"Інакше – дезертир". Зеленський назвав три причини для виїзду депутата з України та натякнув на Порошенка


Також президент заявив, що зараз не має наміру політично боротися з кимось

"Інакше – дезертир". Зеленський назвав три причини для виїзду депутата з України та натякнув на Порошенка

Офіс Президента України


Є лише три підстави для українських депутатів та чиновників виїжджати за межі України: переговори про антиросійські санкції, фінанси та зброю для України.

Про це заявив президент Володимир Зеленський журналістам, повідомляє РБК-Україна.

"Будь-який політик може виїжджати з цих причин, більше не можна, політик виїжджати не може", - сказав глава держави.

За словами Зеленського, приблизно за місяць після початку війни окремі місцеві чиновники, депутати та представники правоохоронних органів почали їхати.

"Якщо хтось їде – значить, він дезертир", - наголосив президент.

Читайте такожПорошенко: Я сказав Зеленському, що нас об’єднує Україна. Путін такого не очікував

"Нам легше без них. Тому ніхто нікому нічого не блокує. Навпаки: якщо хочуть поїхати, нехай їдуть, але для чого потім повертатися? Ти з результатом повертаєшся чи ти гастролер? Я зараз не тільки про ту людину, про яку ви сказали", – сказав Зеленський, маючи на увазі екс-президента Петра Порошенка.

Президент додав, що "зараз не має ні бажання, ні сил, ні енергії, в принципі політично боротися з кимось".

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Olegyurchak (Хмельницький )
Можна закликати і всіх остальних, я ж не проти.
Відповісти
0
2
Повернутись до новин
Коментарі 18
Olegyurchak (Хмельницький )
Можна закликати і всіх остальних, я ж не проти.
Відповісти
0
2
Віктор Бокасса (Betwmount)
І Чонгар теж Порох розмінував, і 50 млрд. кинув на Велике крадівництво замість ЗСУ теж він,гад...
Відповісти
3
0
DesnaUA (Чернигов)
Зелупа,ти і є гастролер
Відповісти
3
0
Лекарь (село Дарница)
Мабудь, у вови є маленький "пунктік" стосовно Порошенка. А, можливо, навіть, не маленький..."Війна на Донбасі вигідна виключно Порошенко" (с) Боневтік, він же Зе!нелох, 2019
Відповісти
3
0
velbag (Полтава)
от хто-хто,а ZEлупа таки сидітиме і дуже довго за зраду
Відповісти
5
2
Olegyurchak (Хмельницький )
А де там той син пороха, так званий ветеран ато?
Відповісти
0
5
старий фан (Рівне)
Журнашлюшки після цього вас вітати зі святом? Який вже раз Порошенко має не повернутись. Як же вам цього хочете. Самим не огидно із себе?
Відповісти
7
0
C_Ballack (Днепр)
Петярасты, что там ваш сивочолый? О чем в Лондоне договорился? Или он по бизнесу поехал?
Відповісти
3
9
aleks68
лижи янелоху и не гавкай чмо.ещё будешь носить ему сухари. .....ЗЕ-ПОДСТИЛКА
Відповісти
7
3
C_Ballack (Днепр)
А петярасты лижут или с*сут?)
 
2
5
aleks68
долб....б научи всех лизать и целовать в ....янелоха.это у тебя очень хорошо получается.не захлебись от счастья убогий
 
5
2
C_Ballack (Днепр)
Дурында, выйми х#й из-зо рта, одно чявканье, ни чего разобрать нельзя))
Відповісти
1
4
aleks68
главный враг как всегда порошенко?тупые зелёные ..... когда нет ответа на больные вопросы для нынешней власти начинается дикий вой о порошенко.чем вы лучше зелёная голота?рыло у вас в пуху дальше некуда.разберутся и с вами .....
Відповісти
7
3
Footballers (Умань)
Зєлох-скільки на армію власних коштів з офшорів перевів-0?А з краденої гуманітарки наскільки вже збагатився?Порошенко вже сотні мільйонів віддав на армію і продовжує це робити ,хоча міг би жити справді комфортно десь за кордоном.
Відповісти
6
3
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Зе"гевара чмошний, через ненависть до Порошенко готовий утопити Україну в крові... Його влада набагато більше краде, чим коли був Президентом Порошенко !!! У владі Зе"гевари більше зрадників та "консєрв" в 5 разів !
Відповісти
10
3
avatar
kre4et (Киев)
Оце ти вважаєш досягненням? Хіба ти хочеш жити в країні, де хтось буде красти менше ніж інші? Смішно читати подібні висловлювання! Якщо людина краде, то вона злодій і крапка! А на рахунок зради, то ще не відомо, як би себе повів порох на початку війни в ролі головнокомандувача
Відповісти