Стало відомо, хто покаже матч Аякс - Динамо

У середу, 22 серпня, відбудеться перший поєдинок раунду плей-офф Ліги Чемпіонів "Аякс" - "Динамо".

Цей поєдинок буде показаний в прямому ефірі на телеканалі "Футбол 2". Початок трансляції о 21.45.

Права на показ матчів Ліги Чемпіонів викупила "Медіа Група Україна", в яку входять телеканали "Футбол1" і "Футбол 2", і ці права поширюються на поєдинки раунду плей-офф.

Відзначимо, що на інших каналах, які входять в "Медіа Групу Україна" та доступні у вільній сітці мовлення: "Україна" і "НЛО ТБ" цей матч транслюватися не буде.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
зачем вам футбол1-2 этот козлячий платный канал переходите на 2+2 канал для болейшиков --ДК вы же не сотрудничаете с этим больным каналом футбол 1-2 -они зажрались и на людей им наплевать
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 67
alex.belogubko (одесса)
зачем вам футбол1-2 этот козлячий платный канал переходите на 2+2 канал для болейшиков --ДК вы же не сотрудничаете с этим больным каналом футбол 1-2 -они зажрались и на людей им наплевать
Відповісти
0
0
Kobra77 (Одесса)
Меня давно интересует вопрос: Ну почему бобромасса такие дебилы?Вы от рождения такие ? Или потому,что вас часто роняли на пол?
Відповісти
0
2
LEVgcUqs (Чернігів)
Далі ср....ть бобромаса хотіла на таких як ти.
Відповісти
0
0
denisvk (T)
Шо так все возбудились? Первый автомобильный (он на Амосе), два гофноканала футбол, кварталтв и инглиш клаб оставили на 5 градусе Астра 5Е. Все это смотрится абсолютно бЭзкоштовно через шаринг и по селам тарелок на три головы (средняя как раз на 5 градус настроена) немеряно. Смотреть можно все шо угодно за смишные гроши, было бы только свободное время и желание. А еще, если хватило грошей за интернет заплатить и тут афном кидаться, то пора бы уже знать шо в тех интернетах есть прямые спортивные трансляции абсолютно всего, причем бЭскоштовно, узнать шо такое сопка и эйсстрим или, если умна не хватает, то шо такое торренттв. И даже, если это тяжко осилить, то пошел к киевсралам, подключил по контракту тариф за 95 грн в месяц и там два гофноканала футбол идут в нагрузку, смотри хоть в беседке, хоть на дереве. Шо такой народ у нас отупевший стал? Есть кучу вариантов решения вопроса, но головой никто думать не хочет.
Відповісти
0
0
momuaua (Киев)
Ну что тут сказать!? Єти козломордые гниды в очередной раз насрали на всех болельщиков. Футбол у них на последнем месте. Главное - обосрать всех и воспеть очередную оду кротам.
Відповісти
1
0
мы за динамо (киев)
я не можу заперечувати світову тенденцію платного тв. але платити карабасу це власноруч рити собі могилу. мало вам роттердамів з тарифами?
Відповісти
5
0
avatar
Yarik-11 (Кіровоград не Кропив)
Пошел бы тот Ахметов. Жлоб. 2+2 показывал и все было хорошо. И влезла эта морда. Что б ты тварь обанкротилась
Відповісти
7
2
vlotko (Броди)
Хамство, Ф-2 не входить у пакет кабельного оператора, цілий регіон не побачить трансляції. Може так і краще, менше буде сердечних приступів і аптеки не розпродадуть валідол. Гра на виїзді буде саме такою.
Відповісти
5
2
Zapp Brannigan (Київ)
Це чисто політичне рішення... За рахунок аудиторіі вони на трк Украіна на рекламі заробили б більше, ніж на футбол2 від плати за кабельне. А взагалі, 10 років тому і ЧУ, і ЛЧ показували по загальнодоступному ут1... Це при тому, що населення було набгато більш платоспроможне.
Відповісти
10
2
LEVgcUqs (Чернігів)
Це не чисто політичне рішення , це просто бл...тво. Пенісов разом з ахметкою таким чином не дають змоги рядовими уболівальникам України дивитися по телевізору як грають у Лігах Чемпіонів і Європи українські команди. Вони просто хочуть відбити будь-який інтерес у уболівальників до українського футболу.
Відповісти
8
2
avatar
dmtroyan (Полтава)
Канал для избранных, большинство простых украинцев игру эту не увидят, к сожалению.
Відповісти
15
4
winter (Луцьк)
а головне, що всі українці платять за ці канали у вигляди формули Ротердам+. А самі по собі канали Xtra TV збиткові, тому і не закуповували Ла Лігу, щоб зекономити. Рятує ситуацію ротердам + і дтек
Відповісти
13
3
biancoceleste (Мариуполь)
Кабельное ТВ религия не позволяет подключить?! Цена меньше сотки в месяц,это ж бешеные деньги! А про сёла можешь не базарить,там уже везде интернет есть,первоклассники уже со смартфонами ходят,проблем с доступом в интернет нет вообще.А ты по ходу до сих пор почту голубями отправляешь,нытик
Відповісти
2
11
мы за динамо (киев)
можеш свого рижого козла в дупло цілувати хоч за сотку хоч задарма. ніхто не проти. а ось мені гидко коли ця рижа мразь вже навіть торгує вкдк.
 
5
1
avatar
spinfloid (Kherson)
Расскажи сказки.Село или даже частный сектор в городе не могут нормально смотреть ,потому что слабый поток.И срывы постоянные,а там где есть кабельное глупо подключать его, там уже есть хороший стабильный интернет,там без проблем -смотри.
 
2
1
Запорізьке Торпедо (zp)
давным-давно забил на пенисовские гуаноканалы и смотрю через Сопкаст
Відповісти
13
3
zelenskyi99 (Кременчуг)
А что у Шубкиса деньги закончились??? Он права на трансляцию выкупить не может???
Відповісти
5
19
Serhio neRamos (Chernigiv)
права на ЛЧ продавались пакетом на 3 роки і лейофф раунд в них входить............. а от мізкі не купиш ні за які гроші
Відповісти
14
3
Aalex-696 (Немирів)
А що, у Суркіса є власний телеканал?
Відповісти
11
2
Kobra77 (Одесса)
2+2 --это его личный канал.Разве вы не поняли по тому дерьму,что льется из программы "Про футбол"?
 
0
1
СашаXM (Хмельницкий)
Девушка просто не в теме
Відповісти
8
0
avatar
ricco-sc (Киев)
 
2
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Дурень, він і є дурень.
Відповісти
6
0
Wuddy (Київ)
Рыжий тридварас!
Відповісти
17
3
valera-1 (volgograd)
С каждым годом для болельщиков Украины трансляции "все лучше" ! Футбол народная игра для народа и смотреть ее надо на федеральных не платных каналах.Не все в жизни можно купить!
Відповісти
4
8
Onside (Чернігів)
Ну ну. Озирнись, навколо 21 сторiчча. Час коли гравець може коштувати 220 млн. Професiональний футбол це бiзнес i нiщо iнше. Народна гра може бути хiба що в аматорах (i то не завжди) та з друзями на вулицi. А для тих у кого сумнiви з цього приводу, простий приклад: Днiпро пiшов в таке тривале пiке не через ставлення народу (фанiв в нього бiльш нiж вдосталь), а виключно через грошi.
Відповісти
7
4
Nikon7171717 (Днепродзержинск )
Днипро пошёл по тому , что начал создавать конкуренцию ДК и ШД за место в ЛЧ. У кого то ,как например у Ярославского,просто забрали рейдеры клуб, а Беню задавили экономически Петя с Ахметом. Посмотрим ,что будет с ШД ,когда на Ахмета будет такой наезд как на Беню и никакие продажи игроков не помогут.
 
5
2
Олексин (Н.)
нікондятел, беня ще був губернатором, коли зникав Дніпро... А борги по з/п в Дніпра повелися ще при Рамосу: тобто, ще до Революції...
 
3
1
avatar
spinfloid (Kherson)
Да ну ,а ну расскажи как там у вас в Московии ,с трансляциями общедоступными.
Відповісти
1
0
avatar
SeregaKrivbass (Кривой Рог)
Принципиально не собираюсь Пенисову платить свои кровно заработанные деньги, лучше в интернете бесплатно посмотрю, первый раз что ли!!!
Відповісти
20
2
Nikon7171717 (Днепродзержинск )
Аналогично- таким"нищим" не подаю.....
Відповісти
6
0
privet (pokrovsk)
Лучше купите хорошего напа Динамо,или слабо?
Відповісти
0
0
avatar
spinfloid (Kherson)
А мне не повезло,на даче буду,а здесь такая засада .Хоть Зорьку надеюсь с 2+2 никто не сопрёт.
Відповісти
0
0
Kobra77 (Одесса)
Ну и оботрись
Відповісти
0
0
Fan3367 (Львов)
Думаю, фаны Динамо знают уже, как за них болеет Михайлюк, ну по крайней мере те кто смотрел ДК на Футболах, поэтому те, кто говорят, что комментаторы на футболах будут рады непроходу ДК, можете смело идти в опу
Відповісти
2
10
avatar
trust in LFC1892 (Киев)
Вот он реально с душой болеет! Типо как круторогов за ШД (не так слепо и фанатично, конечно). Да Саня вообще крутой комментатор, матчи АПЛ с его участием - песня. Думаю, лучший фут. комментатор Украины последние года 2, и в дальнейшем.
Відповісти
8
1
Пришта Литин (Киев)
Пока украинские патриоты не повесят кучмовского байстрюка рината, дальше так и будет продолжаться эта ганьба.
Відповісти
22
3
privet (pokrovsk)
А кроме Рината воров в стране больше нет?Суркис тоже вор в законе,и все остальные!Просто вам так воровать не дано,вот и жаба давит
Відповісти
0
5
Бывалый_ (Запорожье)
Ни как не дождусь 2019 года . Надеюсь ,,новая власть,, надет порядок. До каких пор мы не можем свободно смотреть футбол? Как быть пенсионерам? 43 года непрерывного стажа , а теперь даже футбол посмотреть не могу...
Відповісти
16
5
старий фан (Рівне)
"Новая власть" - це ти про Путіна. Так в РФ також футбольні канали платні. Безкоштовно футбол можеш їхати дивитись у Гондурас.
Відповісти
7
12
avatar
spinfloid (Kherson)
Ты экстрасенс ,зачем сразу ярлык цепляешь.Или это твой сосед.
 
0
0
Onside (Чернігів)
Як раз то платне телебачення по свiтовим мiркам це порядок. Проблема бiльше в заробiтках. Але у нас як завжди не вiрячи в виправлення того що не так вимагают зламати те що правильно та дати халяви. Треба розумiти що навколо ринковi вiдносини i альтруiзмом нiхто займатись не буде. Треба домагатись щоб ви та вашi близькi отримували гiдний заробiток, а не розпилятись на жлобськi вимагання халяви. Ось на що треба звертати увагу, що треба вимагати вiд влади, а головне робити самим щоб цього досягти.
Відповісти
8
0
zelenskyi99 (Кременчуг)
Пффф....не этом сайте это не актуальная информация половина до средины дочитала почесала голову ииии....и все...
 
0
6
privet (pokrovsk)
песионерам-достойные пенсии,чтобы могли и смотреть и кушать и т.д.
Відповісти
0
0
denisvk (T)
Поехать на пмж в снигерию и смотреть футбол в группе каналов нтвплюс (газпроммедиа) за гроши. За интернет заплатить, "43 года непрерывного стажа", денеХ хватило? Задавай пЫтання правильные и я тебе расскажу как и где смотреть, при чем все
Відповісти
0
0
Kobra77 (Одесса)
Ну и врать ты мастер.43 года стажа!!! А когда же ты был капитаном в Торпедо?И таких трепачей тут пруд пруди!
Відповісти
0
0
Віктор Бокасса (Betwmount)
Ахметівське Гівно-2...Тьху, мля! А тридварасів у групі ЛЧ будуть впопуляризувати на доступній ТРК...
Відповісти
14
6
Kobra77 (Одесса)
И этот опущенный чмошник тут
Відповісти
0
1
Sergiy59(Рівне) (Рівне)
Знову коментатор буде захльобуватись від радості, якщо, не дай Бог, Динамо пропустить. Бажаю Динамо не давати такого поводу. Якщо грає не Шахтар, то дивитися кАнали можна тільки без звуку.
Відповісти
16
4
avatar
trust in LFC1892 (Киев)
Михайлюк коли коментував киян в ЛЧ, явно вболівав за наших. Столярчук теж, в принципі. Ну і Вацко, як варіант. А косоокому письменнику, або малиновському навряд дадуть ці матчі.
Відповісти
8
3
0003725008 (Вишнёвое)
Вот жду не дождусь,когда,наконец,эти каналы появятся на Т-2 ,платные,естественно. Хоть и подписан на них на год вперёд на ОЛЛтв. Но напрямую смотреть было бы удобней,да и экономнее.
Відповісти
5
2
Onside (Чернігів)
О, вiдчуваю тут зараз почнуться коментарi про "краще б взагалi вiддали першому нацiональному" та iнша утопiчна маячня
Відповісти
5
18
Dardolis (Первомайск)
А как по другому? По Т2 футболов нет, смотреть через нет не удобно, трансляции часто падают
Відповісти
13
4
старий фан (Рівне)
тарілка+екстра тв.
 
2
8
avatar
trust in LFC1892 (Киев)
А який сенс воду в ступі товкти? На 2+2 і далі б дивився, хоча й маю ф1\ф2. Не розумію логіку чому "...эти права распространяются на поединки раунда плей-офф." А попередні раунди відбору - не ЛЧ? Дурість.
Відповісти
10
3
avatar
андрей1981 (Черкаси)
то кваліфікація, там навіть гімн ЛЧ не вмикають перед початком гри, а от на плей-офф вже поширюється усе як на основну сітку турніру
 
9
0
avatar
trust in LFC1892 (Киев)
Ну от це для мене і дивно. Адже всі раунди є прелюдією до головної мети - групового етапу. Тож не бачу сенсу їх розділяти якось.
 
4
1
avatar
trust in LFC1892 (Киев)
Маячня - це платне телебачення в найбіднішій країні Європи. Хіба ні? До того ж люди пишуть, що його далеко не всюди можна дивитись, не в грошах питання навіть.
Відповісти