Яблонець - Динамо 2:2. Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич на післяматчевій прес-конференції підсумував результат матчу другого туру групового раунду Ліги Європи з «Яблонцем» (2:2).

- «Динамо» забило два м'ячі, але після цього ми не побачили ні контратак, ні ударів по воротах. Що трапилося з командою?

- Коли ми забили два м'ячі, суперник теж став грати через довгі передачі. А мі програвали підбір, і не було контргри. Хоча моменти з виходом Буяльського, Гармаша - треба теж доводити до кінця. Це в першому таймі. Футболісти на полі вирішують ті моменти, які створюються. У наших воріт теж моментів не було. Ми контролювали гру. Але стандартне положення і індивідуальна помилка призвели до голів. Другий м'яч ... Піварич ... У мене немає пояснення цій помилці. Йти в центрі поля в обводку, коли під тобою є Шепелєв, Циганков. Це прийняття рішення футболістом, воно було неправильним. І нас за цю помилку покарали. А то, що не було моментів ... Посилити гру в атаці у нас теж немає ким. Тому ми і не створили потрібної кількості моментів. Хоча в той момент, коли Кендзьора забігав, можна було знайти краще продовження, у нас було чотири футболісти в штрафний. Це теж виконання, клас.

- Вас влаштовував хід гри за рахунку 2:1?

- І в першому таймі, і в перерві я просив трійку центральних півзахисників притримати м'яч. Але Гармаш в простих ситуаціях обрізався. Ось теж ситуація на полі. Досвідчений футболіст. До Сидорчука і Буяльського менше претензій в цьому плані. Може, Сергій в кінці гри помилявся, але виконав дуже великий обсяг роботи. А Гармаш, який не грав три дні тому і був свіже, повинен зберігати ці м'ячі. Ми могли виходити в хороші контратаки, а він в центрі поля між ніг обігрує ... Це незрозуміло. Якщо ми в простих ситуаціях допускаємо такі помилки, то про який контроль ми можемо говорити?

- Кого ви можете сьогодні виділити в кращу сторону?

- Виділяти я нікого не буду.

- Заміна Буяльського була пов'язана з пошкодженням?

- Буяльському ще в перерві тейп наклали. У нього вже було пошкодження, і він відчував, що налився передній м'яз. Потім начебто розбігався, але до кінця дограти не зміг. І нам потрібно було освіжити цю зону. Шепелев непогано увійшов у гру, м'яч притримував там, де це було потрібно, намагався загострити в штрафний. Сподіваюся, у Буяльського не таке сильне пошкодження, яке не дозволить йому зіграти в наступному матчі.

- Чи відповідає нинішній склад «Динамо» Лізі Європи?

- Якось ви негативно ставитеся ... Минуло лише два тури, все ще тільки починається. 4, 3, 2 очка. Вся боротьба попереду. Зараз дві гри з «Ренном», може бути, вони будуть визначальними. Але на своєму полі усі непогано грають. Звичайно, нам після 2:0 важко прийняти цей результат. Але тільки через ігри навіть в Лізі Європи можна зрозуміти, чи готові ми чи ні. Я вважаю, що для Ліги Європи команда готова. - Ви сказали, що підсилити гру було ніким. Яка наша перспектива? За рахунок чого ми можемо підсилити гру?

Посилення гри в атаці до зими точно не буде. Тільки за рахунок внутрішніх ресурсів, які у нас є. Тими молодими хлопцями, які у нас є. На сьогоднішній момент ми поміняти нічого не можемо, потрібно терпіти і чекати, коли вони будуть додавати. У чемпіонаті України потрібно хоча б не втрачати свої очки. Для великої ротації у нас теж немає можливостей, потрібно вичавлювати з себе максимум.

- На одній з прес-конференцій ви сказали, що на зустрічі з президентом виробили напрямок розвитку команди. Що це за на правління?

- Я не пам'ятаю, щоб я таке говорив.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
dynamo.kiev.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Piter (Полтава)
Зате який шанс мали наші хлопці!
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 77
Piter (Полтава)
Зате який шанс мали наші хлопці!
Відповісти
0
0
Lager119 (Одесса)
Да...,а Ренн натянет Динамо на хренн
Відповісти
3
4
Phuradon
Мать всех людей женщина... "Прошло только два тура, все еще только начинается" (С) Не в силах сосчитать, сколько я за свою жизнь слышал эту фразу от тренеров ДК и ни разу "Ну, я же говорил вам, что мы выиграем этот турнир, а вы мне не верили!". Душа болит, а сердце плачет... Про стратегию развития - прям навзрыд! Действительно, как он мог даже такое слово выговорить?
Відповісти
4
1
Romb_DK (Київ)
потерянный ппц Как мы готовы к ЛЕ? В самой слабой группе на 3 месте на ничьих ползём? 2 мяча удержать не можем с колхозниками?
Відповісти
3
0
Phuradon
Не "колхозниками", а аграриями. Где же толерантность? ))))))))))))))))))))) А вот наши не дотягивают даже до колхозников. Ибо колхоз - это предприятие коллективное, для достижения единой цели. А мы имеем пока только по части индивидуальной трудовой деятельности.
Відповісти
2
0
Romb_DK (Київ)
+100500
 
0
0
VladKoval61 (Херсон)
когда уже после лобана у динамо будет нормальний тренер - когда
Відповісти
5
0
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
..."Для большой ротации у нас тоже нет возможностей, нужно выжимать из себя максимум..." А как же ваша славная динамовская школа??? Или вы только грабить футболёров из украинских клубов мастера??
Відповісти
7
3
avatar
Next-R (Киев)
Не надо приплетать этого тренера к динамовской школе. Он как минимум не имеет к ней никакого отношения. Ну и про грабить, как-то не серьезно. Все клубы ищут таланты. Только в ДК им хоть шанс дают, а не по арендуполям распихивают. Лишь бы никому больше не достались.
Відповісти
4
2
avatar
Milanista1899
С такой игрой врядли Динамо выйдет из группы! Астана явный фаворит да и Ренн пожалуй поинтересней выглядит! После таких матчей боюсь весной будет играть один Шахтер да и то скорее всего в Лиге Европы!!!
sticker
Відповісти
7
1
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
Весною ніхто не буде грати, та й зимою в лютому теж, швидше за все, ніхто...
Відповісти
3
0
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Болелы "вкдк", вы уж потерпите до конца сезона, а потом всё будет хорошо, будет, хуже просто некуда. А так всё будет хорошо!!!
Відповісти
6
2
avatar
metall1925 (Merefa)
Игорь, наступи себе на больное место!!! пригласи Мирона Богдановича!!!
Відповісти
5
4
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
Мирон под Сурка не ляжет.
Відповісти
3
1
Romb_DK (Київ)
Муркевичу аби гроші. Та й репутація в нього швах
 
1
1
LionKing (Лвів)
1 000 000 %%%%%
Відповісти
0
1
Zasada (Бруклин)
Таке враження, що Суркіс забив на все це і в нього якісь інші турботи. Якщо він і далі тримає цю трійцю недотренерів, пасивно спостерігає, як клуб пробиває чергове дно, значить,йому не до футболу. Можливо справа йде до продажу клуба. От якби Порох прикупив ДК - це додало б йому плюсів у карму. Чи ні?
Відповісти
3
2
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Все были бы в шоколаде.
Відповісти
7
1
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
Браво за тонкий юмор!
 
5
0
Romb_DK (Київ)
А за рік Пороха посадять і що буде з клубом?
Відповісти
5
1
avatar
Чаклун Крейсервейтер (Миколаїв)
Те ж, що й з Металістом, або Дніпром.
 
1
0
avatar
Чаклун Крейсервейтер (Миколаїв)
Можете міняти тренерів, футболістів, власників клубів, стадіони все одно нічого не зміниться. Український футбол буде деградувати і далі. Даградувати поки...Футбол, невід'ємна частина суспільства, держави, якщо хочете. один з його механізмів, гвинтиків. Поки Держава буде працювати як стара "балалайка", доти і в футболі не буде нічого позитивниого. Сидимо далі, не провокуємо! Слава Україні.
Відповісти
10
3
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
Згоден на всі 100%, а так, як половина (+/-) цього не розуміє - сидіти нам ще довго...
Відповісти
3
0
s28h67 (Ужгород)
Якщо Динамо пролетить від Минаю, то вже ніхто не здивується
Відповісти
9
1
avatar
okolegko (Київ)
Сподіваюся, це диво зможе спостерігати вся Україна
Відповісти
2
1
СашаXM (Хмельницкий)
с минуты 55 ловил себя на мысли, что если не освежит нападение Русиным, и центр Шапаренко (Гармаш) и Шепелевым (Буяльский) - то доиграть и победить не получится ((( так и случилось ((
Відповісти
8
1
vinn (Khmelnitsky)
десь такі самі думки були) і може би і дотянули- якби Йося не став включати Мессі.....)))) Миколенко такого би не зачудив....
Відповісти
2
0
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
Аналогично! Ещё в конце первого тайма сказал себе : "Если третий гол не забьют, не выиграют..."
Відповісти
3
1
avatar
Spokoyno (Киев)
ЖАХ! Особа, яка з наявної обойми підбирає гравців та організовує їх гру так безсоромно бр... Це як я причепивши велике бра на "присобачений" маленький шуруп доводив, що то стінка нерівна та взагалі шуруп винен Ха хто заважав маючи з десяток гравців середини поля змінити того ж Гармаша чи Сидорчука або раніше Буяльського? Та і в напад того ж Русіна чи Супрягу під закидання м'яча вперед А Піваріч так завжди буває, коли захисники постійно відбиваються, вони втомлюються та пускають ґаву.
Відповісти
4
0
мы за динамо (киев)
розігрувати мяч повинен плеймейкер, а не останній захисник. тим більше не йти в обводку, як це зробив піварич. сидорчуку в центрі взагалі нічого робити. там гра потрібна а не боротьба. цим займаються в опорній зоні або в захисті. бєсєдін до травми не грав, а зараз так і зовсім. буяльському місце на лівому фланзі, де він і грав раніше. до гармаша в центр шапаренка. завдання захисників максимально швидко грузити мяч в центр. при наявності такої кількості центральних півзахисників на лаві там можна і робити заміни хоч по ходу кожного матчу.
Відповісти
6
0
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
*...там гра потрібна а не боротьба. цим займаються в опорній зоні або в захисті...*Цим займаються на татамі...*...бєсєдін до травми не грав, а зараз так...*А цим на легкоатлетичних аренах (а швидше, майданчиках, бо на арени попадають тільки найкращі)...І це тільки через двадцять неповних років від команди, яку боялись у всій футбольній Європі... Чи може тоді чемпіонат був "супер-пупер"?..
 
3
0
avatar
Spokoyno (Киев)
Не стріляйте у тапера він грає, як вміє. По Пі саме захисники починають атаки. Тут варіант, що хтось втомився і ... По С то АПЛ то взагалі одна боротьба Насправді ГРАЮТЬ одиниці, абсолютна більшість бореться з використанням "футбольних пройомчиків". А по замінах то 100% Нехай може і менш майстерного, проте освіжити склад... додати сил до боротьби olexadovbusch Ніхто нас не боявся... Були досягнення та провали, просто хтось тримається на величезну спадщину ВВЛ, але минулого століття.
 
2
0
Бывалый_ (Запорожье)
Дорогой физручелло, как же ты подходишь всему этому дырявому цирку под названием динамо)) почти как Беляш)) Оставайся дальше))
Відповісти
10
3
Romb_DK (Київ)
Дырявый цирк это твоя даунецкая семья
Відповісти
1
2
avatar
usovvictor (Kharkov)
...а не лучше просто признать - "мы, с нынешним составом не можем противостоять не в ЛЧ, не в ЛЕ..., мастерства не хватает, играем за "выход", за финансы ...
Відповісти
5
3
avatar
Ігор Холост (Львов)
ЖАХ !!!
Відповісти
7
1
Усе буде добре (Київ)
"...тільки через ігри навіть в Лізі Європи можна зрозуміти, чи готові ми чи ні" - тепер нарешті дійшло?!! Ясно, що не готові. Починаючи з 70-ої хвилини було зрозуміло, що голи у ворота Динамо неминучі. Питання у тому скільки їх буде. Пощастило, що один. Але це завдяки лише "класу" Яблунця.
Відповісти
7
0
Богдан 83 (смт. Кельменці)
Перший раз за свої 35 років перший раз недодивився футбол з динамо до фінального свистка. Моя особиста думка - це пародія на футбол. Хацкевичу пора йти у відставку, поки він до кінця не розбалансував команду. Треба бути мужиком і визнати те, що він не зміг справитися з покладеним завданням. Тактики - 0, контратак - 0, психологія - 0, майстерність - 0,. Явже говорив і ще раз зкажу, Ігор Михайлович пора міняти тренера, або на наших фахівців (Маркевич, Григорчук, Вернидуб,), або на іноземних фахівці (Кононов, або хтось з німецьких, англійських чи бельгійських тренерів) ні в якому разі не іспанців, португальців ми не вміємо грати в тікі такі. Робити ставку на молодих українців. У разі якщо молодий не підходить не маринувати, а продавати бажано за кордон. Бо школа динамо цінується.
Відповісти
7
0
Усе буде добре (Київ)
Згоден з усім крім "школа динамо цінується". Хто з випускників цієї так званої "школи" грає у топ-чемпіонатах? Як недавно сказав на цьому сайті перший капітан ЗУ Ю.Шелепницький, в Україні готують не футболістів, а роботів - це стосується і динамівської школи. Звідси й перелічені вами нулі. Дитячий футбол у Києві давно став засобом викачування не малих грошей з батьків дітей в обмін на фізпідготовку тих, у кого вистачить грошей пройти цей шлях до кінця. Порівняйте гру збірної Бельгії і Динамо. Там футбол, а тут пральня сімейного бізнесу. Власника Динамо зараз змінити неможливо. Тому стагнація колись великого клубу продовжуватиметься.
Відповісти
8
0
batkomaxno555 (Никополь)
мужики не горюйте сурок сказал: что он верит что у этого тряпочного штабса всЁ получится!
Відповісти
7
1
Bonus (Київ)
Провинциальньій чешский футбол на подьеме!
Відповісти
9
1
avatar
Yarik-11 (Кіровоград не Кропив)
Уйди гнида. Будь мужиком. С тобой толку не будет. У тебя 2 года было
Відповісти
7
1
avatar
Yarik-11 (Кіровоград не Кропив)
Уйди гнида. Будь мужиком. С тобой толку не будет. У тебя 2 года было
Відповісти
4
1
SenseyOO (Ужгород)
Все гірше і гірше, навіть з Аяксом краще грали. Дуже слабо. Думаю у ФК Минай є шанси виграти в ТАКОГО Динамо
Відповісти
11
1
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
А таке ще може й бути...Цікаво тоді буде "пресуху" послухати...
Відповісти
4
0
Zapp Brannigan (Київ)
Якщо Хацкевич послідовник Лобановського, то в мене до нього лише одне питання: Де бл контратаки? ДК при ньому постійно грає на утримання рахунку і мало контратакує навіть в ЧУ...
Відповісти
13
0
avatar
Yarik-11 (Кіровоград не Кропив)
1,2,3,4 очка. Думаю с тобой больше не наберем
Відповісти
5
1
avatar
Yarik-11 (Кіровоград не Кропив)
1,2,3,4 очка. Думаю с тобой больше не наберем
Відповісти
1
1
avatar
simargl (Чернигов)
Вверх по лестнице идущей вниз ...
Відповісти
10
0
redblack (Винница)
Нравится пох.изм тренера в словах: "4, 3, 2 очка, какая разница?" Если бы не он, было бы 6, 3, 0 очков. В этом и разница.
Відповісти
6
0
25centov (Артемовск)
Умиляют очередные комменты про "уйди, будь мужиком и тут же "Сашо в тренеры". Одного последователя Лобана на другого. и так будет до тех пор пока не умрет последний футболист, которого тренировал В.В. Лобановский... Динамо очнись... 2го Лобановского нет и не будет никогда!
Відповісти
13
1
Romerik (YNWA)
При чем тут " пока не умрет последний футболист".Главное что б динамовское сердце имел. Вот например есть Ярмоленко, а за ним Циганков, и т.д. и т.п... Правильнее будет пока не поменяеться президент....
Відповісти
5
1
frost1k (Львів)
"Я не помню, чтобы я такое говорил." (с)
Відповісти
7
0
avatar
okolegko (Київ)
Що ж, улюдини крім рівня інтелекту відсутня ще й пам’ять. Мабуть, в динамо кращих нема
Відповісти
1
0
York (Донецк)
Шо вы хотите? Это сегодняшний уровень Динамо!!!
Відповісти
7
3
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Ну как еще ктото верит в тренерский гений чудо тройки физруков?!
Відповісти
12
0
avatar
metall1925 (Merefa)
ну а саша по твоему? - мне кажется потянет
Відповісти
0
3
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Шовкоовский что ли? Боже упаси! Теже яйца только в профиль. Динамовское сердце себя уже давно изжило. Нужно идти другим путем
 
7
2
redblack (Винница)
По Хацкевичу Динамо попало в группу смерти.
Відповісти
24
0
FCZK-1922 (Кировоград)
Не кем усилить игру??? В команде есть Шапаренко, Дуэланд, Русин, Супряга, этиЧече и Буэно,ты шо в цирке, а мы по твоему клоуны??? Уйди будь мужиком
Відповісти
21
0
avatar
Эйфоретик
ахахха)А я болел за Яблонец,особенно пеосле первого))))
Відповісти
3
14
meddoks (Одесса)
заглот продолжается - интересно насколько глубокая глотка у дк?
Відповісти
10
5
avatar
metall1925 (Merefa)
Сашо на царство!!!
Відповісти
2
6
avatar
metall1925 (Merefa)
не мужик!! слабо в отставку подать
Відповісти
10
0
Elysey (Украина)
Если Суркис этого олуха не выгонит после следующих двух поражений от Ренна, он будет настоящим оленем.
Відповісти
17
0
Пришта Литин (Киев)
Нервы сдают у Хаца, начал критиковать игроков. С себя начни.
Відповісти
22
0
fantom77 (константиновка)
Все люди-как люди,а я как бог!
Відповісти
14
1
lbvrf (одесса)
"— Как-то вы негативно относитесь... " Ну просто сказочный олень! Оказывается для него это еще и позитивный результат и ситуация! Не стыдно ? Ты же играл в этом клубе когда он был силен как никогда! А теперь 2-2 с Яблонцем и Астаной это позитив ?
Відповісти
24
0
Зубарев (Краснокутск)
Дайте 2 міо/рік Григорчуку і ви побачите, на що здатне ваше Динамо!
Відповісти
15
2
lbvrf (одесса)
Судя по вью он даже позитивно смотри на ситуацию! Ну просто сказочный олень!
Відповісти
18
0
Dardolis (Первомайск)
Не помнит, что говорил, так не надо нам никакого развития...Хорошая атмосфера в ДК тренер каждую игру на пару игроков вешает всех собак.
Відповісти
18
0
Зубарев (Краснокутск)
Сучасні українські реалії. 10 міліонів португальців завалюють світовий ринок своїми футболєрами.45 міліонів українців із року в рік ЧЕКАЮТЬ, що буде краще..
Відповісти
20
0
kandagar80 (Бахмут)
зато мы Португалию и Испанию забросали сартиромойщиками.Обмен однако.Или как там интегрируем в Эвропу
Відповісти
1
8
absurdlight (Kiev)
«Мы контролировали игру.» За идиотов нас держит))
Відповісти
18
0
Vavancha (Хмельницький)
Таке враження, що він Суркісу дофіга бабла винен. Ніби то розуміє, що нічого змінити не взмозі, і вже давно пішов би, але шеф не відпускає. То давай я вже на гравців погоню, може тоді відпустять. Пане Олександре, вони грають рівно те, що Ви ім ставите на тренуваннях.
Відповісти
19
0
avatar
okolegko (Київ)
"Коли ми забили два м'ячі, суперник теж став грати через довгі передачі". Ага, вони просто вкрали тактичну схему. Треба їх просто засудити засудити в уефа. Це ми придумали і лише ми маємо право використовувати. Патент зареєстрований ще при Лобановському. Ми подаємо на арбітраж, і нам присуджують перемогу. Все Ок!!!
Відповісти
15
3
avatar
Next-R (Киев)
Шапаренко, Дуелунд, Русин - НЕТ? Вообще не усиление? Разве они бы не усилили игру? Еле передвигающие ноги Морозюк и Беседин лучше?
Відповісти