Кубок України. Калуш - Дніпро-1 0:3. Друголігова пристрасть капітулює перед вищим класом ᐉ UA-Футбол
Кубок України
31.10.2018
середа
15:53
Читайте на русском: Калуш - Днепр-1 0:3. Второлиговая страсть капитулирует перед более высоким классом

Прохід "Авангарду" та "Металіста-1925" на попередніх стадіях Кубка України вселяв вболівальникам "Калуша" надію на те, що й в поєдинку з лідером Першої ліги їхня команда здатна створити сенсацію. Початок гри лише збільшував оптимізм – поки "Дніпро-1" намагався пристосуватись до важкого поля, один з лідерів групи А Другої ліги регулярно проводив швидкі контратаки, які неодноразово завершувались ударами по воротах Кліщука.

В перший 20 хвилин особливо виділявся Дмитро Скакун. Лівий вінгер вже на самому початку відправив м’яч в сітку, але боковий зафіксував положення поза грою. Згодом найкращий бомбардир "Калуша" перевірив на пильність Кліщука ударом з середньої відстані та не влучив у ціль, пробиваючи з зони лівого інсайду. Найкращий шанс Дмитро мав на 20-й хвилині, коли пробив штрафний метрів з 20-ти. Кліщук свою команду врятував.

Коли почало здаватись, що гол "Калуша" назріває, "Дніпро-1" провів першу змістовну атаку, яка одразу ж завершилась взяттям воріт. Загальський запустив по флангу Шаповала, той прострілив на лінію воротарського майданчика, Куліш по м’ячу не влучив, але за спиною був Мігунов, який і відкрив рахунок ударом метрів з п’яти. Так само просто "Дніпро-1" збільшив свою перевагу – Назаренко змістився з флангу в центр та пробив з лінії карної зони – м’яч після рикошету по високій дузі опустився за спину Геричу.

"Калуш" міг зберегти інтригу, якби Олевич після подачі кутового та скидки від партнера влучив у ворота, пробиваючи головою з кількох метрів. Але капітан схибив, а Станіслав Куліш на 41-й хвилині – ні. Форвард замкнув подачу Сергія Кравченка з кутового на ближній стійці.

До честі гравців "Калуша", вони не припинили грати в другому таймі, а постійно шукали способи порадувати численних вболівальників бодай одним забитим голом. Періодично напівмоменти біля воріт Кліщука виникали, але в цілому захист "Дніпра-1" контролював ситуацію. Підопічні Михайленка могли й збільшити різницю в рахунку, але Щедрий не реалізував вихід один на один з голкіпером (вище воріт), в кількох перспективних моментах гостям не вистачило точності або надійно грав Герич, як в епізоді на 90+2-й хвилині, коли з десяти метрів під поперечку пробивав Кравченко.

Зрештою, "Дніпро-1" спокійно довів матч до логічного завершення, потративши на здобуття результат мінімум сил. "Калуш" свій історичний похід в Кубку завершує на стадії 1/8 фіналу.