Смалійчук: Мені насрати на думку проросійських волоцюг

Віце-президент ФК "Карпати" Олег Смалійчук прокоментував ситуацію з голкіпером Михайлом Готрею, який був відрахований з юнацької команди за те, що вболівав за збірну Росії.

"Рішення по Готрі приймав особисто і вся відповідальність за розрив контракту з гравцем лежить на мені, як на керівнику клубу. Може занадто кардинально і емоційно, але у футболі не можливо без емоцій. Як і на війні. Майже щоденно вбивають моїх братів. Тому насрати мені на думку проросійських волоцюг, Бог їм суддя.

А вболівальників прошу пробачити пацана, впевнений що він вже шкодує про свій вчинок", - написав Смалійчук на своїй сторінці у facebook.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
олег динамо (львівська обл)
Смалийчук написав українською мовою,а тут на сайті переводять на російську.Для чого і для кого?Хто не вміє прочитати хай де на..й з українського сайту,ніхто ж не вимагає щоб переводили вюхи тих хто дає їх на російському
Відповісти
9
1
Повернутись до новин
Коментарі 46
олег динамо (львівська обл)
Смалийчук написав українською мовою,а тут на сайті переводять на російську.Для чого і для кого?Хто не вміє прочитати хай де на..й з українського сайту,ніхто ж не вимагає щоб переводили вюхи тих хто дає їх на російському
Відповісти
9
1
Фанат Українського Футболу (Київ)
Це давня біда цього сайту. Бо, як на мене, то його власники зубами тримаються за стереотип, згідно якому те що українською то несе лише збитки бо російськомовні українці на такий сайт не підуть, відповідно не прийде рекламодавець. А також, як на мене, вони підтримують давню та заїжджену тезу, що ресурс більш ніж український, він міжнародний у сенсі російськомовного відвідувача. Себто (роблю я однозначний висновок) сайт працює передусім на сумно-відомий "русскій мір". То чому ми мусимо задавати такі риторичні питання як ваше? А щодо Смалійчука, то я його чудово розумію, бо над нашою нацією знову чиниться і не припиняється справжній геноцид. Чиниться тими, за кого вболівав вочевидь інфантильний та безпринципний юнак.
Відповісти
0
0
Глюк Львів (Лемберг)
Підтримую.
Відповісти
8
1
Гаринча (Киев)
А разве спорт не внеполитики?Или концепция меняется в зависимости от выгоды?Не болею и не поддерживаю Россию, но вопрос кто большая тва.рь вот этот пацан или тот кто ведёт бизнес в той стране и платит там налоги?Усик взявший бабки у россиян и способствуя их пиару наверное и слова плохого в свой адрес не услышит... а пацана "патриоты" по полной...
Відповісти
4
13
Гаринча (Киев)
Для "минусеров"... я не поддерживаю пацана, я против пиара этого лысого подобными действиями...
Відповісти
6
10
Віктор Бокасса (Betwmount)
Це все одно, що сказати: згвалтування - це не різновид статті КК, це просто вид кохання?
 
8
1
Nelviv`yanyn
Говорить, что проф. спорт вне политики в 21 веке, мда...
Відповісти
12
1
karpatyukr (Львів)
Зураб (Ильичевск) ти ідіот чи прикидуєшся. На Майдані ніхто не викрикував проти росії нічого, були ппроти Януковича а не проти твоєї параші. А такі як ти розпочали війну
Відповісти
20
5
Nelviv`yanyn
"российские бродяги" - имхо, достойно стикера/мема на ЮА-футбол, редакция, ау
Відповісти
15
2
avatar
simargl (Чернигов)
Можно уважать любое чужое мнение. Вкусы. Взгляды... Но болеть за не интересную и примитивную рф гражданину Украины , к тому же футболисту, во время войны как минимум странно !!! Вот Уругвай вылетает это жаль, а рашка ... не нравится что-то в нашей стране - вали туда где хорошо... россия, Польша, Сомали... вперед .
Відповісти
24
6
старий фан (Рівне)
У Львові ти (не тебе персонально маю на увазі) спокійно можеш говорити російською, тобі ніхто і слова не скаже, але вболівати за росіян, чи щось кричати за расєю - в кращому випадку передні зуби виб'ють.
Відповісти
19
1
satana (rome)
россия будет чемпионом.
Відповісти
5
29
ser1977 (Черкаси)
сатана, йди в пекло
Відповісти
20
6
avatar
simargl (Чернигов)
Юморист.
Відповісти
17
1
krakow (Херсон)
Подними глаза и увидишь задницу Смалийчука.И, не только ее одну.Миллионы.
Відповісти
10
5
НикНиколаев (Минск)
....чтоб у тебя на лбу х@й вырос за такие речи...
Відповісти
1
1
ser1977 (Черкаси)
а смалійчук молодець, усі б так, швидко повиганяли б мерзоту, яка на нашій землі живе і нас хаїть...
Відповісти
26
8
Likron (Краматорск)
Людям кидают кость, а они и рады за ней бежать. Времена, когда быть патриотом модно и выгодно, а управлять слепыми глупцами на этой почве - легко и забавно. Не всяк кричащий патриот, не все молчащие - москали. Вбейте это себе в голову уже.
Відповісти
14
20
старий фан (Рівне)
"Молчащіє" мовчки просрали свою землю, БО "какая разніца какой язик". "какая разніца, что прєзідєнт зек" - "он же свой", "какая разніца, что на мітінгах появілісь русскіє трікалори". а потім приїхали танки, російські. Ми вас почули, Донбас, тепер кров'ю харкаєм. Сиди вже і мовчи.
Відповісти
17
8
Dardolis (Первомайск)
На счет кости. Кто по твоему большинство ватников? Не удачники, которые в жизни ничего не достигли и ждут РФ думая что им что-то подарят. Да никто не подарит, не надейтесь. Человек, который что-то стоит может продать дом/квартиру и поехать работать и жить в РФ...Но кричат про РФ только быдло ничего не достигнувшее в Украине и ничего не имеющее за душой.
Відповісти
14
2
Конфуцій (Львів)
Перший раз респект Смалійчуку ))
Відповісти
22
12
Вано (Lviv)
Мда.. Скільки в нас ще тої вати в країні.. Як ж ту нечисть вичистити в кінці то кінців?
Відповісти
26
12
Dardolis (Первомайск)
Главное уезжать не хотят! Ну приезжай к ним, кричи про ущимления мож лет через 10 гражданство дадут, но нет сидят тут и др#чат на Мордор.
Відповісти
21
9
Зураб (Ильичевск)
Смотри чтоб тебя со временем не вычистили, хозяин бани. Времена меняются.
Відповісти
9
24
avatar
Динамо-машина (Киев)
А ты что,рашку друзьями считаешь?
 
22
8
Dardolis (Первомайск)
Чистильщик хр#енов. Звать Зураб, а песни РФ поешь...ПОЛУНКОВКА ()УЕВА.
 
17
10
avatar
Your Friend (Львів)
Шмарклі з носу хіба що вичистиш.
 
17
4
Iron Man (Олександрія)
Нюхай писю у ху@ла, слопатоед недоношенный
 
0
0
fantom77 (константиновка)
Сколько дебилизма у руководства.Дупу начальству отказался подтерать
Відповісти
13
28
Зураб (Ильичевск)
Из-за таких уродов, разжигающих вражду, война и проблемы в Украине. Бог тебе судья, мразь.
Відповісти
13
34
avatar
Your Friend (Львів)
А ти, совковий бидло-ватаноїд, не розпалюєш ворожнечу своїм недолугим коментом - Быдло столица малоразвитых живых существ?
Відповісти
29
14
Зураб (Ильичевск)
Я в Киев не приезжал и на майдане не скакал ПЕРВЫМ обсыкая флаги другого государства и крича "москалей на ножи". Вот и получили жители гор ответку ножам. И не призываю мочить вуев и кого либо, а просто констатирую факт, что вы, вуи, этнически самая тупая нация. Что и подтвердили четырехлетние итоги вашего силового захвата столицы и страны.
 
10
34
avatar
Your Friend (Львів)
Зураб (Ильичевск) Ватний дебілу, немає такої нації - вуї, і ніхто на майдані не обсцикав прапори інших держав, як тобі набрехав твій коханий х...ло. А от ти 100% ходив з московитським прапором та колорадською стрічкою і кричав путін введі вайска, що й призвело до війни в твоїх краях.
 
23
7
Віктор Бокасса (Betwmount)
Війна якраз зз-а такої падалі як ти. Респект Смалійчуку! Усі завтра вболіваємо за Віду та Піварича!
Відповісти
25
13
Dardolis (Первомайск)
Зураб ты не прав. Любишь РФ продавай жилье в Ильичевске и покупай в Рф. Не жди когда она к тебе сама придет, она придет на танках...Так какая может быть вражда? Автовокзал же знаешь где?
Відповісти
23
9
Dardolis (Первомайск)
Вот из-за таких уродов как ты это и началось. Кровь людей с обеих сторон на таких как вы, позвавших войну. Почему в Россию не едишь? Тебе же с хохлами плохо? У#бывай хоть в Осетию или Грузию, кто там с твоих? У нас Зурабами не называют.
Відповісти
25
10
avatar
Динамо-машина (Киев)
100%,поддерживаю!
 
16
8
IM-RM-DK (Miami)
Чурка недоделанный и высранный в кишлаке,иди овец пасти..умничать будешь в ауле своём !!!
Відповісти
11
7
avatar
Spokoyno (Киев)
Цікаво, хто ж так мізки промив та чим? Я кожного дня був тоді на Майдані... від роботи до крайнього намету до 100 м і не бачив щоб хтось "обсыкая флаги другого государства" чи волав "москалей на ножи". Хоч неодноразово бачив або скоріш чув їх там... Одного разу взагалі з метро виходили з російською родиною, батько "руссо патріото" в куртці триколор так вони не знали де сфотографуватись, біля козаків чи плакату урки за ґратами.
Відповісти
12
2
Iron Man (Олександрія)
Ты про папу своего, свинособака чурбанская?
Відповісти
1
0
очстарчер (Одесса)
Львов- это культурная столица Украины. Куда всем нам сирым до них.
Відповісти
12
25
Зураб (Ильичевск)
Быдло столица малоразвитых живых существ
Відповісти