм. 0:0 як знак того, що в першому турі команди, можливо, стрибнули вище голови.

Метц. Стадіон "Сен-Сенфорьєн". 20 329 глядачів
Головний арбітр: Александре Кастро (Ліон)
Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 16"Метц" - "Нант" 1:1Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 17
Голи: Йені Атіто Нгбакото 12 (пен.) - Жордан Верету 3

"Метц": Жоан Каррассо, Сільвен Марешаль, Ромен Роккі, Хуан Фалькон, Буна Сарр, Ромен Метанір, Жеремі Шоплін, Кевін Лежен (Маме Гейє 63), Йені Атіто Нгбакото (Фаділь Сідо 86), Гаетен Бюссманн, Гіран Н'Дав

"Нант": Максім Дюпе, Кіан Хансен, Папі Місон Джілободжі, Освальдо Віскаррондо, Олівьє Веньо, Фернандо Арістегіета (Ясін Бамму 65), Серж Гакпе, Лука До (Алехандро Бедойя 72), Жоан Одель (Венсан Бесса 83), Ісса Сіссоко, Жордан Верету

Попередження: Буна Сарр 15, Ромен Роккі 33 - Серж Гакпе 77

Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 18

Яссін Бамму, герой минулого туру, знову вийшов на заміну в другому таймі, але цього разу "Нанту" перемоги він не приніс. Героєм "канарок" став Жордан Верету, який дуже швидко – вже на 3-й хвилині – вивів свою команду вперед і показав гравцям "Лілля", як потрібно забивати "Метцу". Але новачок Ліги 1 не підставив "догів", не давши й "Нанту" розжитись трьома очками. Швидка відповідь (Нгбакото з пенальті) змусила гостей починати все з початку. Але сил і натхнення на другий гол "Нанту" вже не вистачило.

Ренн. Стадіон "Де ла Рут де Лорьян". 17 591 глядач
Головний арбітр: Олівьє Тюаль
Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 19"Ренн" - "Евіан" 6:2 Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 20
Голи: Ола Тойвонен 7, Мешер 40, Мешер 43, Ола Тойвонен 56, Пауль-Жорж Нтеп 76, Пауль-Жорж Нтеп 87 - Даніель Васс 35, Даніель Васс 82

"Ренн": Бенуа Костіль, Шейх М'Бенге, Мешер, Желсон Фернандеш (Андерс Конрадссен 85), Ола Тойвонен, Каміл Гросіцкі (Пауль-Жорж Нтеп 34), Венсан Пажо, Педро Енріке, Сільвен Арман, Саньін Прчіч (Абдулайє Дюкур 63), Ромен Данзе

"Евіан": Кассім Абдалла, Джанні Бруно (Кларк Н'Сікулу 63), Ніколя Бенезе (Джонатан Менса 77), Фабьєн Камю, Седрік Барбоза (Нікі Біллі Нільсен 64), Даніель Васс, Юссуф Сабалі, Седрік Монгонгу, Седрік Камбон, Олівьє Сорлен, Йеспер Хансен

Попередження: Олівьє Сорлен 22

Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 21

Лізі 1 ніколи не бракувало представників Африканського континенту. Запрошення футболістів з Африки – звична справа для французьких колективів. От і "Ренн" влітку йшов протоптаною стежиною, запросивши із португальського "Націоналя" такого собі Мешера. І от представник Мозамбіку сьогодні видав… Два голи африканця наприкінці першого тайму повністю вбили "Евіан", котрий ще подавав ознаки життя за рахунку 1:1. Далі савойці вже були безсилими проти куражу Нтепа і Тойвонена. В цілому, вже зараз можна зробити висновки, що Паскаль Дюпре у великій біді. Його команда виглядає дуже блідо. 9:2 за підсумками двох матчів проти далеко не грандів – ось такі конвульсії.

Тулуза. Стадіон "Муніципальний". 13 283 глядачі
Головний арбітр: Бартоломеу Варела (Мало-ле-Бен)
Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 22"Тулуза" - "Ліон" 2:1 Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 23
Голи: Жан-Даніель Акпа-Акпро 10, Віссам Бен Йеддер 45 - Александр Лаказетт 76

"Тулуза": Закарі Буше, Вілліам Матеус (Іссіага Сілла 68), Жан-Даніель Акпа-Акпро, Етьєн Дідо, Мартін Брайтвайт, Віссам Бен Йеддер, Урош Спаіч, Оскар Трехо (Адріен Регаттен 82), Абель Агілар, Душан Вешковац (Франсуа Мубандже 60), Драгош Грігоре

"Ліон": Антоні Лопеш, Бакарі Коне, Александр Лаказетт, Жордан Феррі, Крістоф Жалле, Клінтон Н'Жі (Мохамед Яттара 74), Максім Гоналон, Самуель Юмтіті (Ліндсей Рос 29), Корентін Толіссо, Гаель Данік (Фарес Балулі 61), Арнольд Мвуемба

Попередження: Душан Вешковац 21, Драгош Грігоре 37, Франсуа Мубандже 84 - Арнольд Мвуемба 44

Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 24

Праві були ті, хто не поспішав робити висновки щодо перспектив Юбера Фурньє на чолі "Ліона" після першого туру. Легка перемога над "Ренном" нічого не означала. Сьогодні "ткачі" опинились в ролі своїх суперників по першому туру. "Тулуза" не відчула гідного опору з боку фіктивного, як виявилось, фаворита. Медовим життя Юбера Фурньє точно не буде.

Париж. Стадіон "Парк де Пренс". 45 258 глядачів
Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 25"Парі Сен-Жермен" - "Бастія" 2:0Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 26
Голи: Лукас Моура 26, Едінсон Кавані 57
"Парі Сен-Жермен": Сальваторе Сірігу, Маркіньос, Лукас Моура (Йоан Кабай 77), Тьяго Мотта, Едінсон Кавані, Златан Ібрагімович (Езекіель Лавессі 16), Лука Дінь, Грегорі ван дер Віль (Серж Орьє 46), Марко Верратті, Хавьєр Пасторе, Давід Луїс

"Бастія": Альфонс Ареола, Крістіан Ромарік, Флойд Айте (Жуніор Талло 61), Ель-Хаджі Ба (Франсуа Камано 78), Ряд Будебуз, Жюльєн Пальмьєрі, Матьє Пебернес, Франсуа Модесто, Крістофер Мабулу, Брандао (Жоао Родрігес 72), Гійом Жілле

Попередження: Тьяго Мотта 54 - Брандао 31, Флойд Айте 54, Крістіан Ромарік 64

Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 27

То було випробування в першу чергу для Клода Макелеле. Корсиканська команда завітала до Парижа з живою надією в ім'я свого наставника здобути залікові бали. Макелеле тренерському ремеслу вчився саме в керманичів ПСЖ. От тільки в один момент Лорану Блану такий помічник виявився непотрібним.

Романтичної історії не вийшло. Макелеле не переграв Блана. Перед Клодом було аж надто важке завдання, зважаючи, якою кадровою обоймою володіє він, а якою його нинішній візаві. Завдання "Бастії" ніби мало полегшитись, коли вже на 16-й хвилині з поля через ушкодження був вимушений піти Златан Ібрагімович. Але, але… І без шведа паризька команда випромінювала життя. Спокійно, впевнено, цілеспрямовано – так господарі накочувались на чужі ворота. В першому таймі Лукас Моура скористався з провалу корсиканського захисту, перетворивши в гол передачу Ван дер Віля, а по перерві Кавані майстерно розібрався із опонентами після передачі з глибини від Верратті.

Все просто: "Бастія" ПСЖ не суперник. Корсиканці не можуть відібрати очок у столичних вже десять років.

15-те серпня

Ле-Ман. Стадіон "ММ-Арена". 12 664 глядачі
Головний арбітр: Себастьєн Десьяж (Сент-Етьєн)
Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 28"Кан" - "Лілль" 0:1Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 29
Гол: Дівок Орігі 69 (пен.)

"Кан": Ремі Веркутр, Матьє Дюамель (Бенгалі-Фоде Койта 50), Ленні Нангіс (Ніколя Себ 71), Денніс Аппіа, Жан-Жак Пьєр, Еммануель Імору (Жан Кальве 34), Н'Голо Канте, Жордан Адеоті, Флорьян Распантіно, Жюльєн Фере, Дамьєн Да Сільва

"Лілль": Венсан Еньяма, Себастьєн Коршья, Флоран Бальмон, Ідрісса Гана Гейє, Саломон Калу (Райан Мендеш 61), Марвін Мартен (Маркуш Лопеш 46), Сімон Кьяер, Франк Берья, Ріо Мавуба, Марко Баша, Дівок Орігі (Жонатан Делаплас 88)

Попередження: Н'Голо Канте 3, Жордан Адеоті 75 - Флоран Бальмон 2, Маркуш Лопеш 73
Вилучення: Денніс Аппіа 67

Ліга 1. 2-й тур. Монако принижений на Шабан-Дельма - изображение 30

"Кан" – новачок Ліги 1 2014/15 – то факт… Втім, той факт ніяк не полегшує життя суперникам "Кана". Минулого туру в боротьбі з нормандцями постраждав адаптований до елітного життя "Евіан", а вже у звітному турі новачок попсував нерви "Ліллю". Така вона Ліга 1… Досвід тут – далеко не головне.

В конкретному матчі визначальне значення мала психологічна готовність суперників до боротьби. Патріса Гаранда питали, чи не літатимуть його підопічні у хмарах після впевненого старту (3:0 проти "Евіана"), а від Рене Жирара чекали пояснень щодо настрою команди через осічку з іншим новачком – "Мецом". Кращий тренер минулорічної Ліги 1 запевняв, що то дрібниці… "Лілль", дійсно, не та команда, яка довго страждає через осічки. Але й не та, яка може зібрати волю в кулак і видати результат через "не можу". "Доги" провели сьогоднішній матч на тому ж рівні, що і стартовий у турнірі. І цього знову вистачало тільки для нічиєї, якби не суперечливе рішення арбітра в середині другого тайму.

Значно не допомогло бронзовому призеру першості і повернення Саломона Калу. Проблеми з реалізацією як були, так і залишились. Хоча, проблеми напевно не в самому вістрі атаки, а в механізмі, що мав би ці атаки створювати. "Лілль" володів ініціативою, але не переважав свого суперника в кількості і гостроті моментів. Перший тайм, взагалі, видався доволі скупим на події і голкіпери майже не мали роботи. Гості краще тримали м'яча, але от господарі швидше приймали рішення і розпоряджались шкіряним. Така от цілком нічийна була гра.

Особливо нічого не змінилось і після перерви. Хіба що "Кан" ще більше посміливішав і не пригнічували господарів навіть травми основних гравців (Матьє Дюамель не зміг продовжити гру і то вже була друга вимушена заміна у "Кана"). Пригнітило інше… Сумнівне рішення арбітра, котрий на 67-й хвилині розцінив гру в м'яч Денніса Аппіа як фол останньої надії на Дівокові Орігі і не тільки пенальті призначив, а ще й видалив захисника з поля. Повтори чітко показали, що гравець "Кана" грав у м'яч. Розчаруванню Патріса Гаранда не було меж.

Далі "Лілль" не так щоб спокійно, але довів справу до переможного завершення. Венсан Еньяма ще встиг потягнути кілька ударів суперників, а одного разу голкіпера підстрахував Мавуба, вибивши шкіряного з лінії воріт. Перемога – подарунок долі. Тепер вболівальники "Лілля" мають підстави хвилюватись за результат матчу проти "Порту" в рамках раунду плей-офф Ліги чемпіонів. Прибуло сьогодні, але щоб не убуло в середу.