Капітан молодіжної збірної України змінив футбольне громадянство

ФІФА задовольнив клопотання капітана молодіжної збірної України Беки Вачіберадзе про отримання грузинського футбольного громадянства.

В останні чотири місяці він підтримував форму з грузинським "Локомотивом".

За свідченням очевидців, в контрольному матчі молодіжки проти "Арсеналу" хавбек був одним з кращих на полі, але не отримав виклик на матчі з Англією та Шотландією. Після цього прийняв пропозицію від національної збірної Грузії.

Раніше за таким же шляхом пішов Валериане Гвілія, який нині є гравцем національної збірної Грузії.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
sport-express.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Зигамет Обоссыватель (Киев)
И слава богу. В сборной должны играть украинцы, а не кавказцы.
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 20
Зигамет Обоссыватель (Киев)
И слава богу. В сборной должны играть украинцы, а не кавказцы.
Відповісти
1
0
MaximSK (Киев)
Он говорил, что давно хотел уйти в сборную Грузию. Вообще надо завязывать заигрывать за сборную Украины в молодежном возрасте грузин, азербайджанцев и армян, они все равно потом уйдут.
Відповісти
1
0
avatar
simargl (Чернигов)
грузины конечно сложные игроки...но если он был капитаном молодежки ,наверное не совсем праильно его потерять... может быть есть какие-то нюансы...
Відповісти
1
0
Technical
Шкода, хороший футболіст. Дуже дивно, що він не знадобився жодному з наших клубів.
Відповісти
2
0
Джим Слэйд (Харьков)
В чем он проявил свой уровень? В том, что в выступающем в хрензнаеткакой лиге дубле Бетиса даже не всегда основным был?
Відповісти
1
0
Technical
Той, хто бачив його ігри за молодіжку, знає його якості. А в Іспанії, звісно талантів вистачає. Там він загубився. В УПЛ думаю він грав би в основі Ворскли чи Зорі, якби хотів цього.
 
1
0
MaximSK (Киев)
Думаю это все отмазки, он грузин, хотел вернуться на свою историческую Родину. Он по сути без игровой практики уже несколько лет, а его все равно вызывали в сборную Украины и давали играть. Так что дело не в нас. а в нем самом. И он ничем не лучше других наших игроков, чтобы сожалеть.
Відповісти
4
0
Джим Слэйд (Харьков)
А что, надо привлекать к играм людей, которые по году без клуба, как этот Вечиберадзе, чтоб не дай бог гражданство не поменяли?)) Невелика потеря. Тем более, опорник.
Відповісти
3
0
Харьковчанин (Харків)
Беки Вачиберадзе заявил, что он сменил гражданство, из-за политики в футболе и того, что к нему начали относиться плохо. Я думаю, что он при****здел чуток!
Відповісти
1
1
avatar
kotigorok (Чернігів)
Кроти, такі вони, кроти.
Відповісти
0
2
oda1979 (Запорожье)
Шахтер - базовый клуб по обеспечению СБУ игроками:))))) Зачем нам люди с украинскими паспортами?
Відповісти
1
0
Сеш (Дніпро)
Лишний раз доказывает уровень нашего ФФУ. Понабирали по обьявлению
Відповісти
1
1
avatar
Бошетунмай (Київ)
Гниль ФФУ зашкалює
Відповісти
1
0
The Special One (Трир)
"Браво федерация!" Звичайно краще натуралізувати пiдстаркуватих бразильців ніж працювати з перспективною молоддю ...
Відповісти
1
0
Харьковчанин (Харків)
Иди и працюй!
Відповісти
0
0
The Special One (Трир)
Вже другий сезон, тренером МЮ :)))
 
0
0
Джим Слэйд (Харьков)
Здесь есть такой нюанс, что бразильцы за нашу сборную играть хотят, а Вечиберадзе нет)
Відповісти