Алієв: В Росії політика не лізе в спорт, чому в Україні лізе? В Україні немає жодного виду спорту


А ось і експертна думка під'їхала

Алієв: В Росії політика не лізе в спорт, чому в Україні лізе? В Україні немає жодного виду спорту


Екс-футболіст "Динамо", московського "Локомотива" та збірної України Олександр Алієв в інтерв'ю ютуб-каналу Дмитра Гордона висловився про Росію та Україну.

- У тебе був російський паспорт.

– Він і лишився.

- Ти громадянин Росії досі?

– Ні, я громадянин України.

– А паспорт [російський] залишився на згадку?

– Так.

– У тебе дитинство пройшло у Росії, у Хабаровську, але більше років ти вже прожив в Україні. Цей військовий конфлікт між Росією та Україною, війна, яка сталася і відбувається досі, тобі як людині, яка пожила і там, і тут, як це на тобі позначилося?

- На мені це ніяк не позначилося. Мені шкода насамперед тих людей, яких зараз із нами немає, – загинули. Я ніколи в політику не ліз і не збираюся, бо там не розумію.

Але я можу сказати – у мене батьки живуть у Росії. Я багато чую, як кажуть про Росію погано. Я давно не був у Росії вже. Може, якби там був, і росіяни про Україну говорили б погано.

У мене там батьки, я народився у Росії – це все одно залишиться моя батьківщина. Але я хочу сказати про спорт. Я ніколи не вітаю те, що політика лізе у спорт, наш спорт. У Росії політика не лізе у спорт. Чому у нашій країні політика лізе у спорт? У нас немає жодного виду спорту, ти згоден?

– Ну бокс є.

– Бокс – це хто? Усік, Ломаченко...

– Школа є.

– Але послухай, Саня Усік виграє, Лома виграє – які їм ставлять питання щодо цього всього?

- Ну, дурні.

– Ми маємо пишатися цими хлопцями. Україна зараз може пишатися тільки цими хлопцями. Я не беру Блохіна – це Радянський Союз. А ми ким пишалися? Брати Клички, Шевченко. Зараз ми маємо пишатися цими хлопцями.

Я знаю Саню - який він хлопець простий. Він говорить розумні слова, не входить у дискусію з цими, вибач, ідіотами, які ставлять йому запитання. Він робить те, що любить. Для нас він герой, славить нашу Україну. Але навіщо ставити ці запитання?

Ми мали футбол – убили, повністю.

– Але ж збірна на рівні.

- Це збірна, а взяти "Динамо" Київ та "Шахтар" - нікуди не виходять. "Динамо" Київ за 4 гри не може забити жодного гола у Лізі чемпіонів – це позорище. Що це таке?

Волейболу немає, баскетболу, хокею, плавання – нічого цього ми не маємо. Подивися у якому стані олімпійська база. Ну, як це, поясніть? Навіщо ви вбиваєте? Ну займайтеся своєю справою, політики, а вони там б'ються, обзиваються – я сміюся просто.

Читайте такожАлієв: З Ігорем Суркісом я спілкуюся на "ти" - завжди називаю Міхалич

– Для тебе, який народився в Росії, але прожив більшу частину життя в Україні – Росія чи Україна?

– Україна – це вже мій дім. Я тут уже 21 рік, тут народилися мої діти, я виступав за збірну, співав гімн, тримав руку на серці. Були якісь пропозиції з Росії, але я не поїхав.

- Ти жив у Москві, довго живеш у Києві. Київ чи Москва?

– Якби я був мільйонером, я поїхав би трохи пожив у Москві – покайфував. Але там справді треба дуже багато грошей. А що мені в Москві робити, чим займатися? Друзі та діти мої тут.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Трибуна
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Astor Astor (Одесса)
Забавно. У "тупого алкаша" Алиева больше мозгов, чем у всей этой "интеллигентной" сволочи.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 64
Astor Astor (Одесса)
Забавно. У "тупого алкаша" Алиева больше мозгов, чем у всей этой "интеллигентной" сволочи.
Відповісти
0
0
Acsakal (Kharkiv)
"– Але послухай, Саня Усік виграє, Лома виграє – які їм ставлять питання щодо цього всього? - Ну, дурні." На цьому моменті зупинився і поліз роздивитися, хто той дебіл-кореспондент, який вважає, що питання до вусиків та ломаченків з приводу поширення ними кремлівської пропаганди є дурними. Побачив: дмитро roHdoH. Подальші питання зникли. Як і бажання дочитати до кінця.
Відповісти
1
2
MaximSK (Киев)
Читать что политика не лезет в спорт в России смешно, если ему там так нравится, надо было давно туда уехать.
Відповісти
8
3
Astor Astor (Одесса)
Там политики в спорте где-то на порядок меньше, чем у нас. Если не на два. Там нет такого, что не вызывают в сборную, если человек где-то "не там" играет. И ненависти к Украине никакой нет, кстати.
Відповісти
0
0
Черноморчик (Одесса )
Ну наверное от большой любви вторглись в Украину .
 
0
0
avatar
alex 66 (Кременчук)
Смотрел его вьюху на ютубе, это ж пипец, какое оно конченное, безграмотное быдло.
Відповісти
9
8
Dnepr-75 (Днiпро)
Гаденыш был гаденышем остался.
Відповісти
11
8
sasha_lv (Львів)
другий Барселох,таке ж кінчене....
Відповісти
10
7
Dimoncho (Kharkiv)
бесполезная статья на сайте, чисто для набивания кликов и комментов
Відповісти
7
4
kravaserega (Kyiv)
Яке воно кончене
Відповісти
11
10
Forsaken (Черкаси)
Підміна аналізів на Олімпіаді це політика чи як?
Відповісти
13
6
axellience (Malaga)
Конечно это не политика, это манипуляция с целью сокрытия нарушений. Политика это допустим форму со спорными границами рисовать и лозунги на ней писать всякие
Відповісти
0
6
Acsakal (Kharkiv)
А з якою метою здійснює параша ці "порушення"? Та з такою самою, що й здійснював совок - похизуватися "перевагами сосіалістичної системи" над "загніваючим Заходом". Він не міг пишатися ані рівнем життя, ані порожніми полицями в крамницях, ані жахливими одягом та взуттям "вітчизняного виробництва", ані громадянськими свободами, ані дотриманням прав людини... Тому єдине, чим міг похизуватися совок, - це "перемогами" в спорті. До 70-х ще були досягнення в космосі, а потім і їх не стало. Та й досягнення в космосі в холодильник не покладеш. Те саме робить зараз і параша: вона "хизується" кожною щонайменшою перемогою в спорті, бо більше хизуватися нема чим. Кримнаш вже вивітрився, нових шовіністських угарів не вистачає... На допінзі ловлять спортсменів різних країн, але лише параша вивела фальсифікації допінг-проб на рівень державної політики! Вона заслужено отримала за це планетарну ганьбу - і це "не політика"?!?
 
0
2
Astor Astor (Одесса)
Подмена анализов никем не была доказана.
Відповісти
0
0
Poligraf P ( Івано-Франківськ)
Краще б воно, убоге, вже кліпи випускало, ніж інтерв'ю давало.
Відповісти
12
8
Prideman (Lviv)
ага в Росії не лізе. Особливо перед Євро 2020 не лізла, коли в нас нова форма була з контурами кордонів, включаючи Крим і слоган "Слава Україні"... там так пригорало аж дим валив. Алієву треба менше рос ТВ дивитися клону ватному
Відповісти
17
7
krakow (Херсон)
Вот так невольно, многие легитимизировали алиева,вступив с ним в полемику. Как по мне,комменты должны быть однословными,типа - быдло,тварь,ублюдок и т.п...
Відповісти
4
9
krakow (Херсон)
Кстати суркис,всегда говорит подобное,про "политику". Его за это,даже не покусывают.Он покупает детям игрушки.И дети,благодарны.Ватные дети,по сути.Хотя и выряженные,в вышиванки.
 
2
9
axellience (Malaga)
Ты думаешь вообще что говоришь, а форма с границами и слоган этот зачем нужны на футбольной форме, чистая политика
Відповісти
2
5
Acsakal (Kharkiv)
Тоді чого росіянці плачуть, що їм заборонили виступати під аквафрешем та шанувати переможців гімном параші?
 
0
2
Astor Astor (Одесса)
Ну тут у вас все с ног на голову поставлено. Как раз вот эти политические лозунги на форме - это чистая политика и есть. Которая, кстати, прямо запрещена правилами.
Відповісти
0
0
Віктор Бокасса (Betwmount)
Не обезображений інтелектом.
Відповісти
15
7
Hanter44 (Baburka)
А ты то?
Відповісти
1
4
Astor Astor (Одесса)
Он как раз - обезображенный полным отсутствием оного (интеллекта).
 
0
0
Іван С (Луцьк)
Газпром - це політика.Газпром - спортивний спонсор.Спорт - це політика)
Відповісти
10
8
Leo-1974 (Dnipro)
Это шлак!Яке дурнє.
Відповісти
12
6
avatar
Динамо-машина (Киев)
Вата ватная. Тупой он человек, не может понять простых вещей - где политика, а где война.
Відповісти
16
13
avatar
alex 66 (Кременчук)
так оно ж ни одной книжки не прочитало, ему главное пресс в кармане и бухло.
Відповісти
8
7
Hanter44 (Baburka)
А ты то сколько прочитал ?
 
3
5
Astor Astor (Одесса)
"Это другое". Рагулям книжки читать ни к чему, они и так - свидомые.
 
0
0
Boris B. (Харьков)
Не в Алиеве дело! Редакция целенаправленно протаскивает гнилую политику: Расея братская, там хорошо платят, почему бы ребятам там и не играть? Война? Какая война? То политикам надо, а спорт вне политики.
Відповісти
9
8
Одіссей (Донецьк)
Политика в России вне спорта. Налейте ему стакан водки ... за правду. Клочко, Баюл, Верняев, ...да хвати все равно мозг алкаша не расчитан на большой обьем информации.
Відповісти
12
9
Весела Дача (Кривий Ріг)
Он недоразвитый просто, у него мозг, как у пятнадцатилетнего.
Відповісти
15
10
avatar
Динамо-машина (Киев)
Согласен
Відповісти
7
10
Віктор Бокасса (Betwmount)
У 15річних може бути значно більший мозок.
 
6
9
avatar
victor1306 (Мадрид)
бацила тай годі
Відповісти
7
7
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
А може вже досить тут цього придурка? Ви би краще у когось розумного інтерв'ю взяли. Знайшли блін філософа
Відповісти
15
5
Romerik (YNWA)
Я извиняюсь, а никто этому полудурку не сказал кто "убил полностью" наш футбол после 2013 года... Нужно было сказать... Хотя тогда от этой инфы у него случилось бы замыкание в его проводах....
Відповісти
12
7
TIRAN (Донецк (Украина!))
не извиняюсь, но зачем говорить полумерами?)))
Відповісти
3
10
axellience (Malaga)
И тут Путин виноват??? В подъездах украинских тоже Путин ссыт?
Відповісти
4
3
lightning (Одесса)
рука кремля
 
1
0
Acsakal (Kharkiv)
Ну якщо ти вважаєш, що рашистсько-українська війна, розвязана пуйлом в 2014 році, сприяла розвитку українського футболу, то тоді (за твоєю "логікою") для того, щоби парашинці стали чемпіонами світу з футболу, треба скинути ядрьону бомбу на москву.
 
0
2
Astor Astor (Одесса)
Футбол после 2014 года (как и экономику) полностью убили дорвавшиеся до власти подонки, во главе с Порошенко, а потом и Зеленским.
Відповісти
0
0
avatar
таврия19752009 (симферополь)
Алиев тут полностью прав
Відповісти
7
33
avatar
Serega1111 (Киев)
Забирайте, крысюк, себе
Відповісти
16
6
avatar
таврия19752009 (симферополь)
У нас уже Усик живет
 
3
8
avatar
Serega1111 (Киев)
И что, для одного алкаша уже и места не найдется?
 
6
4
Algrab (Костопiль)
п н х, крисянин...
Відповісти
4
4
avatar
Kolibri (Киев. Новая Англия.)
Нехороший он, какой-то неприятный.
Відповісти
16
8
dex ter (Харків)
в Украине нет никакого алиева
Відповісти
9
10
TIRAN (Донецк (Украина!))
шо, и милевского нет?
Відповісти
9
10
avatar
Kolibri (Киев. Новая Англия.)
Взрослый гопник!
Відповісти
9
8
Thiirane2 (Днепр)
"Шоу уродов" must go on?
Відповісти
8
5
avatar
Serega1111 (Киев)
Сколько волка ни корми... все равно бараном остался
Відповісти
18
8
Hanter44 (Baburka)
У тебя то опыт.
Відповісти
2
3
avatar
Serega1111 (Киев)
Определять баранов? Ну да, тебе ли не знать об этом)
 
3
1
avatar
stax2081 (Киев )
Очередная безмозглая рыба. Зачем вы редакция собираете этих инфузорий? Ну возьмите интервью в патриота, а не ватных даунов. Заранее спасибо
Відповісти
18
9
krakow (Херсон)
Поднапрягите извилины,динамавцы.Вчера вы распяли дегенеративного ордеца.Сегодня надашотадумать. Ищите мягкие формулировки. Все-таки,ваш будущий клубный менеджер.
Відповісти
6
14
TIRAN (Донецк (Украина!))
они "трухиными" всегда прикроются
Відповісти
4
9
TIRAN (Донецк (Украина!))
клоун детектед
Відповісти
12
7
Footballers (Умань)
Цирк уродів ,а не футбольний сайт.
Відповісти
12
6
avatar
fcchauka (Днепр)
имхо конечно но он быдлан
Відповісти
11
7
Запорізьке Торпедо (zp)
чем еще заняться дорогой редукции на зимнем перерыве, клепать новости про тунцов и гаденышей)
Відповісти
20
9
Hanter44 (Baburka)
Так надо же таких как ты подкармливать.
Відповісти