Золотий м’яч: представник України голосував не за Мессі


Він не був навіть у трійці

Золотий м’яч: представник України голосував не за Мессі


На перше місце представник, який єдиний від України мав право обирати найкращого футболіста планети, поставив захисника "Ліверпуля" Вірджила ван Дейка.

Також до трійки увійшли Кріштіану Роналду й Мохамед Салах.

Читайте такожВан Дейк: Роналду не приїхав на церемонію? А хіба він був суперником?

У п'ятірку потрапили Ліонель Мессі і Марк-Андре тер Штеген.

До слова, від України голосував головний редактор інтернет-видання "Футбольний клуб".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Трибуна
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Это голосование за ЗМ должно быть последним. Хватит посмешища Раньше ЗМ вручали лучшему европейскому игроку. Потом пригласили тех, кто играет в Европе. А теперь за ЗМ голосуют всякие Уганды наравне с Англией. Это абсурд. Пусть Месси на радость себе и таких им озабоченным будет последним обладателем этой золотой шишки)))
Відповісти
0
2
Повернутись до новин
Коментарі 17
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Это голосование за ЗМ должно быть последним. Хватит посмешища Раньше ЗМ вручали лучшему европейскому игроку. Потом пригласили тех, кто играет в Европе. А теперь за ЗМ голосуют всякие Уганды наравне с Англией. Это абсурд. Пусть Месси на радость себе и таких им озабоченным будет последним обладателем этой золотой шишки)))
Відповісти
0
2
avatar
Spokoyno (Киев)
А тепер включить логіку... і поміркуємо разом. 1) Футбол це ШОУ? 2) Його головна родзинка - ГОЛ? 3) Хто Володар ЗБ? 4) Хто став кращим бомбардиром ЛЧ? 5) Ті показники по системі гол+пас? 6) Кого визнано кращим брилером? "Зачинателем атак"? "Чи любовь зла! Полюбиш и козла!" Так система НЕ досконала, бо коли питають яке авто краще більшість одразу пригадує спортивне Феррарі чи кросовер Форд, аж ніяк працьовитої вантажівки МАН чи Волво...
Відповісти
1
1
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Дідусю, вгомоніться. Футбол-це не тільки атака, але ще й захист. І якщо ВД зумів зупинить Мессі, тіпа кращого гравця світу і при чому не тільки в одній грі , а й на протязі сезону( а АПЛ сильніший від ЛА-Ліги на пів голови) , це означає , що він сильніший . Але в племені У(Р)Уганди такого не чули...
 
0
2
avatar
Spokoyno (Киев)
"Внучок" Хіба ВД зупинив? Футбол ХХІ це КОМАНДНА гра і наразі "півкоманди" то тренер. Тепер пригадаємо, кого визнано кращим тренером? І як оцінили коуча Барселони? Подивимось першу тридцятку Там здається СІМ гравців Ліверпулю і лише ДВА представника минулорічної Барси! Включіть логіку! Вона ж у Вас присутня! Перемогла команда, яка має більше кращих гравців і головне кращого тренера! Ну якщо бавиться, як Ви цифрами, пригадайте скільки матчів в ЛЧ програв Лівер та кому, і скільки Барселона? Це Кубок і на останній стадії одна похибка знищує ВСЕ! Навіть, якщо Ви самі сильні і все до цього вигравали.
 
1
1
avatar
MES QUE UN CLUB
Какой то дебил типа Шурочки проголосовал.
Відповісти
1
1
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Ну, вам ,за океяном , в штатах, где соккер занимает по популярности надцатое место после бейсбола, конечно виднее, кто лучший соккерист планеты. Куда там нам, отсталым в футболе европейцам...
Відповісти
0
3
avatar
MES QUE UN CLUB
Если бы ты ещё понимал, что пишешь. Тоже мне самый понимающий, центральная персона Европы)))
 
1
2
avatar
Spokoyno (Киев)
Який у нас футбол таки і біляфутбольні журналюги! Включити КРасивого без явних ФУТБОЛЬНИХ досягнень і не включити володаря Золотої бутси та кращого голеадора ЛЧ? Це ж треба так кристинку кохати.
Відповісти
4
4
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Ні , в футболі наші журналісти краще розбираються ніж всякі представники племен Руанди і Уганди.
Відповісти
1
2
avatar
Spokoyno (Киев)
НЕ РОЗУМІЮ! Цілком адекватні дописи про гарячі події в УПЛ і ... Невже Володар ЗБ та кращий бомбардир ЛЧ зіграв гірше, ніж той, хто навіть у своєму чемпіонаті поза трійкою форвардів і може саме тому тренер на поле не випускає. Чи для Вас улюбленець, що сидить на лаві, кращий ніж "противний", що робить результат?
 
1
1
avatar
MES QUE UN CLUB
Некоторые ваши журналисты на уровне Уганды.
 
2
1
Червяк (Донецкая)
так в футбольном клубе Месси издавна недолюбливают
Відповісти
2
4
avatar
Spokoyno (Киев)
Це ТАК! "Чернь" зазвичай ненавидить більш успішних... тих хто щось досягнув.
Відповісти
2
2
support (Kyiv)
Как же горят фанбои кристины и ливера
Відповісти
4
2
avatar
Darian Clark (Montreal - Quebec)
Какой позор, так не разбираться в футболе!!! Так этому журналисту и надо! Он обломался!
Відповісти
5
7
Dimka26 (Чернигов)
Позор журналистам РУанды и Уганды решить исход судьбы обладателя ЗМ. а за нашего представителя стыдно быть не должно. Украина - европейская страна. И в Европе очки отдали ВАн Дейку - 221 бал, а Месси - 194. Но за Золотой Мяч как всегда решает Африка и Океания, отдавшая больше предпочтения Месси. Там люди прожженные и развитые. Разбираются в футболе Дай Бог
Відповісти