Денисов: Тендер за право трансляцій єврокубків був непростим

Директор каналів «Футбол 1» / «Футбол 2» Олександр Денисов прокоментував підписання контракту з УЄФА, завдяки якому телеканали отримали офіційний статус і права трансляторів всіх матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи сезонів 2018/2021.

«Напевно, ринок змінюється. Це говорить про те, що змінюються тенденції, і ринок український стає ближче до європейського. Тому що національні канали працюють на більш широку сімейну аудиторію, а такий контент, як Ліга чемпіонів та Ліга Європи - це продукт для нішевих спортивних каналів. Тендер був непростий, і в кінці кінців переможцем УЄФА визначив саме спортивні, футбольні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», а також найбільшого телекомунікаційного оператора України, компанію «Воля».

Ми дуже раді, що наша співпраця з УЄФА триває, що ми є найміцнішим і надійним партнером для УЄФА на території України. Ми підтвердили свої амбіції і взяті на себе зобов'язання в попередньому трирічному циклі і раді продовжити співпрацю зараз разом з компанією ВОЛЯ», - сказав Денисов.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ТК Футбол
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
jmagik (Кадіївка (Харків))
Мегаспорт...
Відповісти
3
0
Повернутись до новин
Коментарі 34
jmagik (Кадіївка (Харків))
Мегаспорт...
Відповісти
3
0
Ayrton Senna (Чернигов)
когдато хорошие были спорт1-3 от поверхности...
Відповісти
4
0
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
Краще ти би був рибою...
Відповісти
3
2
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
І ти ще після цього хочеш комусь щось розказувати, що ти народився в Дніпрі?
Відповісти
2
2
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
*...Привели к власти нацистов тупоголовых...* Клініка... А якщо вже про нацистів пишеш - то мав би знати, що нацисти якраз таких (тих, що зараз при владі) не дуже полюбляли...60 грн (вже 70) - сума може й прийнятна і для пенсіонера з 2тис. пенсією, тільки ще одну пенсію треба викинути на сателіт з тюнером... не всі ж по багатоповерхівках живуть...І "Парашу" мені тут не пхай, не я його до влади привів... Можна подумати, за тих, які перед президентством "парашу" виносили, рай був...
Відповісти
2
2
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
А як тим людям, чи дійсно, пенсіонерам, які все життя хоч якийсь футбол дивились тепер ті "Футболи" за 60 (вже 70, між іншим) в селі, наприклад, підключати? Інтернет + телевізор за 500 баксів? Чи тюнер відповідний, сателіт + регулярна оплата? а в кого пенсія 2 тисячі? Я розумію, що за все треба платити - але спочатку нехай тим людям заплатять, які по 40 років вкалували на цю державу, чиїми руками й створене майно, яке прихопили чи прихватизували різні Суркіси й Ахметови, а тоді будеш тут писати Дб, бл...
Відповісти
4
2
avatar
kotigorok (Чернігів)
На тебе, біомаса, усім пох.
Відповісти
8
2
PGena (Ахтырка)
Друзі - в нас давно назріло рішення скоротити чемпіонат до 10 команд.Подивіться на Чемпіонат України за останні роки.Стабільно знаходяться 1-2 команди,які не в змозі нести витрати вищої ліги.В цьому чемпіонаті це "Арсенал",у футболістів заборгованість.А що роблять футболісти,коли мало того,що низька зарплатня,та ще й її затримують?Починають думати про букмекерську контору.Подивіться на відвідуваність чемпіонату.Навіть ДК і ШД мають середню відвідуваність 11 і 9 тис. глядачів.Матч ШД-ДК в Харкові не зібрав і півстадіону,було 17 тис глядачів.Це при тому,що квитки починались від 40 грн.На хвилинку задумайтесь - на мільйонний Харків знайшлось всього 17 тис.бажаючих прийти на матч.З них не менше 3 тис.глядачів були не з Харкова.Середня відвідуваність більшості клубів ПЛ не вище 3 тис.глядачів.Для кого грати футболістам?Потрібно скорочувати чемпіонат до 10 команд у вищій лізі і до 12 команд у 1 лізі.Там ситуація ще гірша.Подивіться на чемпіонати 1 ліги за останні декілька років.Команди не спішили змагатись за 1-2 місце,бо всі розуміли,що вихід у ПЛ вони фінансово не потягнуть.Це тільки в цьому році склалась така ситуація,що з 2 ліги вийшли Дніпро і Металіст,які взмозі потягнути витрати вищої ліги,тому й боряться за 1-2 місця.
Відповісти
0
0
sam (Дніпро)
Землячек-чепушило тут нарисовался, типа Киллер... Подстилка донецкая.
Відповісти
0
1
Ayrton Senna (Чернигов)
матч тв будымо дывытыся... чем эти бээ мэээ...
Відповісти
3
2
avatar
kotigorok (Чернігів)
Просто Наперсточник зкупив на корню майже усі футбольні ресурси і не тільки футбольні. Аналітикою та адекватним коментуванням ті постійні потоки брехні на Футболах назвати можуть хіба алкашня типа леоненка та неадеквата-холуя грачова. ППц.
Відповісти
8
7
avatar
Audio (Донецк)
Пока футболы самые профессиональные каналы в стране,нравится кому-то или нет от этого ничего не меняется.В дальнейшем надеюсь появятся другие каналы не хуже футболов.имхо
Відповісти
11
10
prostors (Вольногорск)
самые профессиональные каналы Шахтер Донецк.
Відповісти
5
6
команид (Киев)
Будем бесплатно в инете смотреть, так что я думаю у пенисова зрителей больше не станет
Відповісти
14
2
мы за динамо (киев)
та ото ж. ні копійки вражині
Відповісти
7
3
avatar
kotigorok (Чернігів)
Головне звук не включати...
 
7
2
jmagik (Кадіївка (Харків))
Пацани, у вас ніби інету нема.... Тучка тв і торрент ТВ, чули про таке? А якщо хочете по чесному то Олл тв і мегого...
Відповісти
8
1
Карбид кальция (Донецк/Николаев)
+ в пакетах различных провайдеров IPTV есть
Відповісти
2
2
мы за динамо (киев)
сопкаст футбол ще геть все показує. тільки не ахметкрото тв
Відповісти
3
0
myakovs (одесса)
не пойдут тебе эти бабки на пользу закончиш жизнь плачевно ты отобрал в лежачих больных в пожилых людей хоть какую то радость надежду от футбола
Відповісти
9
7
gena-2009-@ukr.net (Одесса)
су-ка,верни Испанию на канал "футбол"
Відповісти
5
5
absurdlight (Kiev)
Развели срач, но если по существу , то каков аналог тк футбол? 2+2 не считается. Это скорее похоже на брошенную кость для собаки.
Відповісти
9
3
Fan3367 (Львов)
Ой ну так, треба ж було щоб транслював Єврокубки СУПЕР КАНАЛ 2+2, зі своєю колхозною графікою, обірваннями матчів по пів матчу, куда тому недорозвинотому футболу до того СУЧАСНОГО 2+2!
Відповісти
8
9
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
Сімулкаст ЛЧ транслював минулого тижня не "2+2"??? Не дивились? Ще не всі тайми закінчились - а по "суперканалі Футбол" вже пішла суперреклама... Це нормально? Я вже мовчу про коментаторів того "сімулкасту"...
Відповісти
2
2
Vorsklyanin (Донецк / Полтава)
60 гривен в месяц это зажравшийся?
Відповісти
8
8
avatar
Сумчанин (Сумы)
Чяловек иди те вы НХ
Відповісти
11
4
LEVgcUqs (Чернігів)
Що тут можна говорити? Ото кажуть , що ложка дегтю бочку меду портить, так оце та ложка дегтю.
Відповісти
5
2
alex.belogubko (одесса)
вУкраине смотреть футбол будут единины а для народа кто будет транслировать --футбол1-2 это зажравшийся платный канал пусть сами его смотрят --козлы
Відповісти
13
5
avatar
simargl (Чернигов)
А кто еще участвовал ??? С кем борьба-то была ???
Відповісти
15
0
Vorsklyanin (Донецк / Полтава)
Боже как Вы uебаны
Відповісти
6
6
Лекарь (село Дарница)
Звиздабол хренов. Расскажи своему боссу эту чушь.
Відповісти
13
6
олег динамо (львівська обл)
щоб ти підар здох із своїми каналами
Відповісти
19
10
vladpolt (Полтава)
Це точно.
Відповісти
11
10
absurdlight (Kiev)
олег динамо . Насмешил перед сном. :))
Відповісти